Philips přináší prémiové soundbary Fidelio B95 a B97 s odnímatelnými reproduktory

Philips přináší prémiové soundbary Fidelio B95 a B97 s odnímatelnými reproduktory
, , aktualita
Vrcholem letošní nabídky soundbarů Philips se staly modely Fidelio B95 a B97, které přinášejí HDMI 2.1, IMAX Enhanced a Dolby Atmos. Kromě externího subwooferu se mohou pochlubit také odnímatelnými bezdrátovými reproduktory.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP Vision letos místo účasti na veletrhu IFA v Berlíně uspořádala digitální akci. Kromě nových OLED TV tam ukázala i spoustu audio příslušenství včetně kompletního portfolia soundbarů – od low-endů až po high-end, který reprezentuje řada Fidelio. Představení začneme právě vlajkovou lodí Fidelio B97, která se může pochlubit 7.1.2kanálovým zvukem a celkovým výkonem 740 W. Obsahuje sedmnáct měničů včetně dvou nahoru směřujících pro vytvoření efektu prostorového zvuku Dolby Atmos.
 
 
Philips Fidelio B97
 
Největší zajímavostí jsou dva odnímatelné bezdrátové reproduktory, kterými lze rozšířit prostorový zvuk v místnosti. Pokud ovšem vyžadujete silný zvuk přicházející zepředu, můžete je nechat připojené k základně. Reproduktory obsahují integrovanou baterii a dobíjejí se ze soundbaru. Nesmíme zapomenout, že součástí této sestavy je také bezdrátový externí 8palcový subwoofer, který zajišťuje výkon 240 W ze zmiňovaných 740 W. Soundbar lze přes DTS Play-Fi připojit k dalším produktům od Philips, ale k dispozici je také Bluetooth či Airplay 2.
 
 
Philips Fidelio B95
 
Fidelio B97 se může chlubit také podporou hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa, prostorového zvuku DTS:X a Dolby Atmos, certifikací IMAX Enhanced nebo dvěma konektory HDMI 2.1 (vstupem a výstupem), které umožňují přenos 4K videa se 120 fps nebo podporu eARC. Fidelio B95 potom můžeme označit za mírně ořezanou variantu, která si ovšem zachovává naprostou většinu hlavních funkcí včetně DTS Play-Fi, IMAX Enhanced nebo HDMI 2.1. Nabídne ovšem „pouze“ ozvučení v kanálech 5.1.2, které zajišťuje čtrnáct měničů a 8palcový subwoofer s celkovým výkonem 690 W. Chybí také odnímatelné reproduktory.
 
Soundbary se začnou na evropských trzích prodávat v listopadu. Fidelio B97 vyjde na 1 200 eur (31 000 Kč), zatímco Fidelio B95 bude stát 900 eur (24 000 Kč). Oba modely budou dodávány i se stylovým dálkovým ovladačem.
 
 
Philips Fidelio B97
 
 
Philips Fidelio B97
 
 
Philips Fidelio B95
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2 TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2
Na internet se dostávají podrobnosti o soundbaru TS8132, který TCL představilo zkraje roku. Tento model bude dodáván společně s bezdrátovým subwooferem a nabídce celkový výkon 350 W. Chybět nebude virtuální prostorový zvuk.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit
Zpracování formátu Dolby Vision dnes zvládne kdejaké zařízení, ale rozdíly ve výsledné kvalitě mohou být patrné na první pohled. Následující video ukazuje přímé srovnání, když jsou metadata zpracována televizí a UHD Blu-ray přehrávačem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf
Samsung představil novou generaci lifestylových televizorů The Frame, které svým designem připomínají obraz. Vůbec poprvé k nim výrobce nabídne také poličku, která by měla doplnit design interiéru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč
Společnost TP Vision vyhlásila cashback, který lze uplatnit při nákupu vybraných Philips OLED TV. Pokud k nim přidáte soundbar stejné značky, můžete získat zpět až 15 000 Kč. Akce je platná do konce března.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test
Sluch se u každého člověka liší, několik přednastavených profilů zvuku proto obvykle nestačí. Philips zahájil spolupráci se společností Mimi Hearing Technologies a v televizorech pro rok 2021 nabídne možnost vytvoření osobního sluchového profilu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik