www.tvfreak.cz
>
>
>

Pioneer SDA-RP100: přenosný projektor s vlastní baterií

Pioneer SDA-RP100: přenosný projektor s vlastní baterií
, , aktualita
Pioneer uvedl na český trh kompaktní projektor SDA-RP100, který je vhodný pro cestování. Obsahuje totiž baterii s vysokou kapacitou i reproduktory, takže umožňuje vytvořit kino téměř kdekoliv.
K oblíbeným
reklama
Sledovat filmy nebo prohlížet fotky si sice můžeme téměř kdekoliv na displeji smartphonu, tabletu či notebooku, ale především při větším počtu diváků se nejedná o zrovna příjemné řešení. Proto jsou na trhu cestovní projektory, které lze snadno přenášet. Po BenQ GS2, který jsme si představili před pár týdny, přichází na český trh další podobný model. Pioneer SDA-RP100 umožňuje promítat všude, kde je k dispozici plátno nebo alespoň bílá zeď. Hodí se tedy pro použití jak doma, kde jej lze snadno přenášet podle potřeby mezi místnostmi, tak na zahradě, chalupě či dovolené. Projektor se vyznačuje stylovým provedením ve tvaru krychle a praktickým držadlem, které usnadňuje transport. Díky rozměrům 12,5 x 12,5 x 12,5 cm a hmotnosti 1,26 kg se jedná o vhodného parťáka pro cestování, neboť se bez problémů vejde i do menšího městského batohu.
 
 
Další výhodou je integrovaná baterie o kapacitě 16 000 mAh, která by měla stačit k projekci minimálně jednoho filmu. Kromě připojení jakéhokoliv zdroje přes vstup HDMI lze přehrávat také videa z USB disku nebo využít bezdrátové zrcadlení obrazu přes funkci Miracast, která je založena na Wi-Fi. Na oficiálních stránkách výrobce nalezneme zmínku také o Androidu, i když v archaické verzi 5.1. Teoreticky by tedy mělo být možné promítat i obsah z různých aplikací pro streamování. Díky integrovaným stereo reproduktorům s celkovým výkonem 10 W s sebou nemusíte tahat žádné další příslušenství. Pro lepší zvuk lze použít technologii Bluetooth k připojení externích reproduktorů nebo libovolného audio systému.
 
Pioneer SDA-RP100 využívá technologii DLP a zvládne vytvořit obraz o úhlopříčce 40 až 120 palců při projekční vzdálenosti od 1 do 2,9 metru. Výrobce ve specifikacích uvádí také svítivost až 300 ANSI lumenů a kontrastní poměr 5000:1 až 8000:1. Instalaci projektoru usnadní funkce automatického ostření a výsledný obraz bude mít rozlišení HD, konkrétně 1280 x 720 pixelů. Novinka se na českém trhu prodává za 18 990 Kč s DPH. V základním balení zákazníci najdou také síťový adaptér a dálkový ovladač.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2 TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2
Na internet se dostávají podrobnosti o soundbaru TS8132, který TCL představilo zkraje roku. Tento model bude dodáván společně s bezdrátovým subwooferem a nabídce celkový výkon 350 W. Chybět nebude virtuální prostorový zvuk.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit
Zpracování formátu Dolby Vision dnes zvládne kdejaké zařízení, ale rozdíly ve výsledné kvalitě mohou být patrné na první pohled. Následující video ukazuje přímé srovnání, když jsou metadata zpracována televizí a UHD Blu-ray přehrávačem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf
Samsung představil novou generaci lifestylových televizorů The Frame, které svým designem připomínají obraz. Vůbec poprvé k nim výrobce nabídne také poličku, která by měla doplnit design interiéru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč
Společnost TP Vision vyhlásila cashback, který lze uplatnit při nákupu vybraných Philips OLED TV. Pokud k nim přidáte soundbar stejné značky, můžete získat zpět až 15 000 Kč. Akce je platná do konce března.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test
Sluch se u každého člověka liší, několik přednastavených profilů zvuku proto obvykle nestačí. Philips zahájil spolupráci se společností Mimi Hearing Technologies a v televizorech pro rok 2021 nabídne možnost vytvoření osobního sluchového profilu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik