www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Pro televize LG vyšla aplikace Facebook Watch

Pro televize LG vyšla aplikace Facebook Watch
, , aktualita
Uživatelé chytrých televizí LG mohou stahovat aplikaci Facebook Watch, která umožní pohodlné sledování videí z této sociální sítě na obrazovce televizoru. Aplikace je kompatibilní s modely od roku 2014.
K oblíbeným
reklama
Společnost LG Electronics oznámila tento měsíc novinku pro majitele svých Smart TV. Jedná se o aplikaci Facebook Watch, která umožňuje sledování videí ze sociální sítě Facebook. Obsah je uživatelům doporučován na základě zájmů a sociálních vazeb, jako jsou reakce přátel. Součástí jsou videa související se stránkami nebo tématy, která uživatelé Facebooku sledují. Jedná se trendy, oblíbené autory, nejnovější zprávy, sportovní sestřihy, živá videa, originální pořady a další. Služba Facebook Watch byla spuštěna v roce 2018 a v současné době se chlubí více než 1,25 miliardou diváků měsíčně.
 
 
Aplikace byla vydána pro chytré televizory od LG, a to konkrétně pro modely z roku 2014 či novější. Uživatelé si mohou Facebook Watch stáhnout zdarma z digitálního obchodu LG Content Store. Dostupná ej ve všech regionech, kde funguje Facebook Watch, tedy včetně České republiky. Pokud jste dosud chtěli sledovat na televizoru videa z Facebooku, museli jste otevřít webové stránky v prohlížeči nebo streamovat např. ze smartphonu. aplikace Facebook Watch je dostupná také pro chytré televize od Samsungu, Apple TV, Android TV a další platformy.
 
 
LG doporučuje ve Facebook Watch hudební videa od špičkových umělců i začínajících kapel a klasik různých žánrů, živé herní streamy i jejich záznamy od oblíbených tvůrců z platformy Facebook Gaming nebo dokonce originální obsah vytvořený pro Facebook. Patří mezi ně talk show Red Table Talk (uvádí Jada Pinkett Smith) a Red Table Talk: The Estefans (uvádí Gloria Estefan). V seriálu Returning the Favor cestuje moderátor Mike Rowe po USA a hledá osoby, které nějakým způsobem pomáhají svým komunitám. Svou talk show STEVE on Watch nabízí také komik Steve Harvey.
 

Dostupnost televizní aplikace Facebook Watch

 • Amazon Fire TV
 • Apple TV (4. generace nebo novější)
 • Android TV
 • Hisense VIDAA TV (2020 nebo novější, pouze v Severní a Jižní Americe)
 • LG TV WebOS (2014 nebo novější)
 • Samsung Smart TV (2015 nebo novější)
 • Xbox One
 • Oculus TV
 • Portal TV
 • VIZIO TV: SmartCast® 2.0 nebo novější (2016 a novější)
 • Windows 10
Zdroj: Hdguru.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů
Denon začne prodávat prémiový soundbar, který je sice skromný svými rozměry, ale nikoliv funkcemi. Uživatelům nabídne prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X, nebo konektor HDMI eARC. Nechybí kompatibilita se systémem HEOS.
18.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV
Evropské nabídce televizí TCL pro rok 2021 bude vévodit 8K TV s technologií miniLED „OD Zero“. Dočkáme se ovšem i dalších modelů , které budou cenově dostupnější a některé z nich konečně nabídnou i HDMI 2.1.
17.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely
Letos se na trhu objeví první 42palcové OLED TV. Dosud nejmenší úhlopříčka přitom činila 48 palců. Zároveň byly představeny první OLED TV s 83palcovými panely od LG Display. Přesto společnost odkládá konec výroby LCD.
16.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden
Netflix si pro letošní rok přichystal 70 nových filmů z vlastní produkce Každý týden bude mít premiéru minimálně jedna novinka. Ve filmech si zahrají i hvězdy jako Leonardo DiCaprio, Sandra Bullock, Dwayne Johnson či Meryl Streep.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core
Sony se stává dalším výrobcem, který ve svých televizích bude podporovat kodek AV1. Firma také nabídne filmy na nové platformě pro streamovaná videa Bravia Core, která slibuje více než pětinásobný bitrate ve srovnání s Netflixem.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik