www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Pinnacle Studio 9 MovieBox USB

Pinnacle Studio 9 MovieBox USB
, , aktualita
Před časem jsem řešil problém s převodem videokazet VHS na DVD. Po několika zkouškách s interními kartami, kde byly problémy s obrazem a zvukem jsem se rozhodl pro použití externího zařízení.
K oblíbeným
reklama
Můj výběr padl na MovieBox USB od Pinnacle. U prodejců zařízení jsem se pokoušel o možnost zapůjčení na odzkoušení. S tímto požadavkem jsem nikde neuspěl a tak jsem zařízení zakoupil přímo u dovozce (firma EXAC). Tato firma provádí, v případě Vaší neúspěšné instalace, instalaci zařízení a "rozchození". Součástí dodávky je program Studio 9. Zařízení pracovalo po prvním zapojení. Je nutné dodržet doporučení v manuálu - vypnout všechny rezidentní programy, defragmentovat disk, nahrávat nejlépe na jiný disk než systémový (je chyba nahrávat do jiné partition na stejném disku jako je systém). Po těchto nastaveních nahrávám VHS do počítače bez jediného výpadku snímku a se synchronizovaným zvukem. Dle dodavatele má tento převodník HW kodér. Dodaný software má jedinou nevýhodu, že mnoho funkcí je "uzamčeno" a lze je použít pouze po zakoupení aktivačního klíče. Kromě převodu na DVD, lze tento program využít na prezentaci fotografií - doplnění přechodů (prolínaček), zvukových efektů, pohiblivých nebo statických titulků apod. Pokud uvažujete o jednoduchém převodu VHS na DVD tak rozhodně doporučuji odzkoušet.
reklama
Nejnovější články
Netflix vylepšuje rodičovskou kontrolu nejen zavedením PINu Netflix vylepšuje rodičovskou kontrolu nejen zavedením PINu
Netflix chce být konkurenceschopnější mezi streamovacími službami, které nabízí mnoho obsahu i pro děti, a proto se rozhodl dále vylepšit svou rodičovskou kontrolu. Zavádí např. PIN nebo vylepšené filtry.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG přidá AirPlay 2 a HomeKit i na televize z roku 2018 LG přidá AirPlay 2 a HomeKit i na televize z roku 2018
LG rozšíří podporu technologií AirPlay 2 a HomeKit na modely televizorů z roku 2018, ačkoliv byla původně avizovaná pouze pro modely od roku 2020. Podpora bude přidána prostřednictvím budoucí aktualizace.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
6.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
6.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala