Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Samsung Second TV zdarma

, , aktualita
Samsung Second TV zdarma
Společnost Samsung si připravila velmi zajímavou aplikaci pro majitele mobilních zařízení Galaxy a televizorů Samsung Smart TV možnost streamování televizního vysílání přes Wi-Fi. K tomu budete potřebovat pouze aplikaci SmartView s Android Marketu.
Samsung Second TV zdarma
reklama
Samsung Second TV tak umožní sledovat televizní vysílání na vašem smartphonu Samsung GALAXY SII či Samsung GALAXY Tab 7.7, 8.9 a 10.1. Teoreticky bychom mohli použít také jiná zařízení založená na operačním systému Android, ale o tom se Samsung nezmiňuje. Zapotřebí však bude také televizor řady Samsung Smart TV.

Z Android Marketu si tedy stáhnete aplikaci SmartView, která je dostupná zdarma. Pro starší Galaxy S a Galaxy Tab existuje aplikace Samsung Remote, ovšem ta bude fungovat pouze jako dálkový ovladač. SmartView pak zajistí, abychom mohli na telefonu nebo tabletu sledovat vysílané pořady, popřípadě i film nebo fotografie z vašeho lokálního úložiště. Popřípadě bude možné na televizoru a tabletu/telefonu sledovat rozdílný obsah - například film z Blu-ray a televizní vysílání. Dále je také možné spustit na televizoru na dálku jinou nainstalovanou aplikaci a tu následně ovládat.

Nakonec nesmíme zapomenout zmínit speciální akci, kterou si Samsung připravil. Pokud si koupíte jeden z televizorů Samsung LED TV D7000 a D8000, dostanete zdarma nebo za sníženou cenu také Samsung Galaxy S II či Samsung Tab 10.1. Tato akce platí do konce tohoto roku či do vyprodání zásob.

Zdroj: TZ Samsung