www.tvfreak.cz
>
>
>

Princ Harry a Meghan budou natáčet dokumenty a pořady pro Netflix

Princ Harry a Meghan budou natáčet dokumenty a pořady pro Netflix
, , aktualita
Streamovací služba Netflix bude mít nová lákadla. Budou jimi filmy, seriály a dokumenty z dílen prince Harryho a Meghan Markle, jejichž produkční společnost uzavřela několikaletou smlouvu s Netflixem.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služby se snaží lákat na vlastní obsah a populární Netflix bude mít další velké želízko v ohni. Prince Harry a Meghan Markle totiž založili vlastní produkční společnost, která chce produkovat dokumentární filmy, seriály, filmy a programy pro děti. Ty by se pak měly vysílat na této streamovací službě v rámci několikaletého kontraktu. Mají to být zejména pořady, které budou informovat o současných problémech, ale současně dávat lidem naději na jejich řešení.
 
Prince Harry a Meghan Markle
Meghan Markle a princ Harry, autor: Northern Ireland Office / CC BY, přes Wikimedia Commons
 
Nepředpokládá se však, že by se Harry nebo Meghan pravidelně objevovali v těchto pořadech, to spíše jen občas. Meghan by se tak podle uniklých informací neměla vrátit ke své bývalé profesi herečky. Tak uvidíme, zda to Netflixu pomůže a ještě více rozšíří svou uživatelskou základnu. Ta už dnes činí okolo 193 milionů uživatelů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy
Hráči, kteří se rozhodli kombinovat LG OLED TV s grafickou kartou Nvidia z řady RTX 30, si stěžují na černou obrazovku nebo deformaci obrazu. Problém se týká loňských i letošních televizí, a podle LG je již na cestě oprava.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci
Google oznámil Android 11 pro zařízení s Android TV. Zatím známe hlavně novinky zaměřené na vývojáře, které se odehrají pod pokličkou. Můžeme očekávat celkové zrychlení systému nebo nativní podporu režimu ALLM.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik