www.tvfreak.cz
>
>
>

Panasonic ukončí výrobu televizí v Plzni, továrna přejde na jiné produkty

Panasonic ukončí výrobu televizí v Plzni, továrna přejde na jiné produkty
, , aktualita
Společnost Panasonic vyráběla televize i v českém závodě v Plzni. Tomu je ale konec a firma oznámila ukončení produkce. Tu převezmou smluvní partneři společnosti tak, jak se to stává čím dál častěji.
K oblíbeným
reklama
Televize Panasonic si už nebude vyrábět společnost sama, ale převezmou ji externí společnosti (podobně jako iPhony nevyrábí Apple, ale např. Foxconn, Pegatron nebo Wistron). Alespoň se to týká české továrny v Plzni, která ukončí výrobu televizí této značky.
 
Panasonic OLED TV
 
Nadále ale poběží vývoj technologií pro TV, takže zůstanou i vývojová centra v Evropě (v Langenu v Německu) a Japonsku, pouze výroba bude probíhat externě. Můžeme se tedy těšit i na nové modely v roce 2022 a dál. Pokud jde o plzeňskou továrnu, ta sama o sobě nekončí a přejde na jiné produkty v oblasti videa a např. i tepelná čerpadla.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards
Seriál House of Cards byl předčasně ukončen kvůli sexuálním skandálům hlavního protagonisty Kevina Spaceyho. Ten bude muset zaplatit pokutu 31 mil. USD za problémy, které tím způsobil produkční společnosti.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266 SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266
Moderní 8K televize budou moci brzy využívat velmi výkonného SoC od společnosti MediaTek. Jeho nový Pentonic 2000 bude vyráběn 7nm procesem, který má zajistit i nízkou spotřebu. Nabitý bude i technologiemi jako např. podporou H.266.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71 Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71
Společnost Panasonic představila novou řadu projektorů s rozlišením WUXGA, které vévodí model PT-VMZ71. Přinese vyšší jas, přitom si však zachovává poměrně kompaktní konstrukci a nízkou hmotnost.
23.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Sony Venice 2: vyměnitelný senzor, 8.6K rozlišení a 16EV DR Sony Venice 2: vyměnitelný senzor, 8.6K rozlišení a 16EV DR
Profesionální kameramani budou moci od příštího roku využívat novou hračku. Je jí kamera Sony Venice 2, která dostává na výběr 6K a 8.6K snímače, které jsou vyměnitelné. Oba nabídnou velkorysý dynamický rozsah.
16.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
Squid Game si Britové zahrají naživo v bezpečnější formě Squid Game si Britové zahrají naživo v bezpečnější formě
Nejpopulárnější seriál Netflixu, korejský Squid Game, se možná dočká druhé série. Zatím tu máme ale jen smyšlený trailer. Popularita se ukazuje i v tom, že společnosti nabízí podobné hry naživo. Jen by se v nich nemělo umírat.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře