www.tvfreak.cz
>
>

Přichází trailer k Infinity Saga od Marvelu

Přichází trailer k Infinity Saga od Marvelu
, , aktualita
Na nedávném Comic Conu, který se konal v San Diegu, byl ukázán i trailer k Infinity Saga od Marvelu. Jde o krabicový set více než 20 filmů celé ságy, k němuž byl vytvořen trailer z těchto filmů sestříhaný do 2 minut a 40 sekund. 
K oblíbeným
reklama
Marvel Studio zakončilo jednu velkou ságu svých komiksových filmů skládající se ze tří fází a dříve, než se pořádně pustí do čtvrté, uvede Infinity Saga, krabicový set filmů, ze kterých byla tvořena první sága. Na Comic Conu, který se nedávno konal v San Diegu, už k setu pustil i trailer, který obsahuje tyto filmy sestříhané do 2 minut a 40 sekund. Zajímavostí je, že se zde v závěru neobjevuje logo Black Panthera a je zde zmíněno jen 22 filmů a nikoli 23. Nyní se na tento trailer můžete konečně také podívat.
 
 
Zatím nevíme, kdy půjde celý set na pulty obchodů, mělo by se tak ale stát ještě letos (docela logické by bylo vydání před Vánoci). Dá se navíc předpokládat, že rozhodně nepůjde o levnou záležitost. Obsahovat by měl i spoustu bonusů a dosud nepublikovaných scén, což by zájem o set mělo u fanoušků určitě ještě zvýšit. Připomeňme ještě, že nová 4. fáze začne 1. května 2020 s filmem Black Widow.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum Smart TV sledují své uživatele, ukázal výzkum
Vědci z Princeton University se podívali na zoubek chytrým televizím a instalovaným aplikacím pro nabízené kanály. Zjistilo se, že většina z nich sleduje své uživatele a vytváří si jejich sledovací profily pro další využití.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů Netflix má české rozhraní, letos přidá 150 českých filmů
Streamovací služba Netflix výrazně rozšiřuje svůj český záběr. Jednak přináší rozhraní v češtině, jednak přichází se značně širší nabídkou českých seriálů a filmů. Do konce roku má přibýt 150 dalších.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení Disney+ s výraznou slevou pod $5 měsíčně při 3letém předplacení
Streamovací služba Disney+ sice zahájí svou činnost až za měsíc, ale už dnes si ji můžete v některých zemích předplatit. Pokud zaplatíte rovnou 3 roky najednou, cena se dostane z $6,99 měsíčně v průměru na méně než 5 dolarů.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer Star Trek: Picard ukazuje oficiální trailer
Sir Patrick Stewart se vrací do role kapitána Jean-Luc Picarda. Už za necelého čtvrt roku je tu Star Trek: Picard, což bude 10dílný streamovaný seriál, ve kterém uvidíme i další hrdiny z předchozích dílů vesmírné ságy.
8.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu Streamovací války: Amazon Fire TV bez Disney, ten zas bez Netflixu
Streamovací služby jsou čím dál více důležitějšími zdroji příjmů a války mezi jednotlivými systémy nabírají obrátky. Amazon tak na svém Fire TV nechce nabízet aplikace od Disney, ten zase nechce zobrazovat reklamy Netflixu.
6.10.2019, aktualita, Milan Šurkala