www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Philips TV se zárukou 5 let? Využijte aktuální akce

Philips TV se zárukou 5 let? Využijte aktuální akce
, , aktualita
Pokud budete pod stromeček pořizovat nový televizor Philips s Ambilight, můžete získat prodlouženou pětiletou záruku. Stačí produkt zakoupit u některého z vybraných prodejců a do měsíce jej zaregistrovat na internetu.
reklama
Období předvánočních nákupů je tady a sním samozřejmě také různé marketingové akce. Společnost TP Vision, která na trhu nabízí televizory značky Philips, přináší možnost prodloužení záruky na 5 let, tedy více než dvojnásobek ze zákona stanovené doby. Bonus nezíská každý zákazník automaticky, je potřeba si o něj zažádat. Při výběru nového televizoru Philips s funkcí Ambilight je nutné vybírat jen od prodejců, kteří jsou do akce zapojeni. Jejich kompletní seznam naleznete na konci článku, ve většině případů se však jedná o menší prodejce.


Po nákupu má zákazník měsíc k bezplatnému zaregistrování produktu na stránkách tvpromotion.eu, kde je nutné vyplnit datum nákupu, model, sériové číslo, cenu, číslo dokladu a prodejnu spolu s osobními údaji, jako je celé jméno, adresa, telefonní číslo a e-mail. Na oplátku získá certifikát s prodlouženou zárukou, který si může vytisknout. V případě reklamace potom tento certifikát musí předložit společně s dokladem o koupi.

Seznam zapojených obchodů, kde lze uplatnit pětiletou záruku:
 • Dospiva elektro
 • Ellberry
 • Elektro Oaza
 • Elektro Spáčil
 • Ellex
 • Elmax elektro
 • Exasoft Holding
 • Global Elektro
 • Mnoho.cz
 • Viki
 • VF Electric
Zdroj: Tisková zpráva TP Vision


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vuze XR Dual: 360° kamerka schopná i 180° 3D záznamu Vuze XR Dual: 360° kamerka schopná i 180° 3D záznamu
Vuze XR Dual je velmi zajímavou kamerkou pro dva druhy záznamu. Umí totiž nejen 360° 2D režim, ale také 3D záznam s úhlem záběru 180°.  Má totiž výklopné objektivy. A nechybí ani 5,7K rozlišení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Walmart uvažuje o streamování filmů: konkurence Amazonu a Netflixu? Walmart uvažuje o streamování filmů: konkurence Amazonu a Netflixu?
Obchodní řetězec Walmart se vydal na boj s konkurenčním Amazonem. Nejenže se dal dohromady s Microsoftem, ale chystá také levnější alternativu streamovacím službám Netflix a Amazon Prime Video.
19.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Sony Channel Editor: udělejte si pořádek v TV kanálech Sony Channel Editor: udělejte si pořádek v TV kanálech
Sony vydalo program, pomocí kterého lze pohodlněji editovat seznam naladěných televizních programů. Budete k tomu potřebovat podporovaný televizor, USB flash disk a počítač. Nástroj navíc umí česky.
19.7.2018, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Apple konečně vydal AirPlay 2. Jaké reproduktory ho podporují? Apple konečně vydal AirPlay 2. Jaké reproduktory ho podporují?
Po měsících napjatého očekávání byl zpřístupněn bezdrátový audio protokol Apple Airplay 2. Pro jeho využívání musíte mít zařízení iOS 11.4 či tvOS 11.4 a některý z podporovaných reproduktorů – přinášíme jejich seznam.
2.6.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní Sony TV se naučily Dolby Vision Letošní Sony TV se naučily Dolby Vision
Na vybrané televizory Sony u roku 2018 míří aktualizace, která přidává podporu standardu Dolby Vision. Nový firmware přináší pár dalších drobných novinek, a to také na modely z předchozích let.
2.6.2018, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář