Přehledně: Vodafone TV je tady. Stojí od 150 Kč měsíčně

Přehledně: Vodafone TV je tady. Stojí od 150 Kč měsíčně
, , aktualita
Vodafone dnes spustil svou dříve avizovanou IPTV. Zákazníci mohou vybírat ze tří programových balíčků a neobejdou se bez set-top boxu, který je ovšem v ceně tarifu. Nechybí možnost sledování v mobilu nebo nahrávání do cloudu.
K oblíbeným
reklama
Po O2 TV a T-Mobile TV přichází se službami placené televize i poslední z českých operátorů. Vodafone sice získal do svého portfolia IPTV již akvizicí UPC, ale nyní přichází i s vlastní službou, která se jmenuje jednoduše Vodafone TV. Připravili jsme pro vás stručný přehled s nejdůležitějšími informacemi o této novince.
 
 

Bez set-top boxu to nepůjde


 
Na rozdíl od konkurenční O2 TV, která nabízí i možnosti sledování bez set-top boxu, v případě Vodafone TV se bez krabičky neobejdete. Její pronájem stojí 70 Kč měsíčně, ale cena je již započítána ve všech tarifech, takže neplatíte nic navíc. Samotný set-top vypadá velmi elegantně (získal také ocenění RedDot Design Award), k televizi se připojí přes HDMI 2.0 a podporuje 4K i Dolby Atmos. Co se týče internetového připojení, Vodafone vsází na nízkou datovou náročnost, minimálním požadavkem je totiž 3 Mb/s. Internet od „červeného operátora“ není nutností, ale získáte díky němu slevu na IPTV ve výši až 65 % (viz níže).
 
 
 

Až 130 programů, většina v HD

 
Diváci mohou vybírat ze tří programových balíčků. Základní nabídne české a slovenské kanály, z nichž velká část je volně dostupná i v DVB-T2. Zákazníci ovšem získají některé funkce navíc, jako je zpětné přehrávání. Přístup k videotéce je v ceně až od prostředního tarifu. Základní přehled o jednotlivých tarifech vám poskytne tabulka níže.
 
Programový balíček Klasik Komfort Komplet
Cena bez internetu od Vodafonu 299 Kč 499 Kč 899 Kč
Cena k internetu od Vodafonu 150 Kč 300 Kč 600 Kč
Celkový počet programů více než 55 více než 110 více než 130
Počet programů v HD více než 40 více než 70 více než 90
Zpětné přehrávání a nahrávání ano ano ano
Videotéka ne ano ano
HBO GO ne ne ano

 
 

Sledování na mobilu a další funkce navíc


 
Vodafone TV je možné naráz sledovat až na čtyřech televizorech (pokud si pronajmete další set-top boxy) a dvou mobilních zařízeních. V případě smartphonů a tabletů se neobjedete bez mobilní aplikace. Všechny tarify nabízí možnost zpětného zhlédnutí pořadu až 7 dní nazpět a nahrávání do cloudu (s kapacitou 100 hodin záznamu), aby bylo možné videa přehrávat na jakémkoliv zařízení. K dalším standardním funkcím potom patří televizní program, vyhledávání obsahu nebo dětský režim.
 
 

Na začátek programy zdarma

 
Vzhledem k současné krizi kvůli pandemii koronaviru přichází Vodafone TV hned na začátek s nabídkou volných programů, které budou dostupné pro všechny zákazníky bez ohledu na předplacený balíček. Kromě dokumentárních a filmových kanálů (včetně Filmboxu) se jedná o řadu programů určených pro dětské diváky, jmenovitě NickToons, Nick Jr., Nickelodeon, Minimax, JimJam, Disney Channel, Duck TV a Cartoon Network. Výhodou je také možnost kompletního zařízení nové IPTV přes internet, aniž by zákazník musel chodit na pobočku.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce
Jeden z největších výrobců televizorů na světě připustil, že se v jeho televizích s Androidem nacházela aplikace třetí strany, která shromažďovala příliš mnoho informací o uživatelích. Problém se údajně týkal pouze zařízení na čínském trhu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL
Panasonic hledá způsob, jak v rámci restrukturalizace ušetřit náklady. Výrobu části televizí proto chce outsourcovat. Partnerem se nejspíš čínské TCL, které bude pro Panasonic vyrábět malé a střední televize.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení
Průměrné hodnocení launcheru pro Android TV kleslo v Obchodu Play na pouhou jednu hvězdičku. Důvodem jsou nespokojení uživatelé, kteří si stěžují na reklamy, jako je panel se sponzorovaným obsahem po nedávném redesignu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova
Divize značky Sennheiser, která se soustředí na spotřební elektroniku, podle očekávání mění majitele. Brzy bude patřit pod švýcarskou skupinu Sonova, která se dosud zabývala hlavně sluchadly a dalšími řešeními pro sluchově postižené.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí? TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí?
TCL uvádí na český trh nové televizory z řady C, která zahrnuje QLED TV včetně modelů s technologií miniLED. Novinky C725, C728 a C825 slibují solidní kvalitu obrazu i zvuku, operační systém Android TV a rozumnou cenu.
6.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik