www.tvfreak.cz
>
>

Přichází trailer k Infinity Saga od Marvelu

Přichází trailer k Infinity Saga od Marvelu
, , aktualita
Na nedávném Comic Conu, který se konal v San Diegu, byl ukázán i trailer k Infinity Saga od Marvelu. Jde o krabicový set více než 20 filmů celé ságy, k němuž byl vytvořen trailer z těchto filmů sestříhaný do 2 minut a 40 sekund. 
K oblíbeným
reklama
Marvel Studio zakončilo jednu velkou ságu svých komiksových filmů skládající se ze tří fází a dříve, než se pořádně pustí do čtvrté, uvede Infinity Saga, krabicový set filmů, ze kterých byla tvořena první sága. Na Comic Conu, který se nedávno konal v San Diegu, už k setu pustil i trailer, který obsahuje tyto filmy sestříhané do 2 minut a 40 sekund. Zajímavostí je, že se zde v závěru neobjevuje logo Black Panthera a je zde zmíněno jen 22 filmů a nikoli 23. Nyní se na tento trailer můžete konečně také podívat.
 
 
Zatím nevíme, kdy půjde celý set na pulty obchodů, mělo by se tak ale stát ještě letos (docela logické by bylo vydání před Vánoci). Dá se navíc předpokládat, že rozhodně nepůjde o levnou záležitost. Obsahovat by měl i spoustu bonusů a dosud nepublikovaných scén, což by zájem o set mělo u fanoušků určitě ještě zvýšit. Připomeňme ještě, že nová 4. fáze začne 1. května 2020 s filmem Black Widow.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi
Zákazníci Telly (dříve Digi TV) si nyní mohou stáhnout novou verzi aplikace pro Apple TV. Operátor pokračuje ve sjednocování funkcí a designu aplikací pro všechny podporované platformy. Kromě nové grafiky se dostalo i na nové funkce.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů
Tento měsíc HBO GO potěší fanoušky thrillerů a detektivek, a to seriály jako Stopaři, Perry Mason nebo Zmizím ve tmě. Z filmových premiér stojí za zmínku novinky Zloba: Královna všeho zlého nebo Podfukářky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně
Po nekonečných odkladech divize LG Display konečně zahájila výrobu ve své druhé továrně na panely pro OLED TV. Původně se tak mělo stát již koncem roku 2019. Právě z čínské továrny pocházejí 48" panely.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Denon představil první AV receivery s podporou 8K Denon představil první AV receivery s podporou 8K
Denon představil pro rok 2020 nové AV receivery z řady X. Všechny čtyři modely od AVC-X6700H až po AVR-X2700H jsou vybaveny konektorem HDMI 2.1 a podporují přenos videa v 8K rozlišení včetně upscalingu.
4.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny? Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny?
Máte zálusk na letošní Philips OLED TV? Výrobce konečně potvrdil, kdy se dostanou na evropské trhy a kolik budou stát. Konkrétně se jedná o řady 805, 855 a 865, které nabízí velmi podobné parametry a úhlopříčky 55 či 65 palců.
3.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik