www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Philips představil levnější televizory pro rok 2018

Philips představil levnější televizory pro rok 2018
, , aktualita
Na českém trhu se už nějaký čas prodávají cenově dostupné televizory Philips z řad 6000 a 5000. Nalezneme mezi nimi modely se 4K i Full HD rozlišením. Hlavní novinkou je uživatelské rozhraní Saphi.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP Vision představila svou nabídku cenově přívětivých Philips TV, které už se prodávají na českém trhu. Modely pro rok 2018 jsou rozděleny do řad 6000 a 5000, přičemž zahrnují modely s různým rozlišením, výbavou i designem. Asi není třeba připomínat, že všechny novinky už jsou připraveny na standard DVB-T2.
 
 

Philips 6000

 
 
Philips 6703
 
Ve vyšší řadě 6000 nalezneme pouze chytré televizory, které spojuje nové uživatelské rozhraní Saphi. Platforma Android TV tedy zůstává vyhrazena dražším modelům, ale také Saphi umožňuje připojení k internetu a snadný přístup k oblíbeným aplikacím jako Youtube, Netflix nebo Voyo. K dispozici je také podpora hybridní televize HbbTV, která kombinuje běžné televizní vysílání s informacemi z internetu. K aktivaci této funkce stačí stisknout červené tlačítko na dálkovém ovladači.
 
Nejvyšší modely Philips 6703 si vypůjčily mnohé funkce od prémiových televizorů. K dispozici je podpora rozlišení 4K, vysokého dynamického rozsahu HDR Plus a lokálního stmívání Micro Dimming, které zajišťuje vyšší kontrast a temnější černou. Technologie Pixel Precise Ultra HD zvládne převést obsah do nejvyššího rozlišení. O atmosféru během sledování filmu se potom stará trojstranné barevné podsvícení Ambilight. K dispozici je široká nabídka úhlopříček – 43", 50", 55" či 65".
 
 
Philips 6503
 
Televizory Philips 6503 (v černé barvě) se rovněž mohou pochlubit 4K, HDR Plus, Micro Dimming či Pixel Precise Ultra HD, ale marně byste hledali Ambilight. Nabídka úhlopříček zahrnuje 43", 50", 55" a 65". To stejné platí o modelech Philips 6523 (v tmavě stříbrné), ale maximální velikost činí 55". Ceny řady 6000 startují na částce 10 990 Kč s DPH.
 
 

Philips 5000

 
 
Philips 5703
 
V řadě 5000 nalezneme různorodou nabídku modelů s Full HD rozlišením, a to v úhlopříčkách od 22" do 50". Standardní výbava zahrnuje technologii Pixel Plus HD, dva HDMI vstupy a USB port. Od řady Philips 5800 výše se navíc jedná o Smart TV s výše popsaným rozhraním Saphi. K dispozici je také několik barevných variant, kromě klasické černé je tak možné sáhnout po stříbrném či bílém provedení některých televizorů. Ceny řady 5000 startují na 4 690 Kč s DPH.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV
Výrobce chytrých televizí Samsung doporučuje, aby jejich uživatelé pravidelně spouštěli antivirus. I chytrá televize totiž může být napadena zákeřným malwarem, pokud je připojena do internetu.
19.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka
Produkce Netflixu má na svědomí mnoho vlastního filmů i seriálů a jedním z nich je i seriál Russian Doll. Nadia v podání Natashy Lyonne zde umírá a opět se probouzí do stejného okamžiku. Podaří se jí reinkarnaci někdy ukončit?
18.6.2019, recenze, Milan Šurkala
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář