Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přichází trailer k Infinity Saga od Marvelu

24.9.2019, Milan Šurkala, aktualita
Na nedávném Comic Conu, který se konal v San Diegu, byl ukázán i trailer k Infinity Saga od Marvelu. Jde o krabicový set více než 20 filmů celé ságy, k němuž byl vytvořen trailer z těchto filmů sestříhaný do 2 minut a 40 sekund. 
Marvel Studio zakončilo jednu velkou ságu svých komiksových filmů skládající se ze tří fází a dříve, než se pořádně pustí do čtvrté, uvede Infinity Saga, krabicový set filmů, ze kterých byla tvořena první sága. Na Comic Conu, který se nedávno konal v San Diegu, už k setu pustil i trailer, který obsahuje tyto filmy sestříhané do 2 minut a 40 sekund. Zajímavostí je, že se zde v závěru neobjevuje logo Black Panthera a je zde zmíněno jen 22 filmů a nikoli 23. Nyní se na tento trailer můžete konečně také podívat.
 
 
Zatím nevíme, kdy půjde celý set na pulty obchodů, mělo by se tak ale stát ještě letos (docela logické by bylo vydání před Vánoci). Dá se navíc předpokládat, že rozhodně nepůjde o levnou záležitost. Obsahovat by měl i spoustu bonusů a dosud nepublikovaných scén, což by zájem o set mělo u fanoušků určitě ještě zvýšit. Připomeňme ještě, že nová 4. fáze začne 1. května 2020 s filmem Black Widow.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.