www.tvfreak.cz
>
>
>

Princ Harry a Meghan budou natáčet dokumenty a pořady pro Netflix

Princ Harry a Meghan budou natáčet dokumenty a pořady pro Netflix
, , aktualita
Streamovací služba Netflix bude mít nová lákadla. Budou jimi filmy, seriály a dokumenty z dílen prince Harryho a Meghan Markle, jejichž produkční společnost uzavřela několikaletou smlouvu s Netflixem.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služby se snaží lákat na vlastní obsah a populární Netflix bude mít další velké želízko v ohni. Prince Harry a Meghan Markle totiž založili vlastní produkční společnost, která chce produkovat dokumentární filmy, seriály, filmy a programy pro děti. Ty by se pak měly vysílat na této streamovací službě v rámci několikaletého kontraktu. Mají to být zejména pořady, které budou informovat o současných problémech, ale současně dávat lidem naději na jejich řešení.
 
Prince Harry a Meghan Markle
Meghan Markle a princ Harry, autor: Northern Ireland Office / CC BY, přes Wikimedia Commons
 
Nepředpokládá se však, že by se Harry nebo Meghan pravidelně objevovali v těchto pořadech, to spíše jen občas. Meghan by se tak podle uniklých informací neměla vrátit ke své bývalé profesi herečky. Tak uvidíme, zda to Netflixu pomůže a ještě více rozšíří svou uživatelskou základnu. Ta už dnes činí okolo 193 milionů uživatelů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník
Panasonic sice v roce 2021 neplánoval představit žádný nový UHD Blu-ray přehrávač, ale přesto si přichystal alespoň jednu menší inovaci. Jedná se o upgradovaný model UB9000 mk2, která přijde s kvalitnějším zvukem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode
BenQ uvádí dva nové laserové 4K projektory V7000i a V7050i, které nabídnou ultra krátkou projekční vzdálenost. Zajímavé jsou také tím, že podporují Android TV a Filmmaker mode, který nekazí obraz "vylepšováním".
13.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung
Vývoj na trhu s televizemi v 1. čtvrtletí 2021 byl především pro jihokorejské výrobce příznivý. LG prodalo vůbec nejvíce OLED TV v historii. Neohroženou jedničkou zůstává Samsung, který drží třetinový podíl na trhu.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV
Byla to trochu ostuda, že to Googlu trvalo tak dlouho, ale nakonec se uživatelé dočkají 23. června. Řeč je o platformě pro streamování her Stadia, která se dostane na nový Chromecast a vybrané Android TV.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem
Samsung zvažuje nové modely z řady Lifestyle TV. První televize je integrována do podlahového stojanu a obsahuje masivní reproduktory. Druhý design, jehož realizaci si lze jen těžko představit, nabízí širokoúhlou obrazovku s minimálními rámečky.
6.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik