Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Philips uvádí nový Hi-Fi systém

, , aktualita
Philips uvádí nový Hi-Fi systém
Společnost Philips představuje nový systém Wi-Fi Multiroom Hi-Fi , který již získal ocenění EISA a slibuje nejnovější reproduktory označené ClariSound, bezdrátové připojení. Konkrétně se jedná o Hi-Fi systém, síťový přehrávač a výsledné kombo WMS8080.
Philips uvádí nový Hi-Fi systém
Philips Wi-Fi Multiroom Hi-Fi tedy již získal své ocenění, a to Evropský kompaktní systém roku 2011-12, které uděluje asociace EISA. Jeho reproduktory ClariSound jsou součástí systému MCi8080, který právě s přehrávačem NP3700 určeným pro přehrávání hudby přes síť tvoří celý set WMS8080.Staví se zde na funkci MultiroomMusic, díky níž můžeme hudbu z lokálního 160GB pevného disku (tady mohl výrobce trošku "přitlačit") bezdrátově přenášet do až pěti hudebních stanic, které si rozmístíme po domácnosti. Přehravač můžeme ovládat pomocí dotykové obrazovky. Repro ClariSound zase, jak jinak, slibuje "čistý a věrný zvuk" a "čisté a pevné basy".

Hudbu můžeme mít uloženou také na externím pevném disku či USB flash disku, dále lze využít internetová rádia, pokud máme k dispozici síťové připojení a dalším zdrojem může být domácí počítač či datový server, CD/DVD přehrávač a jiná zařízení včetně iPod a iPhone. Pro tato zařízení je k dispozici i aplikace Philips remote (nezapomnělo se ani na Android), díky níž se z mobilu či přehrávače stane dálkový ovladač.

Set WMS8080 je již v prodeji, a to za zvýhodněnou cenu 21990 Kč, neboť samostatná zařízení MCi8080 a NP3700 přijdou na 19990 Kč a 5990 Kč.

Zdroj: TZ Philips