www.tvfreak.cz
>
>

Péče o zákazníky má nový rozměr, Samsung přichází se službou Live Assistant

Péče o zákazníky má nový rozměr, Samsung přichází se službou Live Assistant
, , inzerce
Samsung představil revoluční pojetí zákaznického servisu, jež spočívá v interaktivním zpracování dotazu pomocí netradičního videochatu. Jak jinak lépe osvětlit manipulaci s mobilním zařízením či televizorem než názornou vizuální ukázkou s komentářem?
K oblíbeným
Redakce TV Freaku není autorem tohoto článku a nezodpovídá za jeho obsah.
 

Služba pro prémiové produkty

 
Služba Live Assistant je určena pro prémiové produkty Galaxy S8/S8+ a QLED TV. Můžete si nechat poradit s nastavením a instalací svého zařízení, s výběrem i nákupem vhodného značkového příslušenství nebo si domluvit případný servis. Profesionální poradci jsou mimo jiné připraveni konzultovat s vámi také výběr produktů a v případě zájmu zrealizovat rovnou jejich nákup. K dispozici je celé produktové portfolio ve stejném rozsahu a za stejných podmínek jako na oficiálním e-shopu Samsung.
 
 
A jak že to funguje? Jednoduše navštivte webovou stránku samsung.live-assistant.cz a kliknutím si vyberte svého poradce. Možná vás osloví fotoportrétem, možná krátkým intrem pod ním. Jediným kritériem pro výběr bude vaše osobní preference, všichni poradci jsou totiž vyškoleni k tomu podat vám kompletní informace co nejvíc srozumitelně. V případě, že vámi vybraný poradce není dostupný, je možné si termín online schůzky rezervovat v čase, který vám nejlépe vyhovuje.
 
Volat můžete z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu, které je schopné běžného videohovoru, tj. disponuje mikrofonem a ideálně také kamerou. Ta není nezbytná, avšak pro demonstraci vašeho problému rozhodně velmi účelná. Zkráceně řečeno vám stačí běžný počítač, tablet či telefon.
 
 

Snadno a zdarma

 
V dnešním “online světě” je překvapivé, že podobnou službu v rámci České a Slovenské republiky v oblasti spotřební elektroniky nikdo jiný nenabízí. Samsung je zároveň i první v rámci Evropy, kdo spustil pilotní provoz s poradenstvím v této formě. Live Assistant zkrátka spojuje výhody online světa a osobní schůzky. Už se nemusíte se svými dotazy neustále obracet na vašeho technicky zdatného kamaráda, místo toho si užijte snadnou a efektivní komunikaci se sympatickým operátorem a s kamarádem jděte radši na pivo.
 
 
Služba Samsung Live Assistant je zdarma, volat můžete kdykoli od pondělí do pátku mezi 8. a 18. hodinou.
reklama
Nejnovější články
Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem
V nabídce videokamer společnosti Panasonic se objevují dva nové modely HC-X1500 a HC-X2000. Oba dva mají objektiv s 24× optickým zoomem a potěší také schopností záznamu ve 4K rozlišení při 60p.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10 NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10
Streamovacích služeb není asi nikdy dost, a tak televize NBC brzy uvede svou vlastní. Ta ponese název Peacock a bude možné ji sledovat i zdarma. Pokud ale zaplatíte, dostanete lepší služby, více obsahu a můžete se i zbavit reklam.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela má další trailer Black Widow od Marvela má další trailer
Marvel uvolnil další trailer na film Black Widow, který zamíří do kin v květnu letošního roku. Zatímco ten minulý více napovídal o minulosti Natashy Romanoff, tentokrát se dozvíme více i o hlavním protivníkovi.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Panasonic HZ2000: televize s podporou Filmmaker Mode Panasonic HZ2000: televize s podporou Filmmaker Mode
Nová OLED televize Panasonic HZ2000 přináší hollywoodskou kvalitu obrazu do obýváku díky podpoře Dolby Vision IQ a Filmmaker Mode, který umožňuje zobrazit film tak, jak to chtěli tvůrci filmu a ne výrobce televize.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
TCL má nové QLED televize včetně 8K X91 TCL má nové QLED televize včetně 8K X91
Mezi produktovými novinkami společnosti TCL, které byly představeny na veletrhu CES 2020, bylo i několik QLED televizí. Máme tu 8K model X91 i levnější 4K HDR varianty v řadách C81 a C7. Všechny mají systém umělé inteligence.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala