Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Princ Harry a Meghan budou natáčet dokumenty a pořady pro Netflix

5.9.2020, Milan Šurkala, aktualita
Streamovací služba Netflix bude mít nová lákadla. Budou jimi filmy, seriály a dokumenty z dílen prince Harryho a Meghan Markle, jejichž produkční společnost uzavřela několikaletou smlouvu s Netflixem.
Streamovací služby se snaží lákat na vlastní obsah a populární Netflix bude mít další velké želízko v ohni. Prince Harry a Meghan Markle totiž založili vlastní produkční společnost, která chce produkovat dokumentární filmy, seriály, filmy a programy pro děti. Ty by se pak měly vysílat na této streamovací službě v rámci několikaletého kontraktu. Mají to být zejména pořady, které budou informovat o současných problémech, ale současně dávat lidem naději na jejich řešení.
 
Prince Harry a Meghan Markle
Meghan Markle a princ Harry, autor: Northern Ireland Office / CC BY, přes Wikimedia Commons
 
Nepředpokládá se však, že by se Harry nebo Meghan pravidelně objevovali v těchto pořadech, to spíše jen občas. Meghan by se tak podle uniklých informací neměla vrátit ke své bývalé profesi herečky. Tak uvidíme, zda to Netflixu pomůže a ještě více rozšíří svou uživatelskou základnu. Ta už dnes činí okolo 193 milionů uživatelů.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.