www.tvfreak.cz
>
>
>

Philips představil tři levné projektory z řady NeoPix

Philips představil tři levné projektory z řady NeoPix
, , aktualita
Philips před koncem roku doplňuje svou nabídku projektorů. Brzy na trh uvede kompaktní modely NeoPix Easy 2+, Prime 2 a Ultra 2 s cenami od 150 eur. Projektory jsou připraveny na bezdrátové připojení a podporují streamovací aplikace.
K oblíbeným
reklama
Série cenově dostupných projektorů Philips NeoPix, které jsou určeny pro použití doma i na cestách, se rozrostla o tři novinky: Easy 2+, Prime 2 a Ultra 2. Již z názvu lze snadno poznat, že v nabídce nahradí aktuální modely Easy+, Prime a Ultra.
 
Nejlevnější novinka NeoPix Easy 2+ zvládne projekci až 65palcového obrazu s nativním rozlišením 720p (HD) a poměrem stran 16:9. K dispozici je pokročilá technologie elektronické korekce lichoběžníkového zkreslení pro promítání obrazu pod různými úhly nebo v proměnlivém prostředí. Vestavěný multimediální přehrávač umožňuje také přehrávat obsah z SD karet, USB flash disků nebo jiných externích úložišť. Díky integrovaným stereo reproduktorům nemusíte řešit ozvučení, ale připojit lze také externí reproduktory pomocí 3,5mm audio jacku.
 
 
Pro náročnější zákazníky jsou určeny modely NeoPix Prime 2 a Ultra 2, které se chlubí podporou dvoupásmového Wi-Fi a Bluetooth pro pohodlné bezdrátové připojení. Nový operační systém s předinstalovanými aplikacemi umožňuje promítat třeba obsah ze služeb pro streamování videa. Platforma s jednoduchým názvem Philips OS bude doplňována o nové funkce prostřednictvím softwarových aktualizací. Nechybí ovšem ani standardní možnosti připojení počítače, smartphonu nebo jiného zařízení přes HDMI. Vyšší modely také přidávají sadu funkcí pro inteligentní korekci obrazu včetně korekce čtyř rohů a digitálního zoomu.
 
 
NeoPix Prime 2 vytvoří až 80palcový obraz s rozlišením 720p, zatímco NeoPix Ultra 2 zvyšuje rozlišení na 1080p (Full HD), ale při maximální úhlopříčce 65 palců. Výrobce u obou novinek slibuje životnost světelného zdroje více než 30 tisíc hodin provozu. Philips začne všechny představené novinky prodávat ještě tento měsíc, aby se stihly dostat na předvánoční trh. K dispozici budou v Evropě a USA. NeoPix Easy 2+ bude stát 149 eur, v přepočtu méně než 4 000 Kč. Za NeoPix Prime zaplatí zájemci 199 eur, tedy přibližně 5 300 Kč. A nejlépe vybavený model NeoPix Ultra 2 vyjde na 329 eur neboli 8 300 Kč.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí
LG prodává v Koreji srolovatelnou televizi Signature Rollable OLED R, konkrétně jde o 65" variantu 65RX OLED TV. Její cena je ale doslova astronomická, a tak není divu, že si ji údajně pořídilo jen 10 lidí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV? Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV?
Již tento měsíc vstoupí na vybrané evropské trhy série A90J od Sony. Prozatím ve dvou úhlopříčkách, na třetí z nich si zákazníci počkají. Cena je nakonec nižší, než se předpokládalo. Konečně totiž známé oficiální ceny v eurech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7 Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7
Od dnešního dne jsou ve volném vysílání Skylinku k dispozici dva sportovní kanály a jeden další pro kutily. Operátor také oznámil rozšíření obsahu na svém vlastním programu Skylink 7. kde mohou diváci sledovat několik nových seriálů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky LG prý chystá stylové televize OLED.EX. Tady jsou první obrázky
LG by nás tento měsíc mohlo překvapit novou řadou OLED TV, která bude zaměřena hlavně na design. Ponese údajně název OLED.EX a o její výbavě toho zatím moc nevíme. Na internet ovšem unikla podoba televizoru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí SoundBeamer: revoluční reproduktor, který neruší okolí
Na Kickstarteru se objevil projekt „soukromého reproduktoru“ SoundBeamer 1.0, který by se měl stát alternativou ke sluchátkům. Zvuk totiž šíří pouze k posluchači, zatímco okolí nic neslyší, případně nerozumí tomu, co posloucháte.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik