www.tvfreak.cz
>
>

Přichází trailer k Infinity Saga od Marvelu

Přichází trailer k Infinity Saga od Marvelu
, , aktualita
Na nedávném Comic Conu, který se konal v San Diegu, byl ukázán i trailer k Infinity Saga od Marvelu. Jde o krabicový set více než 20 filmů celé ságy, k němuž byl vytvořen trailer z těchto filmů sestříhaný do 2 minut a 40 sekund. 
K oblíbeným
reklama
Marvel Studio zakončilo jednu velkou ságu svých komiksových filmů skládající se ze tří fází a dříve, než se pořádně pustí do čtvrté, uvede Infinity Saga, krabicový set filmů, ze kterých byla tvořena první sága. Na Comic Conu, který se nedávno konal v San Diegu, už k setu pustil i trailer, který obsahuje tyto filmy sestříhané do 2 minut a 40 sekund. Zajímavostí je, že se zde v závěru neobjevuje logo Black Panthera a je zde zmíněno jen 22 filmů a nikoli 23. Nyní se na tento trailer můžete konečně také podívat.
 
 
Zatím nevíme, kdy půjde celý set na pulty obchodů, mělo by se tak ale stát ještě letos (docela logické by bylo vydání před Vánoci). Dá se navíc předpokládat, že rozhodně nepůjde o levnou záležitost. Obsahovat by měl i spoustu bonusů a dosud nepublikovaných scén, což by zájem o set mělo u fanoušků určitě ještě zvýšit. Připomeňme ještě, že nová 4. fáze začne 1. května 2020 s filmem Black Widow.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem
Film Star Wars: The Rise of Skywalker se objeví v kinech už za necelé dva týdny. Fanoušci filmů Dumb Drum proto nenechávají nic náhodě a tradičně se pokusili o předělávku traileru k filmu doslova v domácích podmínkách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala