www.tvfreak.cz
>
>

Péče o zákazníky má nový rozměr, Samsung přichází se službou Live Assistant

Péče o zákazníky má nový rozměr, Samsung přichází se službou Live Assistant
, , inzerce
Samsung představil revoluční pojetí zákaznického servisu, jež spočívá v interaktivním zpracování dotazu pomocí netradičního videochatu. Jak jinak lépe osvětlit manipulaci s mobilním zařízením či televizorem než názornou vizuální ukázkou s komentářem?
K oblíbeným
Redakce TV Freaku není autorem tohoto článku a nezodpovídá za jeho obsah.
 

Služba pro prémiové produkty

 
Služba Live Assistant je určena pro prémiové produkty Galaxy S8/S8+ a QLED TV. Můžete si nechat poradit s nastavením a instalací svého zařízení, s výběrem i nákupem vhodného značkového příslušenství nebo si domluvit případný servis. Profesionální poradci jsou mimo jiné připraveni konzultovat s vámi také výběr produktů a v případě zájmu zrealizovat rovnou jejich nákup. K dispozici je celé produktové portfolio ve stejném rozsahu a za stejných podmínek jako na oficiálním e-shopu Samsung.
 
 
A jak že to funguje? Jednoduše navštivte webovou stránku samsung.live-assistant.cz a kliknutím si vyberte svého poradce. Možná vás osloví fotoportrétem, možná krátkým intrem pod ním. Jediným kritériem pro výběr bude vaše osobní preference, všichni poradci jsou totiž vyškoleni k tomu podat vám kompletní informace co nejvíc srozumitelně. V případě, že vámi vybraný poradce není dostupný, je možné si termín online schůzky rezervovat v čase, který vám nejlépe vyhovuje.
 
Volat můžete z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu, které je schopné běžného videohovoru, tj. disponuje mikrofonem a ideálně také kamerou. Ta není nezbytná, avšak pro demonstraci vašeho problému rozhodně velmi účelná. Zkráceně řečeno vám stačí běžný počítač, tablet či telefon.
 
 

Snadno a zdarma

 
V dnešním “online světě” je překvapivé, že podobnou službu v rámci České a Slovenské republiky v oblasti spotřební elektroniky nikdo jiný nenabízí. Samsung je zároveň i první v rámci Evropy, kdo spustil pilotní provoz s poradenstvím v této formě. Live Assistant zkrátka spojuje výhody online světa a osobní schůzky. Už se nemusíte se svými dotazy neustále obracet na vašeho technicky zdatného kamaráda, místo toho si užijte snadnou a efektivní komunikaci se sympatickým operátorem a s kamarádem jděte radši na pivo.
 
 
Služba Samsung Live Assistant je zdarma, volat můžete kdykoli od pondělí do pátku mezi 8. a 18. hodinou.
reklama
Nejnovější články
Netflix v březnu 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v březnu 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Březen na Netflixu přinese animovaný seriál podle slavné hry DOTA nebo detektivní novinku se Sherlockem Holmesem. Herečka a scénáristka Amy Poehler zase přinese očekávaný komediální film Moxie.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo? Nový energetický štítek pro televize od 1. 3. 2021. Co se změnilo?
EU od 1. března 2021 vyžaduje po výrobcích nové energetické štítky spotřebičů, které obsahují pouze třídy od A do G. To se týká také televizorů. Pro většinu aktuálních modelů to bude znamenat pád do nejnižší třídy G.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně Samsung je 15. rok v řadě jedničkou na trhu s TV. Xiaomi zabodovalo v Číně
Samsung ani v roce 2020 nepředal štafetu nejúspěšnějšího výrobce televizí své konkurenci. Na celosvětovém trhu si udržel skoro třetinový podíl. Stupně vítězů doplňují LG a Sony. Xiaomi si připsalo úsměch na domácím trhu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020 TCL slíbilo aktualizaci na Android 11 pro televize z let 2019 a 2020
TCL oznámilo radostnou novinu pro majitele stávajících televizorů. Připravuje totiž update na Android 11, který se týká modelů z uplynulých dvou let. Zatím ovšem není jasné, zda přinese také rozhraní Google TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K Vývojář úspěšně portoval Android TV na Amazon Fire TV Stick 4K
Amazon Fire TV Stick je sice vybaven Androidem, ale s výraznými úpravami bez podpory služeb od Googlu. Pro verzi z roku 2018 je ovšem nyní dostupný port Android TV, i když samozřejmě pouze neoficiálně.
27.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik