Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Samsung SMX-K44 s převodem do Full HD

, , aktualita
Samsung SMX-K44 s převodem do Full HD
Společnost Samsung si připravila novou videokameru s označením Samsung SMX-K44. Ta je označována za lehkou a kompaktní kameru podporující natáčení v SD kvalitě a převádějící ji do HD. Vybavena je elektronickou pamětí, takže je dle výrobce rovněž mechanicky odolná.
Samsung SMX-K44 s převodem do Full HD
Nová videokamera Samsung SMX-K44 tedy natáčí ve standardním rozlišení, což znamená 720 x 480. To dokáže díky funkci upscaling převést do Full HD, i když se tím samozřejmě nezískají ztracené detaily. Vybavena je 1,6" CCD senzorem s rozlišením 680000 bodů a objektivem Schneider Kreuznach s optickým zoomem 52x (65x Intelli-Zoom), jejž doplňuje 2200x digitální zoom. K dispozici je také závit pro 39mm filtry.Filmy se budou ukládat do interní 16GB flash paměti, kterou lze rozšířit pomocí slotu pro karty SD/SDHC. Výklopný LCD panel má úhlopříčku 2,7 palce a rozlišení s 230000 pixely. Kamera zaznamenává videa do H.264 a fotografie s rozlišením až 1600 x 1200 do JPEG.

Dále se dočkáme portu USB, kompozitního výstupu, rozhraní HDMI, baterie Li-Ion má poskytnout kapacitu pro až dvouhodinové natáčení, rozměry jsou 60 x 66 x 122 mm a hmotnost 227 gramů. Samsung dále nabízí software Intelli-Studio pro prohlížení, úpravu a správu videí a fotografií a pak tu jsou různé funkce, mezi něž patří i.Scene se speciálními režimy záznamu pro nejrůznější scény nebo detekce obličejů.

Doporučená maloobchodní cena je 8.490,- Kč s DPH.

Zdroj: TZ Samsung