www.tvfreak.cz
>
>
>

Samsung představí 76" Micro LED TV, uvádí i 75" odolnou venkovní TV Terrace

Samsung představí 76" Micro LED TV, uvádí i 75" odolnou venkovní TV Terrace
, , aktualita
Samsung představil několik novinek dé své nabídky televizí. Dostane se na menší a o něco levnější televize Micro LED, ukázány byly také nové varianty Neo QLED a máme zde i venkovní odolnou televizi Terrace se 75" úhlopříčkou.
K oblíbeným
reklama
Samsung je velkým výrobcem televizí a neusíná na vavřínech. Oznámil, že se letos dočkáme rozšířené nabídky televizí Micro LED. Prozatím byly ohlášeny 110" a 99" varianty, které se mají objevit už koncem tohoto měsíce. Nyní se dozvídáme, že se dostane i na menší 88" verzi někdy na podzim a tato technologie půjde za nějakou dobu sehnat ještě o něco levněji díky chystanému 76" modelu. U něj zatím nevíme, kdy se objeví. I tak se ale dá předpokládat, že půjde o hodně drahou legraci. Všechny televize Micro LED mají rozlišení 4K a systém 4Vue schopný kombinovat až 4 různé obrazové vstupy najednou.
 
Samsung Micro LED
 
Mini LED televize se objeví v podobě řady Neo QLED. Budou k dispozici s rozlišením 4K (QN85A, QN90A) už od 50" úhlopříčky a dokonce i s 8K rozlišením (QN800A, QN900A), které budou k dispozici jako 65", 75" i 85" modely. Ve 4K rozlišení zvládá 120 fps, máme zde odezvy 5,8 ms a dokonce podporu synchronizační technologie AMD FreeSync Premium Pro. Míří tak na hráče, což podporuje i přítomnost funkce Game Bar. Ta např. přináší Super Ultrawide Gameview, velmi širokoúhlý obraz podobně jako u ultra širokoúhlých herních monitorů.
 
Samsung Neo QLED TV
 
Řada odolných venkovních televizí Terrace byla představena v roce 2020 s 55" a 65" úhlopříčkou. Nově se dostává i na větší 75" model. Tyto odolné televize mohou být 6 hodin na slunečním světle a snesou venkovní teplotu 40 °C. Díky standardu IP55 jim nemá vadit ani prach a déšť. Aby bylo venku také něco vidět, průměrný jas může dosahovat 2000 nitů (max. 4000 nitů). Cenu neznáme, ale pokud uvážíme, že 55" verze stojí 3999 liber a 65" verze 6499 liber, je možné, že cena bude pětimístná (nebo velmi blízko tomu).
 
Samsung Terrace TV
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV? Nová řada LG A1 na českém trhu. Kolik stojí levné OLED TV?
Na český trh v tichosti vstoupily nové LG OLED TV pro rok 2021 a mezi nimi také zbrusu nová série A1, která by měla tuto technologii zpřístupnit dalším domácnostem. Prozatím jsou k dispozici dvě úhlopříčky, později se přidají další.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář
Redaktor webu FlatpanelsHD dostal nedávno možnost poprvé na vlastní oči spatřit microLED TV o úhlopříčce 110", kterou chce Samsung letos uvést na trh. Na jedné straně ocenil bohaté barvy nebo temnou černou, ale našel i několik nedostatků.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami
Divizi LG Display roste konkurence. Do výroby televizních OLED panelů pomocí tisku se chce do 2 let pustit čínské TCL. Firma to potvrdila na nedávné konferenci. A pro zákazníky je to výborná zpráva.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač
Čekáte na nový Ultra HD Blu-ray přehrávač od Panasonicu? Letos se nedočkáte. Výrobce potvrdil, že nechystá žádnou novinku. Malou útěchou by měl být aspoň drobný upgrade stávajícího modelu UB9000.
17.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Mads Mikkelsen si zahraje v novém Indiana Jonesovi Mads Mikkelsen si zahraje v novém Indiana Jonesovi
Pátý díl Indiana Jonese na sebe nechá ještě nějakou dobu čekat, nicméně pomalu začíná být jasné, kdo se na něm bude podílet. Tentokrát se dočkáme jiného režiséra a mezi herci se v hlavních rolích ukáže Mads Mikkelsen.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala