www.tvfreak.cz
>
>
>

Rollei ActionCam 530: akční kamera se dvěma bateriemi

Rollei ActionCam 530: akční kamera se dvěma bateriemi
, , aktualita
Společnost Rollei uvedla na trh svou vlajkovou loď mezi akčními kamerami ActionCam 530, která kombinuje malé rozměry se 4K rozlišením při 30 fps, stabilizací obrazu a dvěma akumulátory pro dlouhou výdrž.
K oblíbeným
reklama
Rollei ActionCam 530 je první model z nové špičkové řady 500, která se vyznačuje nejlepšími parametry při zachování malých rozměrů a hmotnosti. Jde tedy o ještě vyšší model než dříve představený Rollei ActionCam 430. Nová kamera měří 61 x 42 x 22 mm a váží 78,4 g. Použitý obrazový snímač MN34112 umožňuje pořizovat 12MPx fotografie nebo 4K videa (3840 x 2160 pixelů) při 30 fps. Také je možné nahrávat Full HD záběry (1920 x 1080) s 60 fps nebo HD (1280 x 720) při snímkovací frekvenci 120 fps nebo 240 fps, takže se kamera hodí také pro vytváření slow-motion videí. K dalším výhodám patří široký úhel záběru 170 stupňů a gyroskopická stabilizace obrazu.
 
 
Záběry jsou ukládány na micro SD kartu o kapacitě až 128 GB. Výrobce dodává, že pro bezproblémové nahrávání videí ve vysokém rozlišení je nutné používat paměťovou kartu se specifikacíi UHS-I U3. ActionCam 530 se nebojí ani vody, konkrétně je slibována voděodolnost do hloubky až 40 metrů, což je maximální doporučená hloubka pro rekreační potápění. V balení nalezneme hned dvě lithium-iontové baterie s kapacitou 1 050 mAh, přičemž každá z nich nabízí výdrž okolo 40 minut nahrávání a k nabíjení je využíván dodávaný USB kabel. Kromě micro USB konektoru nalezneme na těle kamery ještě micro HDMI výstup pro rychlé sdílení pořízených záběrů na velké obrazovce.
 
 
Dále základní balení zahrnuje dvě bezpečnostní podložky Safety Pad se spolehlivými 3M samolepkami, dva držáky, podvodní pouzdro, zadní kryt pouzdra pro kvalitnější zvuk a dálkové ovládání. Rollei ActionCam 530 se na českém trhu prodává za doporučenou maloobchodní cenu 4 590 Kč včetně DPH.
 
Zdroj: Tisková zpráva Rollei


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu
AirPlay 2 umožňuje streamovat obsah z iPhonu, iPadu či Macu na jiné zařízení, a to dokonce chytrý televizor. Pokud hledáte televizor s AirPlay 2, pomůže vám tento seznam kompatibilních modelů.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA
Obchodní válka mezi Čínou a USA mělo nečekané důsledky pro čínské fanoušky seriálu Hra o trůny. Závěrečný díl si nemohli pustit legální cestou, neboť vlastník práv pro tamní trh jej zablokoval, a to údajně na žádost čínské vlády.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele
Trh s audio produkty pro domácnost se v budoucnu zase o něco zmenší, tedy alespoň co se týče vlastníků. Americký gigant Sound United spolkne příslušnou divizi korporace Onkyo, která zahrnuje také značky Pioneer nebo Integra.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS
S ročním zpožděním se na Apple TV, iPhony a iPady dostala aplikace Steam Link, která na uvedená zařízení umožňuje streamovat hry z počítače. Společnost Valve tak patrně vyřešila problém s Applem, kvůli které byla aplikace původně odmítnuta.
19.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie
V čínských e-shopech se nedávno objevil nový přírůstek mezi „TV boxy“ na architektuře ARM. Wechip X88 Pro stojí jen pár desítek dolarů, ale poradí si s rozlišením 4K UHD a využívá nejaktuálnější verzi Androidu.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik