Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Přeneste se s BenQ do centra sportovního a filmového dění

27.1.2014, PR článek , inzerce
Portfolio domácích projektorů BenQ se dočkalo zajímavého rozšíření o dva cenově dostupné a přitom plně vybavené 3D Full-HD projektory, které mají reálnou šanci doplnit či přímo nahradit klasické TV obrazovky v rámci obývacích pokojů či domácích kin.

Redakce TV Freaku není autorem tohoto článku a nezodpovídá za jeho obsah.


Letošní rok bude obzvlášť štědrým na významné zimní i letní sportovní události, jež mají ambice stát se skutečnými svátky jak samotných účinkujících sportovců, tak samozřejmě i jejich fanoušků. Avšak zatímco ti první se do místa dění podívají osobně, přemýšlí drtivá většina skupiny druhé, jak si podobný zážitek co nejlépe zprostředkovat v teple a pohodlí svého domova. Je pro to mnoho cest, z nichž nejčastější je bezesporu využití běžné televizní obrazovky. Avšak uvažovali jste někdy o tom, užít si svou zábavu ještě přirozeněji s obrazem ve velikosti až 300 palců?

Díky novým domácím projektorům BenQ W1300 a BenQ W1400 je to možné. Zážitek z úspěchu Vašeho oblíbeného sportovce či týmu tak může být daleko intenzivnější. A svá želízka v ohni přitom budete moct sledovat přímo u Vás doma v obývacím pokoji. Projektory totiž snadno umístíte třeba na stolek u pohovky, pak jenom připojíte do napájení a k satelitu nebo jinému přijímači TV signálu a můžete se bavit. To vše během pár minut bez jakékoliv další instalace.


Představujeme projektor BenQ W1300


Představujeme projektor BenQ W1400


BenQ přináší to nejlepší ze světa DLP projektorů


Nové projektory BenQ W1300 a BenQ W1400 jsou navrženy tak, aby přinesly zcela autentický obrazový zážitek ve Full-HD rozlišení a to na, oproti televizoru či PC obrazovce, nesrovnatelně větší ploše, reprezentované uhlopříčkou až do velikosti 300“, tedy 7,62 metrů. To vše při špičkové obrazové kvalitě, splňující barevný garmut Rec. 709, jednu z nejpřísnějších norem HD video signálu a vysokém kontrastním poměru 10 000:1. Navíc jsou určeny speciálně pro domácí uživatele. Mají proto mimořádně snadnou instalaci, velký zoom i funkci Lens Shift, umožňující rychlou a flexibilní korekci obrazu mírně vychýleného z ideální polohy bez použití jakýchkoli nástrojů.

A věřte, že se sportem zábava rozhodně neskončí! Opravdu procítit si budete moct jakýkoliv obrazový zážitek, ať se jedná třeba o film či hraní her. BenQ W1300 i BenQ W1400 nabízí plnou podporu přehrávání 3D obsahu, jak z Blu-ray či DVD přehrávačů, tak i z osobního počítače s nainstalovaným softwarem NVIDIA 3DTV Play. Součástí příslušenství jsou také 3D brýle. A protože BenQ na tom záleží, disponují obě novinky i nejlepší světovou technologií SmartEco pro ochranu životního prostředí, zdokonalenou úsporou energie a optimalizovanou životností lampy.


Ještě váháte? A co to zkusit s BenQ bezdrátově?

Pořiďte si BenQ projektor ještě dnes a získejte u vybraných prodejců plátno zdarma.

Vaše stará televize se bude ráda dívat s Vámi :-)