Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung přidá k SUHD TV desetiletou záruku pro případ vypálení obrazu

11.10.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Samsung rozjel další akci v rámci svého programu Samsung Bonus, která se tentokrát týká SUHD televizorů. Výrobce při registraci do konce roku 2016 prodlouží záruku pro případ vypálení obrazu na deset let.
SUHD TV je řada prémiových televizorů od Samsungu, která nabízí ty nejlepší parametry zahrnující Ultra HD rozlišení, technologii Quantum Dot pro bohatší a věrnější barvy či hluboký kontrast díky podpoře HDR. Pro reklamní kampaň si výrobce dokonce pozval známého režiséra Jiřího Menzela. Jeden model z této řady jsme nedávno podrobili recenzi, výsledek si můžete přečíst zde. Samsung se tento měsíc rozhodl zatraktivnit nabídku svých SUHD TV, novým zákazníkům k ní totiž přidá prodlouženou desetiletou záruku. Ta se ovšem nestahuje na celý televizor, ale pouze na případné vypálení obrazu.

Navíc je nutné pro získání delší záruky provést registraci produktu na stránkách samsung-bonus.eu, kde je nutné zadat model, výrobní číslo zakoupeného televizoru a nahrát účtenku spolu s fotografií štítku s čitelným výrobním číslem. Akce platí při nákupu od 1. října do 31. prosince 2016, a to pouze pro prvních 900 zájemců. A aby omezení nebylo málo, registraci televizoru je nutné provést do 14 dnů od zakoupení. Při případné reklamaci vypálené obrazovky je pak nutné se obrátit na linku telefonické podpory Samsungu, kde zákazník vše vyřeší s pověřeným pracovníkem.

Zdroj: TZ Samsung