Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prima love už také u CS Linku

9.3.2011, Jiří Piškula, aktualita
Nový TV kanál pro ženy – Prima love, zahájil své vysílání v úterý 8. března 2011 a podle očekávání se objevil nejen v pozemním DVB-T, ale také v satelitním vysílání. Výjimkou není ani platforma CS Link, která nyní oficiálně oznámila šíření nového TV programu.
Společnost Media Vision, provozovatel digitální satelitní televize CS Link, zařazuje další program z rodiny televize Prima. Jedná se o zcela nový kanál zaměřený na ženy. Cílové skupině odpovídá i samotný název – Prima love a termín jeho spuštění, který je příhodně načasován na Mezinárodní den žen. Media Vision zajišťuje distribuční trasu signálu a poskytuje ho i ostatním satelitním a kabelovým operátorům.

Prima love je zařazena do neplacené nabídky. Zdarma ji tak získají stávající i noví zákazníci, kteří si zakoupí kartu CS Link. Ta umožňuje příjem mnoha dalších programů bez poplatků včetně Primy HD, která byla přidána nedávno.O Prima love:
Nový kanál je zaměřen na ženy mladšího středního věku, které přes svou praktickou stránku a založení potřebují cítit a prožívat romantiku a silné emoce. Programové schéma je složeno z populárních seriálů, filmů a pořadů vlastní tvorby zaměřených na ženy. Vysílání bylo zahájeno dnes v 6 hod. ráno. Prima love se po TV Prima a Prima COOL stává třetím neplaceným programem z rodiny televize Prima na kartách CS Link.

Program je vysílán ze satelitu Astra 3B na pozici 23,5° východně ze stejného transpondéru, z něhož jsou šířeny také kanály Nova, Nova Cinema, Nova Sport, Sport 1, Sport 2, MTV Czechia a Eurosport 2 (využívá ho i Skylink).

Technické parametry pro příjem Prima love:

Frekvence
Polarizace
Modulace
FEC
SR
Kódování
12 070 MHz
Horizontální
QPSK (DVB-S)
3/4
27,5 MS/s
Cryptoworks/Irdeto2


Zdroj: TZ Media Vision, Flysat.com
reklama
reklama