Prima Star: jak naladit nový kanál v DVB-T2 a u operátorů?

Prima Star: jak naladit nový kanál v DVB-T2 a u operátorů?
, , aktualita
Tento měsíc začal vysílat nový program Prima Star, který se zaměřuje hlavně na reprízy oblíbených pořadů. Naladit jej můžete prostřednictvím DVB-T2. Do nabídky placené TV zatím proniká jen pomalu.
K oblíbeným
reklama
O pořady z archivu je mezi diváky zájem, čemuž se přizpůsobují i provozovatelé. Po Nova Gold a ČT3 začala 14: června vysílat také stanice Prima Star – v pořadí desátý kanál ze skupiny Prima. Diváci měli možnosti si program naladit v dostatečném předstihu od 1. června, kdy na dané pozici běžela grafická smyčka. Pokud jste tak dosud neučinili, můžete si Prima Star naladit nyní.
 
 

Jak naladit Prima Star v DVB-T2


 
V současné době vysílá Prima Star především v rámci digitálního pozemního vysílání, a to v multiplexu 22 (na původní pozici Test-1). Pokud jste program nenašli v seznamu kanálů, bude potřeba jej naladit. To provedete nejsnáze tak, že na svém televizoru nebo set-top boxu spustíte automatické ladění. Tím aktualizujete i parametry dalších programů ve stejném multiplexu. Nový kanál můžete naladit také ručně. Stačí v nastavení přijímače zvolit možnost manuálního ladění a v nabídce zadat přijímaný kanál na základě svého vysílače (viz tabulka níže).
 
 
 

Jak naladit Prima Star u operátorů placené televize

 
Prima ještě před začátkem vysílání informovala, že program Prima Star bude časem dostupný u většiny televizních operátorů. Zpočátku ovšem získala exkluzivitu T-Mobile TV, a to po dobu jednoho měsíce. Ostatní poskytovatelé tak mohou Prima Star zařadit do své nabídky nejdříve od poloviny července.
  • Prima Star v T-Mobile TV. Program je již dostupný pro zákazníky s balíčkem XS a vyšším (pozice č. 18).
  • Prima Star v O2 TV. Program bude dostupný od 14. července v tarifech Modrá, Bronzová, Stříbrná a Zlatá (pozice č. 41).
  • Prima Star u dalších poskytovatelů. Prozatím čekáme na informace o zařazení programu u dalších poskytovatelů. Můžeme ovšem předpokládat, že Prima Star se objeví v nabídce většině operátorů, jako jsou Vodafone TV, SledováníTV, Kuki, Skylink, Telly aj.
 

Program vysílání Prima Star

 
 
Prima Star se zaměřuje na seriály, zábavné pořady či reality show, které si diváci dobře pamatují. Patří mezi ně Rodinná pouta, Modrý kód, Prostřeno, S Italem v kuchyni, Carusošou, Křižovatky života, Jak se staví sen, Nikdo není dokonalý, Telebazar nebo Trní. pro větší přehlednost jsou pořady zařazeny do pravidelných bloků. Prima Star vysílá v rozlišení 960 x 540p.
 
Zdroj: iPrima.cz (1, 2), O2.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik