Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

rrajnoha

| Svět hardware
Registrace: 15.2.2007
Komentářů: 6, score 3.0 | Svět hardware: 3/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 18.7.2013 s hodnocením +5:
Zdravím, Hned úvod je zavádějící ­"Pokud dnes sháníte novou televizi, je téměř jisté, že sáhnete po LCD s LED podsvícením­". Možná u lidí, kteří podlehnou reklamám, nechají se jí vláčet a neví co kupují to platí. Ti kteří se zajímají a nebo si nechají poradit je opak pravdou. Myslím že daleko levnější plazma s obdobnou výbavou na tom bude obrazově lépe. Dle mého pokud preferuji kvalitu obrazu bez zbytečností okolo tak v dnešní době stačí kvalitní plazma Panasonic a pokud chci i ­"komfortnější smart­/multimediální s dobrou konektivitou­", tak také plazmu třeba LG.
Vždyť stačí jen porovnat zobrazení obličeje : LCD ­- ­"hladké­", plovoucí s jemnými artefakty, Plazma : ­"normálním­" přirozený obličej. Nebo divný pocit u LCD jako kdyby před obrazem bylo jakési sklo s jemně hrbolatou nepravidelnou mřížkou ­- hrozně rušivé.
Nepopírám, že na tuto televize za tu cenu se nebude dát dívat, ale plazma za 1­/2 ceny bude podstatně obrazově lepší.
Je to jen můj názor tak to také tak berte. Za ním si ale stojím, protože cca 50 lidí kterým jsem doporučil plazmu si obraz za málo peněz nemohou vynachválit ­(u poloviny s 40­" TV stačilo i HD Ready­). Samo sebou se objevily TV které pískaly, bzučely... ale jejich výměnou­/koupí jiné se to vyřešilo.
Komentář z 24.9.2015 s hodnocením +1:
Zdravím
Mě kromě informací o tom jaké video přístroje přehrají zajímá též schopnosti HD­-Audio­(DTS­-HD, TrueHD, Dolby Atmos..­) a to jak po stránce schopnosti dekódovat tyto formáty v samotném přístroji, tak schopnost tyto formáty přeposílat ­(passthrough­) dále do receiceru kteý si to dekóduje sám. Dle mého ani jeden z nich passthrough neumí. Zkušenosti mám s RPi2 který tyto formáty umí ­(Atmos ne­) dekódovat do 5.1PCM ale neumí passthrough
Děkuji