Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Sanyo VPC-HD70: Miniaturní videokamera do kapsy

, , aktualita
Sanyo VPC-HD70: Miniaturní videokamera do kapsy
Společnost Sanyo představila nástupce populární videokamery VPC-HD2. Novinka je vybavena CCD snímačem, pětinásobným optickým přiblížením a stereo záznamem zvuku. Bude to však stačit, aby si získal sympatie uživatelů? Velké množství produktů...
Sanyo VPC-HD70: Miniaturní videokamera do kapsy
Společnost Sanyo představila nástupce populární videokamery VPC-HD2. Novinka je vybavena CCD snímačem, pětinásobným optickým přiblížením a stereo záznamem zvuku. Bude to však stačit, aby si získal sympatie uživatelů?

Velké množství produktů společnosti Sanyo sází kromě dobré hardwarové výbavy také na nevšední design, Sanyo VPC-HD70 není výjimkou. Ptal jsem se několika lidí v okolí, co jim nová kamera připomíná. Nejčastější odpovědí bylo, že vypadá jako phaser (zbraň) ze seriálu Star Trek. Pravověrní milovníci tohoto seriálu odpustí, já vím že phaser vypadá jinak, jen se snažíme ukázat, že Sanyo VPC-HD70 nemá k futuristické "palné" zbrani daleko.
Jako každá pořádná stylovka, ani Sanyo nesmí zaostávat v hmotnosti. Co by to bylo elegantní videokameru, kdyby ji neunesla křehká dívka? Sanyo VPC-HD70 váží 189 gramů, což je přibližně stejná jako dva dnešní mobilní telefony.Není to jen design, čím Sanyo poněkud vybočuje z řady. Nabízí citlivost ISO 3200 i při 7 megapixelech a také dokáže najít až 12 obličejů na snímané scéně a zaostřit na ně.Hlavním lákadlem na zákazníky je nahrávání HD videa (rozlišení 1280 x 720) ve formátu MPEG-4. Přidejte stereo záznam zvuku, pětinásobné optické přiblížení, stabilizace obrazu, možnost výběru ze třech barevných provedení a opravdu netradiční design a vyjde vám videokamera, kterou oslníte svoje okolí.