Polk Audio se rozhodl pro svůj vstup na zmíněný trh využít letošní veletrh CES, kde byl prezentován systém Woodbourne. Ten se chlubí širokými možnostmi využití danými jeho nabídkou rozhraní a také celkovým výkonem 180 W RMS. O ten se podělují dva 70W reproduktory a dva 20W, jež bude krmit nízkošumový zesilovač.
Podporováno je celkem pět různých vstupních formátů, a to včetně Apple AirPlay a obvyklého Bluetooth. Konkrétně jde tedy o následující nabídku:
- Bezdrátové rozhraní Apple AirPlay pro Apple iPhone, iPod Touch a iPad
- Bluetooth rozhraní pro ostatní tablety, přenosné přehrávače a smartphony. Apt-X kodek pro vylepšenou kvalitu reprodukce přes Bluetooth.
- Digitální optický vstup pro připojení TV, CD/DVD přehrávačů, rádia atd.
- USB port využívá připojení k zařízením s iOS, jako iPhone a iPad
- Tradiční analogový vstup pro jiná zařízení
O samotnou reprodukci zvuku se postarají dva 5,25" reproduktory Polk s PP membránou, minerálním plnivem a gumovým závěsem a dále dva 1" kalotové výškové reproduktory. Celkové rozměry zařízení jsou 610 x 180 x 170 mm a hmotnost 8 kg. Vrchní dýha je z mahagonu a doplňky z mosazi. Dostupný bude ve 2. čtvrtletí tohoto roku.
Zdroj:
Audiopro