Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pioneer nabízí voděodolná sluchátka

31.5.2011, Jiří Piškula, aktualita
S letním počasím přibývá „sezónních sportovců“, kteří si mnohdy při sportu zpestřují zážitek poslechem hudby. Toto lze běžně vidět např. u běžců či v posilovncáh. Pioneer proto přináší unikátní vodotěsná sluchátka, která můžete snadno očistit od potu a špíny.

V portfoliu značky Pioneer jde o první typ sluchátek se zvýšenou odolností vůči vodě. Lze je tak bez problémů používat v deštivém vlhkém počasí nebo v extrémních podmínkách (stříkající voda, apod.). Sluchátka Pioneer SE-CL331 jsou plně uzavřená, mají 9mm dynamické měniče s kmitočtovým rozsahem 10 Hz až 20 000 Hz a charakteristickou citlivostí 110 dB/mW. Jejich hmotnost přitom činí pouhých 6 g (bez přívodních kabelů).Imepdance 16 Ω v kombinaci s vysokou citlivostí zaručuje, že budou hrát dostatečně hlasitě i s přehrávači, které nenabízejí příliš vysoký výstupní výkon (častý případ levnějších miniaturních mp3 přehrávačů). Maximální vstupní výkon, který sluchátka vydrží, je 100 mW. Vodotěsnost sluchátek je zabezpečena pomocí speciálního filtru složeného ze dvou vrstev jemné síťky a gumového okruží kolem kovového rámu, který zajistí dostatečnou pevnost proti tlaku vody. Sluchátka vyhovují normě IPX7, což znamená, že vydrží ponoření 1 metr pod hladinu po dobu 30 minut.Aby si mohl vybrat opravdu každý, dle svého vkusu, vyrábí se sluchátka celkem ve třech barevných variantách – modrá, růžová a bílá. Kabel dlouhý 1,2 metru má stejnou barvu jako barvu jako „špunty“ a je zakončen pozlaceným konektorem Jack 3,5 mm. Součástí balení je také lehký transportní pytlík.

Na pultech či ve skladech českých obchodů najdete všechny tři barevné verze voděodolných sluchátek Pioneer SE-CL331za cenu okolo 990 Kč včetně DPH.

Zdroj: Pioneer
reklama
reklama