www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Philips TV se zárukou 5 let? Využijte aktuální akce

Philips TV se zárukou 5 let? Využijte aktuální akce
, , aktualita
Pokud budete pod stromeček pořizovat nový televizor Philips s Ambilight, můžete získat prodlouženou pětiletou záruku. Stačí produkt zakoupit u některého z vybraných prodejců a do měsíce jej zaregistrovat na internetu.
reklama
Období předvánočních nákupů je tady a sním samozřejmě také různé marketingové akce. Společnost TP Vision, která na trhu nabízí televizory značky Philips, přináší možnost prodloužení záruky na 5 let, tedy více než dvojnásobek ze zákona stanovené doby. Bonus nezíská každý zákazník automaticky, je potřeba si o něj zažádat. Při výběru nového televizoru Philips s funkcí Ambilight je nutné vybírat jen od prodejců, kteří jsou do akce zapojeni. Jejich kompletní seznam naleznete na konci článku, ve většině případů se však jedná o menší prodejce.


Po nákupu má zákazník měsíc k bezplatnému zaregistrování produktu na stránkách tvpromotion.eu, kde je nutné vyplnit datum nákupu, model, sériové číslo, cenu, číslo dokladu a prodejnu spolu s osobními údaji, jako je celé jméno, adresa, telefonní číslo a e-mail. Na oplátku získá certifikát s prodlouženou zárukou, který si může vytisknout. V případě reklamace potom tento certifikát musí předložit společně s dokladem o koupi.

Seznam zapojených obchodů, kde lze uplatnit pětiletou záruku:
 • Dospiva elektro
 • Ellberry
 • Elektro Oaza
 • Elektro Spáčil
 • Ellex
 • Elmax elektro
 • Exasoft Holding
 • Global Elektro
 • Mnoho.cz
 • Viki
 • VF Electric
Zdroj: Tisková zpráva TP Vision


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Levné GoPro Hero (2018) se možná ukazuje na prvních fotkách Levné GoPro Hero (2018) se možná ukazuje na prvních fotkách
GoPro v loňském roce slíbilo, že letos přinese levnější model akční kamery, která nahradí Hero Session. A nyní po internetu začala kolovat dvojice fotografií, která by novinku měla ukazovat spolu s několika základními parametry.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
LG vytvořilo OLED světla, která nahradí reproduktory LG vytvořilo OLED světla, která nahradí reproduktory
Novinku od LG Display vlastně můžeme označit jako tři v jednom. Osvětlí totiž místnost, zároveň jako reproduktor a ještě ozdobí místnost jako netradiční designový prvek. Použity byly přitom technologie známé z televizorů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Pioneer VSX-933: nový AV receiver zvládne upscaling videa do 4K Pioneer VSX-933: nový AV receiver zvládne upscaling videa do 4K
Na český trh se dostal nový AV receiver od Pioneer, který zajistí špičkový zvuk až do sestavy 7.1 a podporuje vstupy z mnoha přístrojů, mnoho hudebních formátů a dokonce také umí přepočítávat videosignál do 4K rozlišení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Nexus Player nedostane Android P ani jiné aktualizace Nexus Player nedostane Android P ani jiné aktualizace
Nexus Player má své dny sečtené. Tedy alespoň z pohledu softwarové podpory. Google totiž potvrdil, že na zařízení nepošle Android P ani žádné další bezpečnostní aktualizace. Jednalo se ovšem o nejdéle podporované zařízení s Androidem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hlavní novinky Samsung QLED TV pro rok 2018 na videích Hlavní novinky Samsung QLED TV pro rok 2018 na videích
Pojďme si ještě jednou prohlédnout letošní QLED TV od Samsungu. Výrobce zveřejnil pět videí, na kterých ukazuje hlavní novinky. Patří mezi ně například hlubší kontrast nebo Ambient Mode.
21.3.2018, aktualita, Jáchym Šlik