Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung nabídne startovací 4K balíček

6.2.2014, Pavel Zubatý, aktualita
Samsung nabídne startovací Ultra HD balíček, který bude obsahovat 50 filmů v rozlišení 4K. Nejedná se o nic jiného než o záplatu chybějícího obsahu 4K televizorů Samsung, jenž bude umístěna na terabytovém pevném disku.
Zbrusu nové Ultra-HD televize jsou k dostání v „každém lepším elektru“. S obsahem to je však horší, o čemž svědčí následující krok společnosti Samsung. Svým evropským zákazníkům nabídne záplatu ve formě startovacího balíčku, který bude obsahovat přístup k 50 filmům v rozlišení 4K. Chybět nebudou filmové hity jako Pí a jeho život nebo Star Trek: Do temnoty.

Balíček bude nahrán na pevném disku s kapacitou 1 TB. Tento disk plný filmů bude následován dalšími tituly, jejichž stahování nabídne Samsung svým zákazníkům ještě v průběhu letošního roku. Jihokorejský gigant navíc slíbil aktualizaci aplikace Netflix ve svých Smart TV z roku 2013 a 2014. Tato aktualizace přinese podporu 4K streamování služby Netflix. K dispozici bude už někdy během letošního března. Zahájení 4K streamování slíbil Netflix na první polovinu tohoto roku. Využívat bude kódování HEVC a datový tok 15,6 Mbps.

Startovací Ultra HD balíček bude k mání během března 2014 za cenu 299 euro (8200 korun) spolu s televizory Samsung pro rok 2014.

Zdroj: FlatpanelsHD
reklama
reklama