Polk Signa S3: cenově dostupný soundbar přichází v nové verzi

Polk Signa S3: cenově dostupný soundbar přichází v nové verzi
, , aktualita
Americká značka Polk Audio oznámila třetí generaci svého soundbaru Signa s bezdrátovým subwooferem. Příznivá cena zůstala, navíc v nabídce funkcí nyní nalezneme vestavěnou podporu Chromecastu.
K oblíbeným
reklama
Produkty od americké značky Polk Audio, která stejně jako Denon nebo Marantz spadá pod společnost Sound United, se často vyznačují zajímavým poměrem ceny a výkonu. Jedná se i o případ soundbarů Signa, které byly tento týden představeny již ve třetí generaci. Nejedná se o žádné revoluční změny, ale spíše drobnosti, které soundbaru pomohou držet krok s konkurencí. Soundbar, který měří 90 cm na délku a 5 cm na šířku, je vhodný pro televizory s úhlopříčkou 43 palců a více. Součástí systému je také externí bezdrátový subwoofer, který umístíte na podlahu v blízkosti soundbaru.
 
 
Hlavní novinkou ve srovnání s modelem Signa S2, který byl představen na podzim 2018, se nová generace vyznačuje integrovanou funkcí Chromecastu. Uživatel tedy může posílat hudbu do soundbaru  ze smartphonu nebo počítače, a to v aplikacích jako Spotify nebo Google Play Music. Také se nabízí možnost spárování s dalšími reproduktory podporujícími Chromecast pro vytvoření skupiny reproduktorů, která může přehrávat stejnou hudbu v různých místnostech a každý z nich lze ovládat v mobilní aplikaci. K dispozici je také hlasové ovládání přes Google Assistant, i když v takovém případě se uživatel neobejde bez reproduktoru Google Home nebo stejnojmenné aplikace ve smartphonu.
 
 
Soundbar lze k televizoru připojit přes optický konektor nebo HDMI ARC a poradí si s dekódováním formátu Dolby Digital 5.1. Technologie Voice Adjust se stará o zvýraznění hlasů ve filmu, televizním pořadu nebo sportovním utkání. K dispozici je také několik režimů jako Film, Hudba a Noční, které optimalizují nastavení zvuku. Ke změně hlasitosti a dalším povelům lze využít dálkový ovladač od televizoru. Konkrétně výrobce potvrzuje kompatibilitu s modely značek Samsung, LG, Panasonic, Toshiba a Sony, ale problém by neměl nastat ani s jinými televizory podporujícími HDMI CEC.
 
Polk Signa S3 se začne prodávat začátkem června na britském trhu, dostupno v českých obchodech zatím nebyla upřesněna. Zatím se k nám ovšem dostaly obě předchozí generace soundbaru. Signa S3 vyjde zájemce na 279 eur, v přepočtu 7 700 Kč.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps
Na trh míří nová kamera Z CAM E2-M4, která je dosti pozoruhodná svými schopnostmi. Za překvapivě nízkou cenu totiž podporuje videosekvence s Cinema 4K rozlišením při velmi vysoké frekvenci 120 fps.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
24.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
24.5.2020, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
24.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
24.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik