www.tvfreak.cz
>
>
>

Philips doporučuje 5 nejlepších dětských aplikací pro Android TV

Philips doporučuje 5 nejlepších dětských aplikací pro Android TV
, , aktualita
Philips se s námi podělil o výběr nejlepších televizních aplikací zaměřených na děti, které slouží k zábavě i poučení. Aplikace si samozřejmě můžete stáhnout na jakýkoliv televizor či multimediální centrum s Android TV.
K oblíbeným
reklama
Uzavřené školy a školky samozřejmě znamení spoustu starostí pro rodiče, jak zabavit své děti. S několika tipy přišla společnost Philips TV, která vybrala pět televizních aplikacích zaměřených na děti. Konkrétně se jedná o aplikaci pro Android, které si můžete stáhnout z Obchodu Google Play nejen pro televizory Philips, ale také zařízení jiných značek na této platformě (kromě televizí také na TV boxy jako Xiaomi Mi Box S).
 
 
Počítání pro děti je česká aplikace obsahující minihry, které naučí děti počítat, přiřazovat čísla k počtu věcí, sčítat či odčítat nebo porovnávat větší a menší čísla. Některé z miniher jsou vhodné již pro děti od 1,5 roku. Polovina aplikace je k dispozici zdarma, za druhou polovinu zaplatíte 49 Kč.
 
Smart-Teacher je série aplikací zaměřená na výuku jazyků. K dispozici je okolo 40 aplikací, každá z nich učí jiný jazyk. Smart-Teacher učí nová slovíčka pomoc kartiček, které obsahují také obrázek a výslovnost. K dispozici jsou rozličná témata slovíček, jako jsou barvy, části lidského těla, zvířata, jídlo, hudební nástroje a mnoho dalších.
 
 
YouTube Kids for Android TV je speciální verze oblíbené aplikace přizpůsobená pro děti. Obsahuje pouze výuková, zábavná či jiná videa, která jsou vhodná pro dětského diváka. V aplikaci lze nastavit kategorie Předškolák (do 4 let), Mladší (5-7 let) či Starší (od 8 let), dětem je potom přizpůsobeno i uživatelské rozhraní aplikace.
 
Pohádky od Seznam.cz obsahují výběr oblíbených pohádek, písniček a říkanek v češtině. Dětem můžete pustit třeba večerníčky, ukolébavky v podání známých osobností nebo tvořivou dílničku podporující dětskou kreativitu. Celá aplikace i obsah jsou zdarma.
 
 
Lego TV obsahuje databázi krátkých videí s postavičkami Lego, která je postupně doplňována o nový obsah. Videa lze procházet podle motivů, věkových kategorií a příběhů. Děti se mohou těšit třeba na dívčí Lego Friends, chytání zlodějů v Lego City nebo akční dobrodružství z Lego Ninjago. Důležitou informací je potom to, že všechna videa jsou k dispozici v češtině.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu Xiaomi předvedlo dalšího obra. Redmi TV Max dostala 86" variantu
Xiaomi pod svou značku Redmi představilo další televizor s velkou úhlopříčkou, který bude naneštěstí dostupný pouze v Číně. Redmi Smart TV Max nabídne velikost, která se ještě vejde do běžných dveří. K dispozici je také HDMI 2.1.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky Telly přináší novou nabídku Sport online, nahradí denní balíčky
Televizní operátor Telly tento týden spustil novou nabídku pro sportovní fanoušky, která obsahuje přibližně dvě desítky kanálů a lze ji aktivovat na 14, 30 nebo 365 dnů. Z nabídky naopak zmizely stávající denní balíčky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu
Operační systém Google TV přinese na televizory režim, který vypne všechny chytré funkce a připojení k internetu. Divák nepřijde o možnost sledování živých kanálů a připojení externích zařízení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model
LG přichází s dalším nápadem, jak ukrýt televizi ve chvíli, kdy není používána. Nový patent ukazuje OLED TV, kterou lze zasunout do kazety. Design navíc umožňuje v některých případech využít pouze malou část obrazovky.
26.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář