Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung získal 5 ocenění EISA

18.8.2009, Jan Vítek, aktualita
Za televizory podsvícené pomocí LED, domácí kino, mobilní telefon a fotoaparát získala společnost Samsung dohromady pět ocenění asociace EISA, ve které hlasují redaktoři evropských časopisů o spotřební elektronice. Jaké produkty si tedy ocenění odnesly?
Samsung Electronics tedy má nově pět ocenění Evropské asociace pro audiovizuální techniku (European Imaging and Sound Association), a to za rok 2009/10. Jde o ceny za "zelenou" televizi, televizi jako internetové médium, design domácího kina, telefon s fotoaparátem a vyspělý kompaktní fotoaparát.Oceněné přístroje jsou „LED TV“ Samsung UE46B8000 a Samsung UE40B7000, Blu-ray přehrávač Samsung BD-P4600, mobilní telefon Samsung I8910 HD a kompaktní fotoaparát Samsung WB1000.

Samsung UE40B7000 se vyznačuje velmi nízkou spotřebou v porovnání s jinými LCD televizemi, menším a ekonomičtějším balením i díky tenkému panelu a vysokým rozlišením. Samsung UE46B8000 zase zaujala připojením pomocí USB a DNLA, podporou streamování multimediálních dat, externích disků a také vlastní integrovanou knihovnou s hrami, fitness cvičeními, kuchařskými recepty, uměleckou galerií, atp.

Samsung BD-P4600 jako domácí kino pro média Blu-ray pak zaujalo především designem a svým tenkým tělem. Vzhledem toto zařízení doplňuje řadu televizorů Samsung Crystal a také obsahuje internetovou konektivitu pomocí Wi-Fi adaptéru do portu USB 2.0.

Zdroj: TZ Samsung