www.tvfreak.cz
>
>
>

Philips představil tři levné projektory z řady NeoPix

Philips představil tři levné projektory z řady NeoPix
, , aktualita
Philips před koncem roku doplňuje svou nabídku projektorů. Brzy na trh uvede kompaktní modely NeoPix Easy 2+, Prime 2 a Ultra 2 s cenami od 150 eur. Projektory jsou připraveny na bezdrátové připojení a podporují streamovací aplikace.
K oblíbeným
reklama
Série cenově dostupných projektorů Philips NeoPix, které jsou určeny pro použití doma i na cestách, se rozrostla o tři novinky: Easy 2+, Prime 2 a Ultra 2. Již z názvu lze snadno poznat, že v nabídce nahradí aktuální modely Easy+, Prime a Ultra.
 
Nejlevnější novinka NeoPix Easy 2+ zvládne projekci až 65palcového obrazu s nativním rozlišením 720p (HD) a poměrem stran 16:9. K dispozici je pokročilá technologie elektronické korekce lichoběžníkového zkreslení pro promítání obrazu pod různými úhly nebo v proměnlivém prostředí. Vestavěný multimediální přehrávač umožňuje také přehrávat obsah z SD karet, USB flash disků nebo jiných externích úložišť. Díky integrovaným stereo reproduktorům nemusíte řešit ozvučení, ale připojit lze také externí reproduktory pomocí 3,5mm audio jacku.
 
 
Pro náročnější zákazníky jsou určeny modely NeoPix Prime 2 a Ultra 2, které se chlubí podporou dvoupásmového Wi-Fi a Bluetooth pro pohodlné bezdrátové připojení. Nový operační systém s předinstalovanými aplikacemi umožňuje promítat třeba obsah ze služeb pro streamování videa. Platforma s jednoduchým názvem Philips OS bude doplňována o nové funkce prostřednictvím softwarových aktualizací. Nechybí ovšem ani standardní možnosti připojení počítače, smartphonu nebo jiného zařízení přes HDMI. Vyšší modely také přidávají sadu funkcí pro inteligentní korekci obrazu včetně korekce čtyř rohů a digitálního zoomu.
 
 
NeoPix Prime 2 vytvoří až 80palcový obraz s rozlišením 720p, zatímco NeoPix Ultra 2 zvyšuje rozlišení na 1080p (Full HD), ale při maximální úhlopříčce 65 palců. Výrobce u obou novinek slibuje životnost světelného zdroje více než 30 tisíc hodin provozu. Philips začne všechny představené novinky prodávat ještě tento měsíc, aby se stihly dostat na předvánoční trh. K dispozici budou v Evropě a USA. NeoPix Easy 2+ bude stát 149 eur, v přepočtu méně než 4 000 Kč. Za NeoPix Prime zaplatí zájemci 199 eur, tedy přibližně 5 300 Kč. A nejlépe vybavený model NeoPix Ultra 2 vyjde na 329 eur neboli 8 300 Kč.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čipset Amlogic S805X2 s podporou AV1 míří do prvních TV boxů Čipset Amlogic S805X2 s podporou AV1 míří do prvních TV boxů
Po několika letech od představení se začíná čip Amlogic S805X2 dostávat do prvních zařízení. Odtud máme také technické detaily o tomto nástupci pro S805X a S805Y. Kromě vyššího výkonu nabídne i nový kodek AV1.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma
Před časem Netflix v Česku zrušil možnost vyzkoušet si jeho služby na 30 dní zdarma. A nyní odstranil také speciální stránku, kde bylo možné zhlédnout několik filmů a epizod populárních seriálů i bez předplatného.
16.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu
Microsoft oficiálně potvrdil testování her v Dolby Vision na konzolích Xbox Series X/S. Majitelé LG OLED TV si ovšem všimli, že novinka nefunguje při použití vstupu 4K120. Oprava by měla přijít brzy. Majitelé konkurenčních televizí mají potom smůlu úplně.
16.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Disney+ překonala hranici 100 milionů předplatitelů. Konkrétně jde o 103,6 milionu, což je velmi pěkné číslo, nicméně ne tak vysoké, jak se čekalo. Zábavní parky se sice otevírají, ale prozatím přináší ztráty.
16.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci
Disney je dalším velkým studiem, které se rozhodlo zkrátit období, po které jsou jeho filmy exkluzivně dostupné v kinech. Některé snímky bude možné streamovat již po 45 dnech od premiéry. Disney+ hlásí zpomalení růstu počtu předplatitelů.
15.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik