Přehledně: Vodafone TV je tady. Stojí od 150 Kč měsíčně

Přehledně: Vodafone TV je tady. Stojí od 150 Kč měsíčně
, , aktualita
Vodafone dnes spustil svou dříve avizovanou IPTV. Zákazníci mohou vybírat ze tří programových balíčků a neobejdou se bez set-top boxu, který je ovšem v ceně tarifu. Nechybí možnost sledování v mobilu nebo nahrávání do cloudu.
K oblíbeným
reklama
Po O2 TV a T-Mobile TV přichází se službami placené televize i poslední z českých operátorů. Vodafone sice získal do svého portfolia IPTV již akvizicí UPC, ale nyní přichází i s vlastní službou, která se jmenuje jednoduše Vodafone TV. Připravili jsme pro vás stručný přehled s nejdůležitějšími informacemi o této novince.
 
 

Bez set-top boxu to nepůjde


 
Na rozdíl od konkurenční O2 TV, která nabízí i možnosti sledování bez set-top boxu, v případě Vodafone TV se bez krabičky neobejdete. Její pronájem stojí 70 Kč měsíčně, ale cena je již započítána ve všech tarifech, takže neplatíte nic navíc. Samotný set-top vypadá velmi elegantně (získal také ocenění RedDot Design Award), k televizi se připojí přes HDMI 2.0 a podporuje 4K i Dolby Atmos. Co se týče internetového připojení, Vodafone vsází na nízkou datovou náročnost, minimálním požadavkem je totiž 3 Mb/s. Internet od „červeného operátora“ není nutností, ale získáte díky němu slevu na IPTV ve výši až 65 % (viz níže).
 
 
 

Až 130 programů, většina v HD

 
Diváci mohou vybírat ze tří programových balíčků. Základní nabídne české a slovenské kanály, z nichž velká část je volně dostupná i v DVB-T2. Zákazníci ovšem získají některé funkce navíc, jako je zpětné přehrávání. Přístup k videotéce je v ceně až od prostředního tarifu. Základní přehled o jednotlivých tarifech vám poskytne tabulka níže.
 
Programový balíček Klasik Komfort Komplet
Cena bez internetu od Vodafonu 299 Kč 499 Kč 899 Kč
Cena k internetu od Vodafonu 150 Kč 300 Kč 600 Kč
Celkový počet programů více než 55 více než 110 více než 130
Počet programů v HD více než 40 více než 70 více než 90
Zpětné přehrávání a nahrávání ano ano ano
Videotéka ne ano ano
HBO GO ne ne ano

 
 

Sledování na mobilu a další funkce navíc


 
Vodafone TV je možné naráz sledovat až na čtyřech televizorech (pokud si pronajmete další set-top boxy) a dvou mobilních zařízeních. V případě smartphonů a tabletů se neobjedete bez mobilní aplikace. Všechny tarify nabízí možnost zpětného zhlédnutí pořadu až 7 dní nazpět a nahrávání do cloudu (s kapacitou 100 hodin záznamu), aby bylo možné videa přehrávat na jakémkoliv zařízení. K dalším standardním funkcím potom patří televizní program, vyhledávání obsahu nebo dětský režim.
 
 

Na začátek programy zdarma

 
Vzhledem k současné krizi kvůli pandemii koronaviru přichází Vodafone TV hned na začátek s nabídkou volných programů, které budou dostupné pro všechny zákazníky bez ohledu na předplacený balíček. Kromě dokumentárních a filmových kanálů (včetně Filmboxu) se jedná o řadu programů určených pro dětské diváky, jmenovitě NickToons, Nick Jr., Nickelodeon, Minimax, JimJam, Disney Channel, Duck TV a Cartoon Network. Výhodou je také možnost kompletního zařízení nové IPTV přes internet, aniž by zákazník musel chodit na pobočku.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny? Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny?
Máte zálusk na letošní Philips OLED TV? Výrobce konečně potvrdil, kdy se dostanou na evropské trhy a kolik budou stát. Konkrétně se jedná o řady 805, 855 a 865, které nabízí velmi podobné parametry a úhlopříčky 55 či 65 palců.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23 České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23
V rámci vysílání DVB-T2 lze od dnešního dne naladit první kanál v rozlišení 4K Ultra HD. Jedná se o kanál zaměřený na vesmír a kosmonautiku, který provozuje americká NASA. České Radiokomunikace jej zařadily do multiplexu 23.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik6 komentářů
Netflix v červnu 2020: přehled nových filmů a seriálů z originální produkce Netflix v červnu 2020: přehled nových filmů a seriálů z originální produkce
Předplatitelé Netflixu mohou tento měsíc sledovat pokračování mysteriózního seriálu 13 Reasons Why, novou sérii ze světa Pokémon nebo tajemné polské krimi. A na své si přijdou také příznivci zombie.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Uniklá novinka od Googlu: vypadá jako Chromecast, ale nabídne Android TV Uniklá novinka od Googlu: vypadá jako Chromecast, ale nabídne Android TV
Na internetu se objevily další detaily o novém zařízení, které připravuje Google. Mělo by se jednat o alternativu ke Chromecastu, ale vybavenou plnohodnotným systémem Android TV. Kromě jiného si teď můžeme prohlédnout i design.
2.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Bose TV Speaker: malý a cenově dostupný soundbar míří na trh Bose TV Speaker: malý a cenově dostupný soundbar míří na trh
Na český trh tento měsíc zamíří nový soundbar od Bose, který zákazníky zaujme i cenou. V obchodech totiž nahradí současný model Solo 5, oproti kterému nabídne hned tři reproduktory včetně prostředního pro vylepšení dialogů.
2.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik