www.tvfreak.cz
>
>

Rakuten TV se rozrůstá o další obsah zdarma, přidává i živé vysílání Euronews

Rakuten TV se rozrůstá o další obsah zdarma, přidává i živé vysílání Euronews
, , aktualita
Bezplatná sekce platformy Rakuten TV rozšířila svou nabídku o nové tituly. Jeden z korejských seriálů dokonce obsahuje i české titulky. Novinkou je také živé vysílání, které začalo zpravodajským kanálem Euronews.
K oblíbeným
reklama
Rakuten TV není pouze on-line půjčovna filmů. Všem uživatelům je k dispozici také sekce FREE, kde mohou sledovat obsah zcela zdarma – stačí se zaregistrovat. Platforma využívá model AVOD, kdy se za přehrání pořadu „zaplatí“ zhlédnutím reklamy. První nová kategorie Documentaries nabízí dvě desítky dokumentárních filmů o různých tématech. Kategorie Rskuten Viki potom obsahuje šest seriálů, a to jako ukázku ze stejnojmenné služby dostupné na americkém trhu, která se zaměřuje na asijskou tvorbu. Zdarma lze zhlédnout první řadu několika korejských sérií (tzv. K-dramas), z nich některé byly na domácím trhu velmi úspěšné.
 
 
Z nově přidaných titulů jsme pouze u jednoho našli českou lokalizaci, ale i to můžeme považovat za úspěch. Jedná se o jihokorejský seriál What's Wrong with Secretary Kim (Kimbiseo wae geureolkka), který sleduje příběh ničím neohroženého manažera velké korporace. Jeho velmi schopná sekretářka mu ovšem náhle oznámí výpověď a on se proto rozhodne udělat vše proto, aby ji ve firmě udržel. Série vznikla podle komiksové předlohy a v databázi ČSFD si vysloužila průměrné hodnocení 79 %, v mezinárodním IMDB dokonce 8,1 hvězdičky z 10. Pokud ovládáte angličtinu, můžete bez problémů sledovat i další tituly v bezplatné sekci Rakuten TV  –  všechny jsou totiž dostupné v anglickém znění nebo s titulky. Některý obsah zahrnuje titulky v dalších jazycích včetně němčiny, francouzštiny, španělštiny nebo polštiny.
 
Rakuten TV se rozšiřuje také o živě streamované televizní kanály. První vlaštovkou je panevropská zpravodajská stanice Euronews, je přístupná zdarma (v anglické jazykové verzi). Kanál lze volně sledovat také na oficiálních stránkách Euronews, respektive na YouTube, případně přes satelit či různé placené služby. Smysl by tedy tato novinka mohla dávat uživatelům Rakuten TV, kteří používají aplikaci pro televizory. Některé značky navíc začaly přidávat samostatné tlačítko pro Rakuten TV na dálkové ovladače. V této kombinaci by se tedy mohlo jednat o poměrně rychlý způsob, jak sledovat živé vysílání této zpravodajské stanice.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
Včera, inzerce, PR článek
Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu
Na český trh nedávno dorazila novinka od značky Strong pro méně náročné diváky. Řada LCD TV, která zatím obsahuje jediný model 50UC6203, slibuje solidní obrazovou kvalitou, moderní design a podporu aplikací za rozumnou cenu.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV
LG přidalo do své nabídky další soundbar a tentokrát s ním potěší především majitele 65" GX OLED TV. Soundbar lze ovšem kombinovat i s jinými televizory. Ve výbavě nalezneme Dolby Atmos, DTS:X nebo několik možností připojení.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
11.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář