Polk Signa S3: cenově dostupný soundbar přichází v nové verzi

Polk Signa S3: cenově dostupný soundbar přichází v nové verzi
, , aktualita
Americká značka Polk Audio oznámila třetí generaci svého soundbaru Signa s bezdrátovým subwooferem. Příznivá cena zůstala, navíc v nabídce funkcí nyní nalezneme vestavěnou podporu Chromecastu.
K oblíbeným
reklama
Produkty od americké značky Polk Audio, která stejně jako Denon nebo Marantz spadá pod společnost Sound United, se často vyznačují zajímavým poměrem ceny a výkonu. Jedná se i o případ soundbarů Signa, které byly tento týden představeny již ve třetí generaci. Nejedná se o žádné revoluční změny, ale spíše drobnosti, které soundbaru pomohou držet krok s konkurencí. Soundbar, který měří 90 cm na délku a 5 cm na šířku, je vhodný pro televizory s úhlopříčkou 43 palců a více. Součástí systému je také externí bezdrátový subwoofer, který umístíte na podlahu v blízkosti soundbaru.
 
 
Hlavní novinkou ve srovnání s modelem Signa S2, který byl představen na podzim 2018, se nová generace vyznačuje integrovanou funkcí Chromecastu. Uživatel tedy může posílat hudbu do soundbaru  ze smartphonu nebo počítače, a to v aplikacích jako Spotify nebo Google Play Music. Také se nabízí možnost spárování s dalšími reproduktory podporujícími Chromecast pro vytvoření skupiny reproduktorů, která může přehrávat stejnou hudbu v různých místnostech a každý z nich lze ovládat v mobilní aplikaci. K dispozici je také hlasové ovládání přes Google Assistant, i když v takovém případě se uživatel neobejde bez reproduktoru Google Home nebo stejnojmenné aplikace ve smartphonu.
 
 
Soundbar lze k televizoru připojit přes optický konektor nebo HDMI ARC a poradí si s dekódováním formátu Dolby Digital 5.1. Technologie Voice Adjust se stará o zvýraznění hlasů ve filmu, televizním pořadu nebo sportovním utkání. K dispozici je také několik režimů jako Film, Hudba a Noční, které optimalizují nastavení zvuku. Ke změně hlasitosti a dalším povelům lze využít dálkový ovladač od televizoru. Konkrétně výrobce potvrzuje kompatibilitu s modely značek Samsung, LG, Panasonic, Toshiba a Sony, ale problém by neměl nastat ani s jinými televizory podporujícími HDMI CEC.
 
Polk Signa S3 se začne prodávat začátkem června na britském trhu, dostupno v českých obchodech zatím nebyla upřesněna. Zatím se k nám ovšem dostaly obě předchozí generace soundbaru. Signa S3 vyjde zájemce na 279 eur, v přepočtu 7 700 Kč.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik