Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Philips představuje nové TV pro hotely

23.2.2011, Jan Vítek, aktualita
Společnost Philips se tentokrát zaměřila na ubytovací a restaurační zařízení, pro něž si připravila hned tři nové řady LCD televizorů EasySuite, PrimeSuite a Signature s LED podsvícením. A čím že si nové modely vysloužily své úzké zaměření?
Jedná se tedy o tři nové řady LCD TV Philips EasySuite, PrimeSuite a Signature, u nichž výrobce pochopitelně slibuje vysokou kvalitu obrazu i zvuku, ale pak i řadu funkcí, které ocení především hoteloví pracovníci. To se dotýká především výrazných úspor energie díky funkci SmartPower, jejímž prostřednictvím je možné dle tiskové zprávy kontrolovat a nastavit intenzitu jasu tak, že je možné dosáhnout až 50% úspor energie, aniž by se snížila kvalita obrazu. Pak tu jsou ale i jiné funkce (viz níže).Philips se také pochlubil, že díky třem novým řadám má nejširší nabídku LCD televizorů s LED podsvícením určeným pro hotely na trhu. Řadí se tam i první Full HD 3D model a další posílení svého postavení si firma slibuje od prodloužení spolupráce s řetězcem Accor. A nyní stručně k jednotlivým řadám.

Řada EasySuite dosahuje úhlopříček 19 - 32", slibuje tenké tělo i moderní design a díky LED podsvícení i nízkou spotřebu energie. A pak tu je Integrovaný panel konektivity, díky němuž mohou hosté připojit například USB flash disk a přehrávat na televizorech své vlastní fotky, filmy a další multimediální obsah.

Televizory PrimeSuite mají úhlopříčky od 22 do 42" a umožní se například připojit k interaktivnímu systému zábavy poskytovanému samotným hotelem a pak tu je i funkce MyChoice, s jejíž pomocí mohou hoteliéři získat dodatečné příjmy prodejem kódů k prémiovým televizním kanálům.

Poslední řada Signature stojí ze všech třech nejvýše, a měla by tak oslovit především hotely vušších kategorií. Nabídne například technologii Ambilight, která opticky zvětšuje obraz pomocí promítání světla na okolní stěnu. Nejlepším modelem je Full HD TV Philips Cinema s úhlopříčkou 58", poměrem stran 21:9 a stereoskopickým 3D zobrazením. Nabídne také objemné basové reproduktory na zadní straně a dva kuželové výškové měniče.

Zdroj: TZ Philips