www.tvfreak.cz
>
>
>

Philips představil tři levné projektory z řady NeoPix

Philips představil tři levné projektory z řady NeoPix
, , aktualita
Philips před koncem roku doplňuje svou nabídku projektorů. Brzy na trh uvede kompaktní modely NeoPix Easy 2+, Prime 2 a Ultra 2 s cenami od 150 eur. Projektory jsou připraveny na bezdrátové připojení a podporují streamovací aplikace.
K oblíbeným
reklama
Série cenově dostupných projektorů Philips NeoPix, které jsou určeny pro použití doma i na cestách, se rozrostla o tři novinky: Easy 2+, Prime 2 a Ultra 2. Již z názvu lze snadno poznat, že v nabídce nahradí aktuální modely Easy+, Prime a Ultra.
 
Nejlevnější novinka NeoPix Easy 2+ zvládne projekci až 65palcového obrazu s nativním rozlišením 720p (HD) a poměrem stran 16:9. K dispozici je pokročilá technologie elektronické korekce lichoběžníkového zkreslení pro promítání obrazu pod různými úhly nebo v proměnlivém prostředí. Vestavěný multimediální přehrávač umožňuje také přehrávat obsah z SD karet, USB flash disků nebo jiných externích úložišť. Díky integrovaným stereo reproduktorům nemusíte řešit ozvučení, ale připojit lze také externí reproduktory pomocí 3,5mm audio jacku.
 
 
Pro náročnější zákazníky jsou určeny modely NeoPix Prime 2 a Ultra 2, které se chlubí podporou dvoupásmového Wi-Fi a Bluetooth pro pohodlné bezdrátové připojení. Nový operační systém s předinstalovanými aplikacemi umožňuje promítat třeba obsah ze služeb pro streamování videa. Platforma s jednoduchým názvem Philips OS bude doplňována o nové funkce prostřednictvím softwarových aktualizací. Nechybí ovšem ani standardní možnosti připojení počítače, smartphonu nebo jiného zařízení přes HDMI. Vyšší modely také přidávají sadu funkcí pro inteligentní korekci obrazu včetně korekce čtyř rohů a digitálního zoomu.
 
 
NeoPix Prime 2 vytvoří až 80palcový obraz s rozlišením 720p, zatímco NeoPix Ultra 2 zvyšuje rozlišení na 1080p (Full HD), ale při maximální úhlopříčce 65 palců. Výrobce u obou novinek slibuje životnost světelného zdroje více než 30 tisíc hodin provozu. Philips začne všechny představené novinky prodávat ještě tento měsíc, aby se stihly dostat na předvánoční trh. K dispozici budou v Evropě a USA. NeoPix Easy 2+ bude stát 149 eur, v přepočtu méně než 4 000 Kč. Za NeoPix Prime zaplatí zájemci 199 eur, tedy přibližně 5 300 Kč. A nejlépe vybavený model NeoPix Ultra 2 vyjde na 329 eur neboli 8 300 Kč.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Na Android TV dorazil YouTube v 8K, ale má to háček Na Android TV dorazil YouTube v 8K, ale má to háček
Nejnovější aktualizace aplikace YouTube pro Android TV přinesla podporu videí v 8K. V tuto chvíli si ovšem novinku nejspíš neužijí žádní diváci, neboť na trhu není televizor splňující všechny požadavky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung prý odkládá konec výroby LCD panelů o 3 měsíce Samsung prý odkládá konec výroby LCD panelů o 3 měsíce
Nečekaný zájem o LCD překvapil Samsung, který letos hodlal ukončit výrobu těchto panelů. Nakonec by měla výroba v jedné z továren pokračovat až do března 2021. Zbylé vybavení rozprodává čínským výrobcům.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Onkyo se dostalo do finančních potíží, týká se to i Pioneeru Onkyo se dostalo do finančních potíží, týká se to i Pioneeru
Poslední finanční výsledky společnosti Onkyo ukazují největší ztrátu v historii. Navzdory spekulacím zatím nevyhlásila bankrot, ale údajně se ocitla v platební neschopnosti. K finančním problémům přispěla i pandemie COVID-19.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané bodují. BOE představilo první 55" AMQLED panel Číňané bodují. BOE představilo první 55" AMQLED panel
Čínský výrobce BOE se pochlubil světově prvním 55" AMQLED displejem s rozlišením 4K. Vychází z technologie QLED a nevyžaduje podsvícení. Jeho uvedení do televizorů ovšem může ještě pár let trvat.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Hraní bez konzole. Aplikace Xbox zamíří na Smart TV Hraní bez konzole. Aplikace Xbox zamíří na Smart TV
Microsoft oznámil, že během příštího roku chce svou službu Xbox Cloud Gaming pro streamování her z cloudu přinést na chytré televizory. Hráči by tedy nepotřebovali konzoli ani počítač, stačila by TV s připojením k internetu a gamepad.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře