www.tvfreak.cz
>
>
>
>

První letošní Philips TV na českém trhu potěší hlavně cenou

První letošní Philips TV na českém trhu potěší hlavně cenou
, , aktualita
Do českých obchodů se dostaly první dva televizory Philips z modelové řady pro rok 2019. Jedná se o základní modely, které poznáte podle menší úhlopříčky a příznivé ceny. vybírat lze z černé a bílé varianty.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP Vision, která používá v Evropě značku televizorů Philips, zahájila na českém trhu prodej prvních modelů z roku 2019. Jedná se o základní televizory 24PHS4304 a 24PHS4354, které spoléhají na úhlopříčku 24 palců (60 cm) a rozlišení HD, konkrétně 1366 x 768 pixelů. Vhodné jsou do menších místnosti, jako jsou ložnice, dětské pokoje nebo kuchyně, ale třeba také na chalupu. Vzhledem ke svým kompaktním rozměrům se mohou hodit také pro cestování. Hlavní vzájemnou odlišnost novinek hledejte v barvě. Model 24PHS4304 využívá klasický černý rámeček, zatímco model 24PHS4354 překvapí méně obvyklým bílým rámečkem.
 
 
Televizory jsou vybaveny technologií Philips Pixel Plus HD, která optimalizuje obraz. Cílem je dosažení vyšší ostrosti a kontrastu, a to bez ohledu na to, zda se jedná o pozemní vysílání či jiný zdroj. Prostřednictvím portu USB lze k televizoru připojit flash disk, digitální fotoaparát, MP3 přehrávač či jiné multimediální zařízení pro přehrávání fotografií, videa a hudby. K tomu televizor využívá zabudovaný prohlížeč obsahu se snadným ovládáním. Při přehrávání filmů z USB flash disku ocení podporu všech běžných formátů videa včetně AVI, MKV nebo MP4. Pokročilejší funkce jako připojení k internetu nebo instalace aplikací pochopitelně chybí, ale vyřešit to může Chromecast nebo levné multimediální centrum.
 
Zásluhou konektoru VGA můžete televizor připojit k počítači a využívat jako monitor. Ve výbavě nechybí ani dva HDMI vstupy nebo audio výstup, který umožňuje připojit sluchátka či externí reproduktory. Samozřejmostí je podpora nového fomátu DVB-T2 HEVC, který v polovině roku 2020 zcela nahradí současný standard pozemního digitálního vysílání. Philips 24PHS4304 i 24PHS4354 lze zakoupit na českém trhu za doporučenou maloobchodní cenu 4 490 Kč, na Slovensku potom za 169 eur. Pokud jste se těšili na modely vyšší a střední třídy z nabídky letošních LCD TV a OLED TV, dočkáte se v následujících měsících. Podrobnější informace o dostupnosti české zastoupení nezveřejnilo.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu
AirPlay 2 umožňuje streamovat obsah z iPhonu, iPadu či Macu na jiné zařízení, a to dokonce chytrý televizor. Pokud hledáte televizor s AirPlay 2, pomůže vám tento seznam kompatibilních modelů.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA
Obchodní válka mezi Čínou a USA mělo nečekané důsledky pro čínské fanoušky seriálu Hra o trůny. Závěrečný díl si nemohli pustit legální cestou, neboť vlastník práv pro tamní trh jej zablokoval, a to údajně na žádost čínské vlády.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele
Trh s audio produkty pro domácnost se v budoucnu zase o něco zmenší, tedy alespoň co se týče vlastníků. Americký gigant Sound United spolkne příslušnou divizi korporace Onkyo, která zahrnuje také značky Pioneer nebo Integra.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS
S ročním zpožděním se na Apple TV, iPhony a iPady dostala aplikace Steam Link, která na uvedená zařízení umožňuje streamovat hry z počítače. Společnost Valve tak patrně vyřešila problém s Applem, kvůli které byla aplikace původně odmítnuta.
19.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie
V čínských e-shopech se nedávno objevil nový přírůstek mezi „TV boxy“ na architektuře ARM. Wechip X88 Pro stojí jen pár desítek dolarů, ale poradí si s rozlišením 4K UHD a využívá nejaktuálnější verzi Androidu.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik