Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Projektor NEC V300W – putovní kompakt

15.8.2011, Pavel Zubatý, aktualita
Rodina projektorů NEC se rozrostla o nový model. Tento přírůstek s označením V300W je vhodný pro malé až střední místnosti a jeho kompaktní lehká konstrukce umožňuje snadné přenášení mezi jednotlivými místnostmi (nebo převoz automobilem).
Nový projektor NEC V300W nabízí nativně rozlišení WXGA, kontrastní poměr 2000:1 a jas 3000 ANSI lumenů. Tento přístroj je určen pro malé až střední místnosti a jeho nízká hmotnost ve spojení s kompaktním vzhledem umožňuje snadnou přenositelnost.. Srdcem tohoto spotřebiče je DLP čip od Texas Instruments s podporou 3D zobrazení.


DLP projektor NEC V300W, WXGA, kontrast 2000:1, jas 3000 lm, 3D...

Projektor V300W má v sobě zabudovánu technologii Philips VIDI, která umožňuje přístroji promítat ve spojení s barevným kotoučem a zvýšit tak jas nebo kontrastní poměr promítaného obrazu. Součástí spotřebiče je i vestavěný 7W reproduktor. K zapojení pak slouží HDMI vstup, monitorový výstup, LAN port, duální analogové RGB vstupy i různé audio výstupy k zapojení externích reproduktorů. Výrobce udává, že v módu ECO vydrží lampa až 5000 hodin. Doporučená cena činí 848 USD (cca 15 000 Kč).


...HDMI, duální RGB, monitor. výstup, LAN port, audio výstupy. Cena: 15 000 Kč

Zdroj: HighTechreview