Registrace: 15.2.2007
Komentářů: 42, score 0.3 | Svět hardware: 37/1.3 | Digimanie: 23/1.2 | Svět mobilně: 2/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 2.6.2013 s hodnocením +1:
čím věhlasnější značka, tím více jde na ruku TV společnostem, to je jasný fakt. A pro TV společnosti je snadný recording, snadné předání nahrávky kamarádovi a schopnost rychle přeskočit reklamu nežádoucí vlastnost, to je další fakt.
To že je nutné k TV přikoupit externí HDD bych jako podvod na zákazníka neviděl, ale jinak souhlasím, že namísto ptákovin typu smart a 3d by spousta z nás uvítala dvojitý TV tuner umožňující nahrávání na pozadí, timeshift využívající RAM paměti do PC ­(4GB = 700Kč­) netrpící omezeným počtem zápisů jako flash nebo 256kb flash paměť na ukládání EPG abych nemusel po každém zapnutí přepínat mezi 4­-mi muxy pro jeho načtení.
Ale nemá smysl brečet, voják se stará = voják má. Můžete čekat až Apple s velkou pompou představí nový produkt s nějakým futuristickým názvem, krabičku kterou umístíte někde v bytě a ta vám bude do všech iProduktů dodávat a synchronizovat hudbu, filmy, domácí videa z mobilů, nahrávat TV vysílání atd., vystát si na ni jako ovce frontu a zaplatit nekřesťanské peníze ... nebo si ji koupíte hned, nebude mít iCool název, ale bude mít Cool cenu a budete mít ty funkce hned. Tedy na mobilu si zobrazíte EPG ­(při vypnuté TV­), nakliknete záznam, ten se provede ve formátu čitelném všem ­(.ts­), nezávisle na TV a přehrajete si ho ­(třeba současně­) na tabletu, notebooku i MM přehrávači. Říká se tomu NAS s externím USB tunerem.
Komentář z 29.5.2013 s hodnocením +1:
Se divím, že Dash nezmínil jako důvod neúspěchu 3D nepříjemné pocity, namáhaní očí a obecně nechuť nasazovat ­(další­) brýle.
Naopak 4K slibuje jen pozitiva, jestli ale bude mít pomalý nástup, bude to špatným poměrem cena­/výkon v kombinaci s velikostí běžného ­"Non USA­" pokoje. Na vzdálenostech 2­-3 metry totiž lidem bude stačit 50­" TV s full HD a nebudou ochotni připlácet si dvojnásobek za 80­" TV, u které si ukroutí hlavu.
Komentář z 15.2.2011 s hodnocením -1:
ok mrknu, i když mně už to bude na dvě věci ... takové info jsem potřeboval před koupí a hledal bych ho v recenzi jako je tahle... a nenašel. Nejspíš už je vše vychytané :­-)

Nejméně přínosné komentáře