24.3.2016, Jakub Doležal, recenze

Zatímco u mobilů dominuje Android na plné čáře, u televizorů se teprve snaží prosadit. Jak si s jeho nasazením poradil Philips u 55“ modelu? Získáte moderní centrum zábavy, nebo to stále není úplně to pravé?

reklama
Ten model stoji na Ambilight | od: radon (42)  17.6.201619:34
Jinak nenabizi s ohledem na cenu nic co by jini neumeli lepe. Osobne bych Ambilight bral, ale ne za cenu flekateho cerneho pozadi. I kdyz prave diky Ambilightu by ty chyby v realu nemusely byt tak patrne.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Děkuji | od: schima (38)  1.4.201613:54
Děkuji za přínosnou recenzi, více takových se hodí hlavně v době, kdy už výrobci uvádí pramálo informací o panelech a obrazových technologiích :)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Pomalý Philips! | od: ksyp (17)  24.3.20168:47
To že je TV Philips pomalá je asi normální, bylo tomu tak v minulosti a je tomu tak i zde. Čínské vedení této značky má asi pomalejší vedení­"

Doporučuji používat TV této značky jen jako ­"Monitor­" a na přehrávání i na tuner použít jiné zařízení např. externí satelitní přijímač a případně i přehrávač.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Pomalý Philips! | od: tomil2002 (28)  17.8.201621:20
Hmm , vůbec jsem netušil že Philips má co dočinění s Čínou a to se docela zajímám. Fakt ale je , že často jsem si říkal že Philips je opravdu fajn značka která vždy dává něco navíc. Přemýšlím že si ještě koupím nějaký přehrávač na kotoučky a vůbec mě nenapadlo hledat v jiné značce než Philips . Panasonic mám rád ale moc toho neumí , Sony , tak k téhle značce mám podmíněný reflex už při pohledu na to logo mi probleskne hlavou ­- nebrat to jsou jen potíže za předražené nic . Ono každý umí něco , JVC kamery , Panasonic má slušné fotoaparáty a audio ... .
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.