Philips přináší prémiové soundbary Fidelio B95 a B97 s odnímatelnými reproduktory

Philips přináší prémiové soundbary Fidelio B95 a B97 s odnímatelnými reproduktory
, , aktualita
Vrcholem letošní nabídky soundbarů Philips se staly modely Fidelio B95 a B97, které přinášejí HDMI 2.1, IMAX Enhanced a Dolby Atmos. Kromě externího subwooferu se mohou pochlubit také odnímatelnými bezdrátovými reproduktory.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP Vision letos místo účasti na veletrhu IFA v Berlíně uspořádala digitální akci. Kromě nových OLED TV tam ukázala i spoustu audio příslušenství včetně kompletního portfolia soundbarů – od low-endů až po high-end, který reprezentuje řada Fidelio. Představení začneme právě vlajkovou lodí Fidelio B97, která se může pochlubit 7.1.2kanálovým zvukem a celkovým výkonem 740 W. Obsahuje sedmnáct měničů včetně dvou nahoru směřujících pro vytvoření efektu prostorového zvuku Dolby Atmos.
 
 
Philips Fidelio B97
 
Největší zajímavostí jsou dva odnímatelné bezdrátové reproduktory, kterými lze rozšířit prostorový zvuk v místnosti. Pokud ovšem vyžadujete silný zvuk přicházející zepředu, můžete je nechat připojené k základně. Reproduktory obsahují integrovanou baterii a dobíjejí se ze soundbaru. Nesmíme zapomenout, že součástí této sestavy je také bezdrátový externí 8palcový subwoofer, který zajišťuje výkon 240 W ze zmiňovaných 740 W. Soundbar lze přes DTS Play-Fi připojit k dalším produktům od Philips, ale k dispozici je také Bluetooth či Airplay 2.
 
 
Philips Fidelio B95
 
Fidelio B97 se může chlubit také podporou hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa, prostorového zvuku DTS:X a Dolby Atmos, certifikací IMAX Enhanced nebo dvěma konektory HDMI 2.1 (vstupem a výstupem), které umožňují přenos 4K videa se 120 fps nebo podporu eARC. Fidelio B95 potom můžeme označit za mírně ořezanou variantu, která si ovšem zachovává naprostou většinu hlavních funkcí včetně DTS Play-Fi, IMAX Enhanced nebo HDMI 2.1. Nabídne ovšem „pouze“ ozvučení v kanálech 5.1.2, které zajišťuje čtrnáct měničů a 8palcový subwoofer s celkovým výkonem 690 W. Chybí také odnímatelné reproduktory.
 
Soundbary se začnou na evropských trzích prodávat v listopadu. Fidelio B97 vyjde na 1 200 eur (31 000 Kč), zatímco Fidelio B95 bude stát 900 eur (24 000 Kč). Oba modely budou dodávány i se stylovým dálkovým ovladačem.
 
 
Philips Fidelio B97
 
 
Philips Fidelio B97
 
 
Philips Fidelio B95
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy
Hráči, kteří se rozhodli kombinovat LG OLED TV s grafickou kartou Nvidia z řady RTX 30, si stěžují na černou obrazovku nebo deformaci obrazu. Problém se týká loňských i letošních televizí, a podle LG je již na cestě oprava.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci
Google oznámil Android 11 pro zařízení s Android TV. Zatím známe hlavně novinky zaměřené na vývojáře, které se odehrají pod pokličkou. Můžeme očekávat celkové zrychlení systému nebo nativní podporu režimu ALLM.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik