Pinnacle Studio 20 Ultimate nově zvládá 360° video

Pinnacle Studio 20 Ultimate nově zvládá 360° video
, , aktualita
Pinnacle představil novou verzi svého video editoru Pinnacle Studio 20 Ultimate, který umí pracovat s 360° videosekvencemi, zvládá také formát HEVC (H.265). Vylepšuje také práci s průhledností a přináší další zajímavé detaily.
K oblíbeným
reklama
Bohatou nabídku různých video editorů rozšiřuje Pinnacle o novou verzi Pinnacle Studio 20 ve verzích Standard, Plus a Ultimate. Všechny dokáží importovat HEVC (H.265) video, verze Ultimate zvládne i export do tohoto formátu. U všech verzí najdete také možnost vytvářet stop-motion animace. U verze Ultimate je možné pracovat se 4K videosekvencemi a pracovat také s 360° záznamem.


Pinnacle Studio 20 Ultimate


Verze Plus umí sledovat objekty, u Ultimate může být toto doplněno i o mozaikové rozostření. Obě vyšší varianty nabídnou práci s průhledností a vylepšeny byly také funkce jako je obraz v obraze, přiblížení nebo posun. Srovnání jednotlivých verzí najdete na stránkách Pinnacle. Základní verze Pinnacle Studio 20 Standard stojí 59,95 EUR / 1629 Kč, Studio 20 Plus pak stojí 99,95 EUR / 2719 Kč a nejvyspělejší varianta Ultimate vás bude stát 129,95 EUR / 3529 Kč.

Zdroj: pinnaclesys.com
reklama
Nejnovější články
Netflix vylepšuje rodičovskou kontrolu nejen zavedením PINu Netflix vylepšuje rodičovskou kontrolu nejen zavedením PINu
Netflix chce být konkurenceschopnější mezi streamovacími službami, které nabízí mnoho obsahu i pro děti, a proto se rozhodl dále vylepšit svou rodičovskou kontrolu. Zavádí např. PIN nebo vylepšené filtry.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG přidá AirPlay 2 a HomeKit i na televize z roku 2018 LG přidá AirPlay 2 a HomeKit i na televize z roku 2018
LG rozšíří podporu technologií AirPlay 2 a HomeKit na modely televizorů z roku 2018, ačkoliv byla původně avizovaná pouze pro modely od roku 2020. Podpora bude přidána prostřednictvím budoucí aktualizace.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
6.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
6.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala