www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Philips TV se zárukou 5 let? Využijte aktuální akce

Philips TV se zárukou 5 let? Využijte aktuální akce
, , aktualita
Pokud budete pod stromeček pořizovat nový televizor Philips s Ambilight, můžete získat prodlouženou pětiletou záruku. Stačí produkt zakoupit u některého z vybraných prodejců a do měsíce jej zaregistrovat na internetu.reklama
Období předvánočních nákupů je tady a sním samozřejmě také různé marketingové akce. Společnost TP Vision, která na trhu nabízí televizory značky Philips, přináší možnost prodloužení záruky na 5 let, tedy více než dvojnásobek ze zákona stanovené doby. Bonus nezíská každý zákazník automaticky, je potřeba si o něj zažádat. Při výběru nového televizoru Philips s funkcí Ambilight je nutné vybírat jen od prodejců, kteří jsou do akce zapojeni. Jejich kompletní seznam naleznete na konci článku, ve většině případů se však jedná o menší prodejce.


Po nákupu má zákazník měsíc k bezplatnému zaregistrování produktu na stránkách tvpromotion.eu, kde je nutné vyplnit datum nákupu, model, sériové číslo, cenu, číslo dokladu a prodejnu spolu s osobními údaji, jako je celé jméno, adresa, telefonní číslo a e-mail. Na oplátku získá certifikát s prodlouženou zárukou, který si může vytisknout. V případě reklamace potom tento certifikát musí předložit společně s dokladem o koupi.

Seznam zapojených obchodů, kde lze uplatnit pětiletou záruku:
 • Dospiva elektro
 • Ellberry
 • Elektro Oaza
 • Elektro Spáčil
 • Ellex
 • Elmax elektro
 • Exasoft Holding
 • Global Elektro
 • Mnoho.cz
 • Viki
 • VF Electric
Zdroj: Tisková zpráva TP Vision


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
CES 2018: Samsung ukáže 8K TV, LG představí Crystal Sound OLED? CES 2018: Samsung ukáže 8K TV, LG představí Crystal Sound OLED?
Korejská média přinášejí spekulace, jaké novinky v oblasti televizorů přivezou na veletrh CES 2018 společnosti Samsung a LG. Těšit se můžeme na modely s více než 100" úhlopříčkou, 8K TV, srolovatelné TV nebo Crystal Sound OLED.
11.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Sharp chce vytvořit japonskou alianci proti LG a Samsungu Sharp chce vytvořit japonskou alianci proti LG a Samsungu
Japonci by se chtěli dostat zpátky na trůn v kategorii televizorů, ale konkurence z Jižní Korei je velmi silná. Sharp proto přišel s návrhem, aby spolu s konkurenčním Japan Display utvořili spojenectví.
11.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Philips příští rok představí levnější OLED TV a vlajkovou LCD TV Philips příští rok představí levnější OLED TV a vlajkovou LCD TV
Společnost TP Vision si zaregistrovala na pět desítek nových modelů televizorů značky Philips, které by měly být představeny v roce 2018. Nejzajímavější z nich je několik OLED TV a po několika letech také LCD TV z řady 9.
10.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik
tvOS 11.2 přidává automatické nastavení HDR a snímkování na Apple TV 4K tvOS 11.2 přidává automatické nastavení HDR a snímkování na Apple TV 4K
Na světě je další minoritní aktualizace tvOS. Na Apple TV 4K i čtvrtou generaci Apple TV míří tvOS 11.2, které na první jmenovaný model přináší automatické nastavení dynamického rozsahu a snímkovací frekvence.
10.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Rollei ActionCam 530: akční kamera se dvěma bateriemi Rollei ActionCam 530: akční kamera se dvěma bateriemi
Společnost Rollei uvedla na trh svou vlajkovou loď mezi akčními kamerami ActionCam 530, která kombinuje malé rozměry se 4K rozlišením při 30 fps, stabilizací obrazu a dvěma akumulátory pro dlouhou výdrž.
10.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik