www.tvfreak.cz
>
>
>

BENQ W703D: ideální domácí projekce?

BENQ W703D: ideální domácí projekce?
, , recenze
Po delší době se podíváme na jeden DLP projektor, jehož parametry jsou nastaveny tak, aby splňovaly specifika domácího kina. Navíc umí i 3D režim. Jedná se tedy o ideální domácí projektor? To prozradí naše nová metodika!
K oblíbeným
reklama

Dálkové ovládání


V první kapitole jsme již naznačili, jaké je dálkové ovládání. Nyní se na něj podíváme trošku podrobněji. V prostoru pod křížem na opačné straně ovladače je vyroben výkus pro ukazováček. Dálkové ovládání tak padne do ruky a pevně tam drží. Samotná tlačítka jsou dostatečně velká a ani jedinci s větší rukou nebudou mít problém s ovládáním. Velikost dálkového ovladače je 21 cm na výšku. Není to tedy žádný drobeček.


OSD menu


Struktura OSD menu patří k těm lepším. Klasická grafická podoba, kde je horní řádek pro určen jednotlivým sekcím a poté již textová část pro každou sekci zvlášť. Zkrátka standardní záložky či taby. Rozsáhlost menu je pro většinu jistě dostatečná. Jediné, co chybí, je korekce v horizontálním směru (Keystone). Naopak příjemná je funkce automatické korekce Keystone ve vertikálním směru. Díky zabudovanému senzoru se zkrátka projektor přizpůsobí své poloze. Nutno však podotknout, že přesnost není vždy dostatečná, a pro přesné ustavení je lepší zvolit manuální korekci.Nejnovější články
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Matrix míří v USA znovu do kin Matrix míří v USA znovu do kin

Američtí diváci si po 20 letech budou moci znovu (někteří poprvé) užít legendárního sci-fi Matrix v kinech. Tam zanedlouho zamíří upravená verze s vylepšeným zvukem Dolby Armos a obrazem Dolby Vision. 

6.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix
Infotainment elektromobilů Tesla se stále vylepšuje a po hrách Atari se tu objeví i podpora některých streamovacích služeb. Zatím se hovoří o tom, že by jeden z následujících updatů měl přinést streamování služeb YouTube a Netflix.
28.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí
Výrobce televizí TCL přichází na český trh se dvěma novými řadami Smart TV, modely EP64 a EP66. Ty mají rozlišení UHD 4K, nechybí jim ani systém umělé inteligence AI-IN a také funkce Smart HDR.
27.7.2019, aktualita, Milan Šurkala