www.tvfreak.cz
>
>
>

Samsung prodloužil lhůtu k vrácení televizí a soundbarů na 90 dní

Samsung prodloužil lhůtu k vrácení televizí a soundbarů na 90 dní
, , aktualita
Samsung reaguje na problémy spojené s koronakrizí prodloužením možností vrácení zboží bez udání důvodu ze 14 na 90 dnů. Tento bonus je k dispozici u vybraných prodejců a vztahuje se na televizory, soundbary i některou bílou techniku.
K oblíbeným
reklama
Současná pandemie onemocnění COVID-19 s sebou přináší řadu komplikací, které se mohou odrazit i v prodeji spotřební elektroniky. Česká pobočka Samsung proto tento týden oznámila akci „90denní garance vrácení zboží“, kterou nejen iniciuje, ale podle informací v tiskové zprávě také finančně podporuje – můžeme tedy předpokládat, že zapojeným bude nějakým způsobem kompenzovat ztráty. Zatímco podle zákona platí na vrácení zboží lhůta 14 dnů od nákupu, Samsung ji prodlužuje na 90 dnů. Pokud si zákazník nákup během této doby rozmyslí, může zboží vrátit bez udání důvodu a obchodníkem mu bude vrácena plná kupní cena.
 
 
Naše čtenáře jistě potěší, že se akce vztahuje na všechny televizory a soundbary Samsung. Prodlouženou lhůtu na vrácení lze tedy užít třeba na nejnovější QLED TV, které se pomalu dostávají na český trh. Kromě toho se vztahuje také na vybranou bílou techniku, jako např. chladničky, pračky nebo vysavače. Pro získání této výhody je nutné provést nákup do 30. června u jednoho ze zapojených prodejců. Jejich seznam je zatím omezen, ale společnost údajně jedná s dalšími významnými obchodníky, takže v blízké době můžeme očekávat další rozšíření:
  • Samsung.cz (SETOS spol. s r.o.)
  • Značkové prodejny Samsung
  • Mall.cz
  • Datart
  • Planeo Elektro
  • CZC.cz
  • ELVIA-PRO
  • Sedláček
Podle Samsungu byla hlavním důvodem zhoršující se finanční situace některých domácností v důsledku koronaviru. Pokud by tedy došlo třeba ke ztrátě zaměstnání jednoho ze členů, může rodina vrátit zakoupený produkt. „Kvůli současné pandemii COVID-19 a souvisejících omezujících opatření se během následujícího období může každý z nás dostat do neočekávaných problémů. Proto jsme se u vybraných prodejců dohodli na možnosti vrátit vybrané produkty značky Samsung bez uvedení důvodu do 90 dní. Zákazníci tak mohou potřebné zboží nakoupit bez obav z budoucnosti, při vrácení v uvedené lhůtě prodejce bez dalších dotazů vrátí plnou kupní cenu,“ dodal Michal Forejt, ředitel divize spotřební elektroniky Samsung Electronics Czech & Slovak.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně
Hisense E75, kterou výrobce označuje jako první herní televizi, údajně nabídne kvalitní obraz vytvořený na míru hráčům. Nepůjde ovšem jen o konzolisty, ale díky podpoře cloudových platforem si bude možné zahrát i bez dalšího hardwaru.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik