Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Polk uvádí bezdrátový audiosystém Woodbourne

8.2.2013, Jan Vítek, aktualita
Společnost Polk se rozhodla s počátkem tohoto roku vstoupit na trh se streamovacími audio zařízeními, a to prostřednictvím svého audiosystému Woodbourne, který nabídne výkon 180 W a různá rozhraní včetně bezdrátového.
Polk Audio se rozhodl pro svůj vstup na zmíněný trh využít letošní veletrh CES, kde byl prezentován systém Woodbourne. Ten se chlubí širokými možnostmi využití danými jeho nabídkou rozhraní a také celkovým výkonem 180 W RMS. O ten se podělují dva 70W reproduktory a dva 20W, jež bude krmit nízkošumový zesilovač.

Podporováno je celkem pět různých vstupních formátů, a to včetně Apple AirPlay a obvyklého Bluetooth. Konkrétně jde tedy o následující nabídku:
  1. Bezdrátové rozhraní Apple AirPlay pro Apple iPhone, iPod Touch a iPad
  2. Bluetooth rozhraní pro ostatní tablety, přenosné přehrávače a smartphony. Apt-X kodek pro vylepšenou kvalitu reprodukce přes Bluetooth.
  3. Digitální optický vstup pro připojení TV, CD/DVD přehrávačů, rádia atd.
  4. USB port využívá připojení k zařízením s iOS, jako iPhone a iPad
  5. Tradiční analogový vstup pro jiná zařízení
O samotnou reprodukci zvuku se postarají dva 5,25" reproduktory Polk s PP membránou, minerálním plnivem a gumovým závěsem a dále dva 1" kalotové výškové reproduktory. Celkové rozměry zařízení jsou 610 x 180 x 170 mm a hmotnost 8 kg. Vrchní dýha je z mahagonu a doplňky z mosazi. Dostupný bude ve 2. čtvrtletí tohoto roku.

Zdroj: Audiopro
reklama
reklama