www.tvfreak.cz
>
>
>

Samsung Gaming Hub přináší Google Stadia i GeForce Now

Samsung Gaming Hub přináší Google Stadia i GeForce Now
, , aktualita
Nové chytré televize Samsungu přináší přepracovanou domovskou obrazovku systému Tizen a s tím i nový Gaming Hub. Ten mimo jiné na tyto televize přinese herní streamovací služby Google Stadia a GeForce Now.
K oblíbeným
reklama
Samsung představil nový Gaming Hub pro některé své chytré televize pro rok 2022. Ten je součástí aktualizované verze operačního systému Tizen a umožňuje na televizích spustit herní streamovací služby Nvidia GeForce Now, Google Stadia (včetně 4K u Stadia Pro) a Utomik. Podle Samsungu by to měl být jen začátek, takže se dá očekávat další rozšiřování v budoucnu (chybí totiž např. podpora Microsoft Xbox Cloud).
 
Samsung Gaming Hub
 
V rámci Gaming Hubu se objevilo také místo pro sponzorované reklamy. Zajímavostí je i možnost propojit herní konzole přes HDMI a ovládat cloudové i konzolové hry pomocí stejných herních ovladačů (prozatím podporován PlayStation a Xbox). Uživatelé také dostanou nový Smart Hub, který má usnadnit navigaci a vyhledávání obsahu. Zatím ale není jasné, které z těchto funkcí dostanou starší televize z let 2021 a dříve (a zda vůbec). 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Netflix zveřejnila výsledky za poslední čtvrtletí. Přestože dokázala získat dalších 8,3 milionu uživatelů, očekávalo se více a zpomalující nárůst se projevil v panice akcionářů a výrazném propadu hodnoty firmy.
21.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné
Po necelých 6 letech existence YouTube Originals tento program končí. Streamovací službě, kterou brzy opustí její vedoucí, se nikdy nepodařilo výrazněji prorazit a zůstanou po ní jen dva podpůrné fondy.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala