www.tvfreak.cz
>
>
>
>

První letošní Philips TV na českém trhu potěší hlavně cenou

První letošní Philips TV na českém trhu potěší hlavně cenou
, , aktualita
Do českých obchodů se dostaly první dva televizory Philips z modelové řady pro rok 2019. Jedná se o základní modely, které poznáte podle menší úhlopříčky a příznivé ceny. vybírat lze z černé a bílé varianty.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP Vision, která používá v Evropě značku televizorů Philips, zahájila na českém trhu prodej prvních modelů z roku 2019. Jedná se o základní televizory 24PHS4304 a 24PHS4354, které spoléhají na úhlopříčku 24 palců (60 cm) a rozlišení HD, konkrétně 1366 x 768 pixelů. Vhodné jsou do menších místnosti, jako jsou ložnice, dětské pokoje nebo kuchyně, ale třeba také na chalupu. Vzhledem ke svým kompaktním rozměrům se mohou hodit také pro cestování. Hlavní vzájemnou odlišnost novinek hledejte v barvě. Model 24PHS4304 využívá klasický černý rámeček, zatímco model 24PHS4354 překvapí méně obvyklým bílým rámečkem.
 
 
Televizory jsou vybaveny technologií Philips Pixel Plus HD, která optimalizuje obraz. Cílem je dosažení vyšší ostrosti a kontrastu, a to bez ohledu na to, zda se jedná o pozemní vysílání či jiný zdroj. Prostřednictvím portu USB lze k televizoru připojit flash disk, digitální fotoaparát, MP3 přehrávač či jiné multimediální zařízení pro přehrávání fotografií, videa a hudby. K tomu televizor využívá zabudovaný prohlížeč obsahu se snadným ovládáním. Při přehrávání filmů z USB flash disku ocení podporu všech běžných formátů videa včetně AVI, MKV nebo MP4. Pokročilejší funkce jako připojení k internetu nebo instalace aplikací pochopitelně chybí, ale vyřešit to může Chromecast nebo levné multimediální centrum.
 
Zásluhou konektoru VGA můžete televizor připojit k počítači a využívat jako monitor. Ve výbavě nechybí ani dva HDMI vstupy nebo audio výstup, který umožňuje připojit sluchátka či externí reproduktory. Samozřejmostí je podpora nového fomátu DVB-T2 HEVC, který v polovině roku 2020 zcela nahradí současný standard pozemního digitálního vysílání. Philips 24PHS4304 i 24PHS4354 lze zakoupit na českém trhu za doporučenou maloobchodní cenu 4 490 Kč, na Slovensku potom za 169 eur. Pokud jste se těšili na modely vyšší a střední třídy z nabídky letošních LCD TV a OLED TV, dočkáte se v následujících měsících. Podrobnější informace o dostupnosti české zastoupení nezveřejnilo.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV 8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV
Samsung chce protlačit 8K z naprostého high-endu alespoň do vyššího mainstreamu. Proto představuje svůj doposud nejmenší 8K model, QLED televizi Q900 s 55" úhlopříčkou a o něco nižší cenou než u větších modelů.
10.9.2019, aktualita, Milan Šurkala