Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně
Registrace: 15.2.2007
Komentářů: 47, score 0.6 | Svět hardware: 64/0.9 | Digimanie: 32/0.6 | Svět mobilně: 2/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 27.12.2019 s hodnocením +1:
nová TV Samsung ze sedmičkové řady mne opravdu nepřesvědčila, poměrně dost videí mělo problém. Některé 4K demo stažené z netu nešly přehrát, to že neumí DivX a DTS je známé, ale vypekly mně třeba i u videa z mého Sony mobilu. Naproti tomu KODI na mé Sonce nemá problém s ničím. Takže jak někteří na Android v TV nadávají, pro mne by to u nové TV byl zásadní parametr.
Komentář z 18.4.2019 s hodnocením +1:
mám to vyřešené pomocí 2 malých krabiček už cca 2 roky, cena byla v součtu určitě nižší.Ale jinak fajn, že to spojili do jednoho kusu :­-)
Komentář z 2.6.2013 s hodnocením +1:
čím věhlasnější značka, tím více jde na ruku TV společnostem, to je jasný fakt. A pro TV společnosti je snadný recording, snadné předání nahrávky kamarádovi a schopnost rychle přeskočit reklamu nežádoucí vlastnost, to je další fakt.
To že je nutné k TV přikoupit externí HDD bych jako podvod na zákazníka neviděl, ale jinak souhlasím, že namísto ptákovin typu smart a 3d by spousta z nás uvítala dvojitý TV tuner umožňující nahrávání na pozadí, timeshift využívající RAM paměti do PC ­(4GB = 700Kč­) netrpící omezeným počtem zápisů jako flash nebo 256kb flash paměť na ukládání EPG abych nemusel po každém zapnutí přepínat mezi 4­-mi muxy pro jeho načtení.
Ale nemá smysl brečet, voják se stará = voják má. Můžete čekat až Apple s velkou pompou představí nový produkt s nějakým futuristickým názvem, krabičku kterou umístíte někde v bytě a ta vám bude do všech iProduktů dodávat a synchronizovat hudbu, filmy, domácí videa z mobilů, nahrávat TV vysílání atd., vystát si na ni jako ovce frontu a zaplatit nekřesťanské peníze ... nebo si ji koupíte hned, nebude mít iCool název, ale bude mít Cool cenu a budete mít ty funkce hned. Tedy na mobilu si zobrazíte EPG ­(při vypnuté TV­), nakliknete záznam, ten se provede ve formátu čitelném všem ­(.ts­), nezávisle na TV a přehrajete si ho ­(třeba současně­) na tabletu, notebooku i MM přehrávači. Říká se tomu NAS s externím USB tunerem.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 15.2.2011 s hodnocením -1:
ok mrknu, i když mně už to bude na dvě věci ... takové info jsem potřeboval před koupí a hledal bych ho v recenzi jako je tahle... a nenašel. Nejspíš už je vše vychytané :­-)