Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle Studio 20 Ultimate nově zvládá 360° video

25.9.2016, Milan Šurkala, aktualita
Pinnacle představil novou verzi svého video editoru Pinnacle Studio 20 Ultimate, který umí pracovat s 360° videosekvencemi, zvládá také formát HEVC (H.265). Vylepšuje také práci s průhledností a přináší další zajímavé detaily.
Bohatou nabídku různých video editorů rozšiřuje Pinnacle o novou verzi Pinnacle Studio 20 ve verzích Standard, Plus a Ultimate. Všechny dokáží importovat HEVC (H.265) video, verze Ultimate zvládne i export do tohoto formátu. U všech verzí najdete také možnost vytvářet stop-motion animace. U verze Ultimate je možné pracovat se 4K videosekvencemi a pracovat také s 360° záznamem.


Pinnacle Studio 20 Ultimate


Verze Plus umí sledovat objekty, u Ultimate může být toto doplněno i o mozaikové rozostření. Obě vyšší varianty nabídnou práci s průhledností a vylepšeny byly také funkce jako je obraz v obraze, přiblížení nebo posun. Srovnání jednotlivých verzí najdete na stránkách Pinnacle. Základní verze Pinnacle Studio 20 Standard stojí 59,95 EUR / 1629 Kč, Studio 20 Plus pak stojí 99,95 EUR / 2719 Kč a nejvyspělejší varianta Ultimate vás bude stát 129,95 EUR / 3529 Kč.

Zdroj: pinnaclesys.com
Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.