www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Philips představil levnější televizory pro rok 2018

Philips představil levnější televizory pro rok 2018
, , aktualita
Na českém trhu se už nějaký čas prodávají cenově dostupné televizory Philips z řad 6000 a 5000. Nalezneme mezi nimi modely se 4K i Full HD rozlišením. Hlavní novinkou je uživatelské rozhraní Saphi.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP Vision představila svou nabídku cenově přívětivých Philips TV, které už se prodávají na českém trhu. Modely pro rok 2018 jsou rozděleny do řad 6000 a 5000, přičemž zahrnují modely s různým rozlišením, výbavou i designem. Asi není třeba připomínat, že všechny novinky už jsou připraveny na standard DVB-T2.
 
 

Philips 6000

 
 
Philips 6703
 
Ve vyšší řadě 6000 nalezneme pouze chytré televizory, které spojuje nové uživatelské rozhraní Saphi. Platforma Android TV tedy zůstává vyhrazena dražším modelům, ale také Saphi umožňuje připojení k internetu a snadný přístup k oblíbeným aplikacím jako Youtube, Netflix nebo Voyo. K dispozici je také podpora hybridní televize HbbTV, která kombinuje běžné televizní vysílání s informacemi z internetu. K aktivaci této funkce stačí stisknout červené tlačítko na dálkovém ovladači.
 
Nejvyšší modely Philips 6703 si vypůjčily mnohé funkce od prémiových televizorů. K dispozici je podpora rozlišení 4K, vysokého dynamického rozsahu HDR Plus a lokálního stmívání Micro Dimming, které zajišťuje vyšší kontrast a temnější černou. Technologie Pixel Precise Ultra HD zvládne převést obsah do nejvyššího rozlišení. O atmosféru během sledování filmu se potom stará trojstranné barevné podsvícení Ambilight. K dispozici je široká nabídka úhlopříček – 43", 50", 55" či 65".
 
 
Philips 6503
 
Televizory Philips 6503 (v černé barvě) se rovněž mohou pochlubit 4K, HDR Plus, Micro Dimming či Pixel Precise Ultra HD, ale marně byste hledali Ambilight. Nabídka úhlopříček zahrnuje 43", 50", 55" a 65". To stejné platí o modelech Philips 6523 (v tmavě stříbrné), ale maximální velikost činí 55". Ceny řady 6000 startují na částce 10 990 Kč s DPH.
 
 

Philips 5000

 
 
Philips 5703
 
V řadě 5000 nalezneme různorodou nabídku modelů s Full HD rozlišením, a to v úhlopříčkách od 22" do 50". Standardní výbava zahrnuje technologii Pixel Plus HD, dva HDMI vstupy a USB port. Od řady Philips 5800 výše se navíc jedná o Smart TV s výše popsaným rozhraním Saphi. K dispozici je také několik barevných variant, kromě klasické černé je tak možné sáhnout po stříbrném či bílém provedení některých televizorů. Ceny řady 5000 startují na 4 690 Kč s DPH.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur
Podle spekulace by mělo LG představit svůj první OLED televizor se 48" obrazovkou ještě v letošním roce. Hlavním lákadlem nejmenšího modelu by měla být cena, která se údajně dostane pod magickou hranici 1 000 eur.
16.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh
Služba pro streamování filmů a seriálů Rakuten TV oznámila velkou evropskou expanzi, která bude zahrnovat třicítku nových trhů včetně České republiky. Provozovatel také potvrdil spolupráci s dalšími výrobci televizorů a avizoval obsah v 8K rozlišení.
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března
Není žádným tajemstvím, že Apple připravuje svou vlastní službu pro streamování videa. K představení by mělo dojít ještě tento měsíc, ale originální obsah očekávejte až později. Co tedy nový konkurent Netflixu nabídne zpočátku?
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi
Sony odmítlo, že by záměrně blokovalo instalaci přehrávače Kodi ve svých televizorech s Android TV, údajně se jednalo o chybu. Po dvou měsících vydává opravnou aktualizaci, která by měla problém odstraňovat.
14.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV
Na internet unikl seznam Philips OLED TV, které by měly být představeny ve druhé polovině roku 2019. Jedná se o několik modelů v úhlopříčkách 55" a 65", podle očekávání většinou s Android TV. Až na jednu výjimku.
13.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik