www.tvfreak.cz
>
>
>

Samsung přináší podporu nákupu a prohlížení NFT do svých Smart TV

Samsung přináší podporu nákupu a prohlížení NFT do svých Smart TV
, , aktualita
NFT jsou v posledních měsících velkým tématem a neunikla ani pozornosti společnosti Samsung. Ta na nových chytrých televizích pro letošní rok přináší možnost prohlížení NFT, ale nejen to. Bude je možné i nakupovat.
K oblíbeným
reklama
Digitální předměty sice mnoho lidí odsuzuje jako "předražené nic", nicméně pokud jsou lidé ochotni za to zaplatit, hodnotu to má. Velkého zájmu o NFT (Non-Fungible Token) si všimla i společnost Samsung, jejíž nové letošní chytré televize přináší zabudovanou podporu pro práci s NFT.
 
Samsung NFT
 
Co to znamená? Televize nabídne přístup na tržiště s NFT, umožní uživatelům i jejich nákup. Jde o agregátor tržišť, takže uživatel by měl mít přístup k mnoha poskytovatelům NFT. Platforma umožňuje také prohlížení zakoupených NFT s využitím Samsung Smart Calibration, tedy s tak nastaveným displejem, jak to zamýšlel autor díla. NFT Marketplace bude k dispozici na letošních modelech Micro LED, Neo QLED a Frame. Součástí systému bude i výukový materiál o tom, co to vlastně NFT a blockchain je, včetně jejich historie.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Netflix zveřejnila výsledky za poslední čtvrtletí. Přestože dokázala získat dalších 8,3 milionu uživatelů, očekávalo se více a zpomalující nárůst se projevil v panice akcionářů a výrazném propadu hodnoty firmy.
21.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné
Po necelých 6 letech existence YouTube Originals tento program končí. Streamovací službě, kterou brzy opustí její vedoucí, se nikdy nepodařilo výrazněji prorazit a zůstanou po ní jen dva podpůrné fondy.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala