Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Paramount míří na Slovensko a možná i do ČR

21.10.2014, Pavel Zubatý, aktualita
Placený kanál Paramount Channel společnosti Viacom expanduje. V jeho hledáčku nově uvízlo Slovensko a nejspíš také Česká republika. Start je naplánován v průběhu příštího roku, včetně lokalizace dabingu.
Už brzo se dočkáme placeného kanálu Paramount Channel, který má začít vysílat na Slovensku a zřejmě i v České republice. Slovensko má být jedním z klíčovích cílových zemí v regioně, a proto zde Viacom v rámci druhé etapy expanze hodlá spustit Paramount Channel. Druhá etapa začíná v r. 2015. Pro Živé.sk to uvedl vedoucí marketingu a komunikací Viacom Central Eastern Europe Jozsef Lakinger.

Kanál Paramount Channel byl už v únoru letošního roku spuštěn v Maďarsku a Rumunsku. Pro svůj úspěch byl v Maďarsku nedávno zařazen do balíčku UPC Direct. Je vysoce pravděpodobné, že tato placená stanice začne vysílat i v České republice. Vedle originálního znění nabídne lokalizovaný dabing (nejspíš i do češtiny). To ale není jediná televizní stanice, která pokukuje po bývalé federaci. Americká společnost Fox projevila zájem o zahájení vysílání v ČR a na Slovensku. Zatím není známo kdy a jakou stanici by chtěla nasadit. Spíš než o nechvalně proslulou stanici Fox News půjde o Fox, Fox Life nebo Fox Crime.

Zdroj: BroadbandTVNews, Parabola