www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Philips TV se zárukou 5 let? Využijte aktuální akce

Philips TV se zárukou 5 let? Využijte aktuální akce
, , aktualita
Pokud budete pod stromeček pořizovat nový televizor Philips s Ambilight, můžete získat prodlouženou pětiletou záruku. Stačí produkt zakoupit u některého z vybraných prodejců a do měsíce jej zaregistrovat na internetu.
reklama
Období předvánočních nákupů je tady a sním samozřejmě také různé marketingové akce. Společnost TP Vision, která na trhu nabízí televizory značky Philips, přináší možnost prodloužení záruky na 5 let, tedy více než dvojnásobek ze zákona stanovené doby. Bonus nezíská každý zákazník automaticky, je potřeba si o něj zažádat. Při výběru nového televizoru Philips s funkcí Ambilight je nutné vybírat jen od prodejců, kteří jsou do akce zapojeni. Jejich kompletní seznam naleznete na konci článku, ve většině případů se však jedná o menší prodejce.


Po nákupu má zákazník měsíc k bezplatnému zaregistrování produktu na stránkách tvpromotion.eu, kde je nutné vyplnit datum nákupu, model, sériové číslo, cenu, číslo dokladu a prodejnu spolu s osobními údaji, jako je celé jméno, adresa, telefonní číslo a e-mail. Na oplátku získá certifikát s prodlouženou zárukou, který si může vytisknout. V případě reklamace potom tento certifikát musí předložit společně s dokladem o koupi.

Seznam zapojených obchodů, kde lze uplatnit pětiletou záruku:
 • Dospiva elektro
 • Ellberry
 • Elektro Oaza
 • Elektro Spáčil
 • Ellex
 • Elmax elektro
 • Exasoft Holding
 • Global Elektro
 • Mnoho.cz
 • Viki
 • VF Electric
Zdroj: Tisková zpráva TP Vision


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Přehrávač Winamp se vrátí v roce 2019 Přehrávač Winamp se vrátí v roce 2019
Jeden z nejslavnějších hudebních přehrávačů, Winamp, zažije v příštím roce comeback. V plánu je zcela nová verze, která by měla odpovídat současným trendům, takže nabídne i podporu streamované hudby.
18.10.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Xbox One začal podporovat Dolby Vision, ale jen na některých TV Xbox One začal podporovat Dolby Vision, ale jen na některých TV
Xbox One se po říjnové aktualizaci stal první herní konzolí, která podporuje Dolby Vision. Z výhod tohoto formátu HDR se ovšem těší jen majitelé vybraných televizorů. Důvodem jsou opět problémy s kompatibilitou.
17.10.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Adobe představuje multiplatformní Premiere Rush CC Adobe představuje multiplatformní Premiere Rush CC
Společnost Adobe uvedla novou aplikaci pro střih a úpravu videa. Jmenuje se Adobe Premiere Rush CC a má svým uživatelům přinášet možnost pracovat na projektech na nejrůznějších zařízeních díky cloudovém propojení.
16.10.2018, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi Mi Box S: 4K HDR a Android TV za pár kaček Xiaomi Mi Box S: 4K HDR a Android TV za pár kaček
Xiaomi oznámilo další Mi Box, tedy levnou „krabičku k televizoru“. Tentokrát za 60 dolarů nabídne podporu 4K HDR, plnohodnotnou Android TV a nový dálkový ovladač s tlačítkem pro funkci Google Assistant.
14.10.2018, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Dostupnější Philips OLED 803 vstupují na český trh Dostupnější Philips OLED 803 vstupují na český trh
Do českých obchodů zamířily nové OLED TV z řady Philips 803, které přicházejí s novým zobrazovacím panelem, podporou HDR10+ a třistranným podsvícením Ambilight. Ve srovnání se sérií 903 bude velkou výhodou nižší cena.
14.10.2018, aktualita, Jáchym Šlik