Prima Star: jak naladit nový kanál v DVB-T2 a u operátorů?

Prima Star: jak naladit nový kanál v DVB-T2 a u operátorů?
, , aktualita
Tento měsíc začal vysílat nový program Prima Star, který se zaměřuje hlavně na reprízy oblíbených pořadů. Naladit jej můžete prostřednictvím DVB-T2. Do nabídky placené TV zatím proniká jen pomalu.
K oblíbeným
reklama
O pořady z archivu je mezi diváky zájem, čemuž se přizpůsobují i provozovatelé. Po Nova Gold a ČT3 začala 14: června vysílat také stanice Prima Star – v pořadí desátý kanál ze skupiny Prima. Diváci měli možnosti si program naladit v dostatečném předstihu od 1. června, kdy na dané pozici běžela grafická smyčka. Pokud jste tak dosud neučinili, můžete si Prima Star naladit nyní.
 
 

Jak naladit Prima Star v DVB-T2


 
V současné době vysílá Prima Star především v rámci digitálního pozemního vysílání, a to v multiplexu 22 (na původní pozici Test-1). Pokud jste program nenašli v seznamu kanálů, bude potřeba jej naladit. To provedete nejsnáze tak, že na svém televizoru nebo set-top boxu spustíte automatické ladění. Tím aktualizujete i parametry dalších programů ve stejném multiplexu. Nový kanál můžete naladit také ručně. Stačí v nastavení přijímače zvolit možnost manuálního ladění a v nabídce zadat přijímaný kanál na základě svého vysílače (viz tabulka níže).
 
 
 

Jak naladit Prima Star u operátorů placené televize

 
Prima ještě před začátkem vysílání informovala, že program Prima Star bude časem dostupný u většiny televizních operátorů. Zpočátku ovšem získala exkluzivitu T-Mobile TV, a to po dobu jednoho měsíce. Ostatní poskytovatelé tak mohou Prima Star zařadit do své nabídky nejdříve od poloviny července.
  • Prima Star v T-Mobile TV. Program je již dostupný pro zákazníky s balíčkem XS a vyšším (pozice č. 18).
  • Prima Star v O2 TV. Program bude dostupný od 14. července v tarifech Modrá, Bronzová, Stříbrná a Zlatá (pozice č. 41).
  • Prima Star u dalších poskytovatelů. Prozatím čekáme na informace o zařazení programu u dalších poskytovatelů. Můžeme ovšem předpokládat, že Prima Star se objeví v nabídce většině operátorů, jako jsou Vodafone TV, SledováníTV, Kuki, Skylink, Telly aj.
 

Program vysílání Prima Star

 
 
Prima Star se zaměřuje na seriály, zábavné pořady či reality show, které si diváci dobře pamatují. Patří mezi ně Rodinná pouta, Modrý kód, Prostřeno, S Italem v kuchyni, Carusošou, Křižovatky života, Jak se staví sen, Nikdo není dokonalý, Telebazar nebo Trní. pro větší přehlednost jsou pořady zařazeny do pravidelných bloků. Prima Star vysílá v rozlišení 960 x 540p.
 
Zdroj: iPrima.cz (1, 2), O2.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi
Netflix zkouší další způsob, jak získat nové uživatele. Jedním z nich je bezplatný plán dokonce i bez reklam. Pochopitelně přinese několik omezení a dostupný bude jen v jedné zemi. A ta naše to bohužel není.
25.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps
GoPro uvádí novou generaci svých odolných outdoorových kamer Hero10 Black. Nový procesor GP2 slibuje vyšší výkony a posouvá schopnosti videa zase o něco dále. Těšit se můžeme na 4K při 120 fps nebo 5.3K při 60 fps.
18.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou
LG představilo nové televize s technologií DVLED (Direct View LED). Nabízí se v rozlišeních 2K, 4K a 8K, poměrech stran 16:9 i 32:9. Úhlopříčky mohou mít 108" až 325" u klasického poměru, s tím nejširším se končí dokonce až na 393".
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením
Společnost TCL připravila dva nové modely televizí. Jde o X92 Series Pro OD Zero Mini LED 8K a X92 Series Mini LED 8K. Jak už naznačují jména, mají vysoké rozlišení 8K a technologii Mini LED.
13.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9 JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9
Společnost JVC před měsícem oznámila, že uvede 8K projektory. Nyní se oficiálně představují a zvládnou 8K při 60p nebo dokonce 4K při 120p. Vysokého rozlišení dosahují díky technologii 8K/e-shift(X).
8.9.2021, aktualita, Milan Šurkala