Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic uvádí 55" profi LCD panely

30.11.2012, Jan Vítek, aktualita
Panasonic si připravil další LCD panely pro profesionální využití. Jedná se o displeje typu IPS s úhlopříčkou 55", které slibují mimo jiné velmi úzké rámy, díky nimž si z nich budeme moci vytvořit celou videostěnu.
Novinkou jsou tedy LCD displeje Panasonic TH-55LFV50, jež kromě tenkých rámů slibují také vynikající čitelnost, čímž výrobce asi myslí ostrý obraz, dále nízkou spotřebu energie a také nízkou hmotnost. Díky ní se budou moci tyto panely stejně jako nedávno představené 70" a 80" verze pověsit na strop.

Panasonic TH-55LFV50 dále nabízí na svých panelech IPS s rozlišením Full HD a podsvícením D-LED vysoký jas 800 nit a díky použité technologii není problém zajistit široké pozorovací úhly. Rámeček je široký pouze 5,3 mm, takže videostěna poskytne zdánlivě nepřerušovaný obraz.

Displeje byly také navrženy s ohledem na ochranu při přepravě a instalaci, takže jsou vhodné i na dočasné instalace, a tedy i pro pronajímatele techniky a pořadatele akcí. Displej je opatřen kovovým rámem chránícím proti otřesům a deformaci teplem. Majitel získá také speciálním obalem, který displej ochrání proti vibracím při přepravě.

Složit si budeme moci stěnu z až 5 x 5 displejů a 10 připojovacími porty. Zájemci si také budou moci nové displeje prohlédnout na vlastní oči, a to na předváděcí akci Panasonic Visual Experience, která proběhne do konce tohoto roku v několika velkých evropských městech. Více se dozvíte na webu výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Panasonic
reklama
reklama