www.tvfreak.cz
>
>

Péče o zákazníky má nový rozměr, Samsung přichází se službou Live Assistant

Péče o zákazníky má nový rozměr, Samsung přichází se službou Live Assistant
, , inzerce
Samsung představil revoluční pojetí zákaznického servisu, jež spočívá v interaktivním zpracování dotazu pomocí netradičního videochatu. Jak jinak lépe osvětlit manipulaci s mobilním zařízením či televizorem než názornou vizuální ukázkou s komentářem?
K oblíbeným
Redakce TV Freaku není autorem tohoto článku a nezodpovídá za jeho obsah.
 

Služba pro prémiové produkty

 
Služba Live Assistant je určena pro prémiové produkty Galaxy S8/S8+ a QLED TV. Můžete si nechat poradit s nastavením a instalací svého zařízení, s výběrem i nákupem vhodného značkového příslušenství nebo si domluvit případný servis. Profesionální poradci jsou mimo jiné připraveni konzultovat s vámi také výběr produktů a v případě zájmu zrealizovat rovnou jejich nákup. K dispozici je celé produktové portfolio ve stejném rozsahu a za stejných podmínek jako na oficiálním e-shopu Samsung.
 
 
A jak že to funguje? Jednoduše navštivte webovou stránku samsung.live-assistant.cz a kliknutím si vyberte svého poradce. Možná vás osloví fotoportrétem, možná krátkým intrem pod ním. Jediným kritériem pro výběr bude vaše osobní preference, všichni poradci jsou totiž vyškoleni k tomu podat vám kompletní informace co nejvíc srozumitelně. V případě, že vámi vybraný poradce není dostupný, je možné si termín online schůzky rezervovat v čase, který vám nejlépe vyhovuje.
 
Volat můžete z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu, které je schopné běžného videohovoru, tj. disponuje mikrofonem a ideálně také kamerou. Ta není nezbytná, avšak pro demonstraci vašeho problému rozhodně velmi účelná. Zkráceně řečeno vám stačí běžný počítač, tablet či telefon.
 
 

Snadno a zdarma

 
V dnešním “online světě” je překvapivé, že podobnou službu v rámci České a Slovenské republiky v oblasti spotřební elektroniky nikdo jiný nenabízí. Samsung je zároveň i první v rámci Evropy, kdo spustil pilotní provoz s poradenstvím v této formě. Live Assistant zkrátka spojuje výhody online světa a osobní schůzky. Už se nemusíte se svými dotazy neustále obracet na vašeho technicky zdatného kamaráda, místo toho si užijte snadnou a efektivní komunikaci se sympatickým operátorem a s kamarádem jděte radši na pivo.
 
 
Služba Samsung Live Assistant je zdarma, volat můžete kdykoli od pondělí do pátku mezi 8. a 18. hodinou.
Nejnovější články
Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020 Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020
Film ve spojitosti se Star Wars to poslední dobou neměly lehké, jejich úspěch v kinech nebyl tak drtivý, jak si Disney přálo. Přesto na ságu nezanevře a potvrdilo, že se můžeme těšit na seriál Obi-Wan Kenobi.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight
Do seznamu připravovaných seriálů od Marvelu (Disney) se dostaly i dvě novinky. Kevin Feige totiž prozradil, že se chystá ženská verze Hulk v seriálu She-Hulk a pak schizofrenní hrdina Moon Knight.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die" Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
23.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala