www.tvfreak.cz
>
>

Přeneste se s BenQ do centra sportovního a filmového dění

Přeneste se s BenQ do centra sportovního a filmového dění
, , inzerce
Portfolio domácích projektorů BenQ se dočkalo zajímavého rozšíření o dva cenově dostupné a přitom plně vybavené 3D Full-HD projektory, které mají reálnou šanci doplnit či přímo nahradit klasické TV obrazovky v rámci obývacích pokojů či domácích kin.
K oblíbeným

Redakce TV Freaku není autorem tohoto článku a nezodpovídá za jeho obsah.


Letošní rok bude obzvlášť štědrým na významné zimní i letní sportovní události, jež mají ambice stát se skutečnými svátky jak samotných účinkujících sportovců, tak samozřejmě i jejich fanoušků. Avšak zatímco ti první se do místa dění podívají osobně, přemýšlí drtivá většina skupiny druhé, jak si podobný zážitek co nejlépe zprostředkovat v teple a pohodlí svého domova. Je pro to mnoho cest, z nichž nejčastější je bezesporu využití běžné televizní obrazovky. Avšak uvažovali jste někdy o tom, užít si svou zábavu ještě přirozeněji s obrazem ve velikosti až 300 palců?

Díky novým domácím projektorům BenQ W1300 a BenQ W1400 je to možné. Zážitek z úspěchu Vašeho oblíbeného sportovce či týmu tak může být daleko intenzivnější. A svá želízka v ohni přitom budete moct sledovat přímo u Vás doma v obývacím pokoji. Projektory totiž snadno umístíte třeba na stolek u pohovky, pak jenom připojíte do napájení a k satelitu nebo jinému přijímači TV signálu a můžete se bavit. To vše během pár minut bez jakékoliv další instalace.


Představujeme projektor BenQ W1300


Představujeme projektor BenQ W1400


BenQ přináší to nejlepší ze světa DLP projektorů


Nové projektory BenQ W1300 a BenQ W1400 jsou navrženy tak, aby přinesly zcela autentický obrazový zážitek ve Full-HD rozlišení a to na, oproti televizoru či PC obrazovce, nesrovnatelně větší ploše, reprezentované uhlopříčkou až do velikosti 300“, tedy 7,62 metrů. To vše při špičkové obrazové kvalitě, splňující barevný garmut Rec. 709, jednu z nejpřísnějších norem HD video signálu a vysokém kontrastním poměru 10 000:1. Navíc jsou určeny speciálně pro domácí uživatele. Mají proto mimořádně snadnou instalaci, velký zoom i funkci Lens Shift, umožňující rychlou a flexibilní korekci obrazu mírně vychýleného z ideální polohy bez použití jakýchkoli nástrojů.

A věřte, že se sportem zábava rozhodně neskončí! Opravdu procítit si budete moct jakýkoliv obrazový zážitek, ať se jedná třeba o film či hraní her. BenQ W1300 i BenQ W1400 nabízí plnou podporu přehrávání 3D obsahu, jak z Blu-ray či DVD přehrávačů, tak i z osobního počítače s nainstalovaným softwarem NVIDIA 3DTV Play. Součástí příslušenství jsou také 3D brýle. A protože BenQ na tom záleží, disponují obě novinky i nejlepší světovou technologií SmartEco pro ochranu životního prostředí, zdokonalenou úsporou energie a optimalizovanou životností lampy.


Ještě váháte? A co to zkusit s BenQ bezdrátově?

Pořiďte si BenQ projektor ještě dnes a získejte u vybraných prodejců plátno zdarma.

Vaše stará televize se bude ráda dívat s Vámi :-)

reklama
Nejnovější články
GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps
GoPro uvádí novou generaci svých odolných outdoorových kamer Hero10 Black. Nový procesor GP2 slibuje vyšší výkony a posouvá schopnosti videa zase o něco dále. Těšit se můžeme na 4K při 120 fps nebo 5.3K při 60 fps.
18.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou
LG představilo nové televize s technologií DVLED (Direct View LED). Nabízí se v rozlišeních 2K, 4K a 8K, poměrech stran 16:9 i 32:9. Úhlopříčky mohou mít 108" až 325" u klasického poměru, s tím nejširším se končí dokonce až na 393".
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením
Společnost TCL připravila dva nové modely televizí. Jde o X92 Series Pro OD Zero Mini LED 8K a X92 Series Mini LED 8K. Jak už naznačují jména, mají vysoké rozlišení 8K a technologii Mini LED.
13.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9 JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9
Společnost JVC před měsícem oznámila, že uvede 8K projektory. Nyní se oficiálně představují a zvládnou 8K při 60p nebo dokonce 4K při 120p. Vysokého rozlišení dosahují díky technologii 8K/e-shift(X).
8.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi vévodí čínskému trhu s OLED TV, má více než 50% podíl Xiaomi vévodí čínskému trhu s OLED TV, má více než 50% podíl
Xiaomi je jedničkou na čínském trhu s televizemi, které mají OLED panel. Prozatím stále minoritní technologie vystrkuje růžky a v podání Xiaomi velmi úspěšně. Firma má více než 50% podíl na trhu s OLED TV.
5.9.2021, aktualita, Milan Šurkala