Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně
Diskuze k článku: Neovo TV Tuner Box TV-02
22.3.2005, Radek Jahoda, recenze
Neovo se zaměřuje primárně na výrobu LCD monitorů, avšak dodává k nim i poměrně široký sortiment doplňků - od čistě mechanických součástek jako jsou držáky monitorů přes reproduktory až po TV tunery, které dokáží změnit obyčejný LCD displej na TV přijímač. Podívejme se na novinku v jejich sortimentu, TV Tuner Box TV-02.
robov (1) | 22.4.200710:43
pre kopyto:
aver tv box 9 ma uvadzanu aj podporu sirokouhleho vystupu 1280x768, ako funguje tento vystup? ­(pripojeny dvd prehravac­)
vdaka
Odpovědět0  0
kopyto (2) | 23.3.20050:00
Já sice vlastním AVerTV Box 9 live, ale mohu s opravdu čistým svědomím potvrdit klady i zápory uvedeného recenzovaného zařízení - protože kromě jiné krabičky (AVerTV Box 9 live má výstupní konektory s popisky vzadu, vstupní konektory s popisky zepředu a ovládací tlačítka jsou na honí desce krabičky) v nich není patrný funkční rozdíl. Dálková ovládání jsou úplně stejná, vzhled menu a jeho struktura jsou stejné a výstupní rozlišení také (vezre AVerTV Box 5 má max. rozlišení pouze 1024x768 - neznám max.obnov. fregvenci a zvuk je mono). AVerTV Box 9 live kromě max. obnov. fregvence 85Hz při rozlišení 1024x768, resp. 75Hz při 1280x1024 a stereo zvuku (ale bohužel opravdu bez českého sterea) nenabízí o nic víc než recenzované zařízení navíc o cca 400 Kč levněji. Jinak na 19" CRT plochém monitoru je to velice slušné pokoukáníčko i při prokládaném videu (sport, zprávy atd...) - deinterlace filtr je opravdu rychlý, ale je nutné "odpustit a přehlédnout" mírně rozostřené kontury všech hran a obrysů (viz foto v recenzi např. oblast loga - jeho nepatrné rozostření). A ještě malá doplňující poznámka na závěr: v režimu PiP je též možno samostatně přepínat zda slyšitelné audio je z TV tuneru a nebo zvuk z PC .
Odpovědět0  0
Ivo Mašek (53) | 22.3.20050:00
Co se týče toho AVerTV-Box-9, tak jeho software neumoľňuje individualní nastavení zvukové normy. A i přesto, ľe je osazen dekodérem TDA9874AH, neumí české stereo. Stereo jde pouze u zahraničních programů.
To tento tuner Neovo Box je zajímavějąí.
Odpovědět0  0
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste (vpravo nahoře). Pokud nemáte profil, zaregistrujte se pro využívání dalších funkcí.