www.tvfreak.cz
>
>
>

Pioneer SDA-RP100: přenosný projektor s vlastní baterií

Pioneer SDA-RP100: přenosný projektor s vlastní baterií
, , aktualita
Pioneer uvedl na český trh kompaktní projektor SDA-RP100, který je vhodný pro cestování. Obsahuje totiž baterii s vysokou kapacitou i reproduktory, takže umožňuje vytvořit kino téměř kdekoliv.
K oblíbeným
reklama
Sledovat filmy nebo prohlížet fotky si sice můžeme téměř kdekoliv na displeji smartphonu, tabletu či notebooku, ale především při větším počtu diváků se nejedná o zrovna příjemné řešení. Proto jsou na trhu cestovní projektory, které lze snadno přenášet. Po BenQ GS2, který jsme si představili před pár týdny, přichází na český trh další podobný model. Pioneer SDA-RP100 umožňuje promítat všude, kde je k dispozici plátno nebo alespoň bílá zeď. Hodí se tedy pro použití jak doma, kde jej lze snadno přenášet podle potřeby mezi místnostmi, tak na zahradě, chalupě či dovolené. Projektor se vyznačuje stylovým provedením ve tvaru krychle a praktickým držadlem, které usnadňuje transport. Díky rozměrům 12,5 x 12,5 x 12,5 cm a hmotnosti 1,26 kg se jedná o vhodného parťáka pro cestování, neboť se bez problémů vejde i do menšího městského batohu.
 
 
Další výhodou je integrovaná baterie o kapacitě 16 000 mAh, která by měla stačit k projekci minimálně jednoho filmu. Kromě připojení jakéhokoliv zdroje přes vstup HDMI lze přehrávat také videa z USB disku nebo využít bezdrátové zrcadlení obrazu přes funkci Miracast, která je založena na Wi-Fi. Na oficiálních stránkách výrobce nalezneme zmínku také o Androidu, i když v archaické verzi 5.1. Teoreticky by tedy mělo být možné promítat i obsah z různých aplikací pro streamování. Díky integrovaným stereo reproduktorům s celkovým výkonem 10 W s sebou nemusíte tahat žádné další příslušenství. Pro lepší zvuk lze použít technologii Bluetooth k připojení externích reproduktorů nebo libovolného audio systému.
 
Pioneer SDA-RP100 využívá technologii DLP a zvládne vytvořit obraz o úhlopříčce 40 až 120 palců při projekční vzdálenosti od 1 do 2,9 metru. Výrobce ve specifikacích uvádí také svítivost až 300 ANSI lumenů a kontrastní poměr 5000:1 až 8000:1. Instalaci projektoru usnadní funkce automatického ostření a výsledný obraz bude mít rozlišení HD, konkrétně 1280 x 720 pixelů. Novinka se na českém trhu prodává za 18 990 Kč s DPH. V základním balení zákazníci najdou také síťový adaptér a dálkový ovladač.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik