Orava uvádí LCD televizor a DVD rekordér

Orava uvádí LCD televizor a DVD rekordér
, , aktualita
Slovenský výrobce televizorů Orava nyní přichází hned se dvěma novinkami - LCD televizorem a DVD rekordérem. Jak jsme si už u této značky zvykli, její produkty jsou většinou výborné v poměru cena / výkon a nejinak by tomu mělo být i nyní....
K oblíbeným
reklama
Slovenský výrobce televizorů Orava nyní přichází hned se dvěma novinkami - LCD televizorem a DVD rekordérem. Jak jsme si už u této značky zvykli, její produkty jsou většinou výborné v poměru cena / výkon a nejinak by tomu mělo být i nyní. Produkty jsou zaměřeny především na uživatele, kteří si chtějí za rozumnou cenu dopřát nové technologie.

LCD Televizor Orava LT 822 má úhlopříčku displeje 82 cm, je vybaven technologií HD ready, má zabudovaný DVB-T tuner pro příjem digitálního vysílání a umožňuje kombinovaný příjem analogového a digitálního terestriálního signálu. Nechybí ani CI slot pro rozšiřující karty pro kódované kanály digitálního vysílání, HDMI rozhraní a technologie obraz v obraze (PIP). LCD displej má pak odezvu 8 ms a dynamický kontrast 6000 : 1. K tomu přidejme menu v češtině a za cenu 17 799,- Kč dostáváme do rukou opravdu dobře vybavený televizor.Druhým produktem je DVD rekordér Orava DVR-705 DivX, který nabízí výbornou podporu českých titulků s diakritikou. Nahrávat je možné na DVD ve formátu DVD+R/RWa DVD-R/RW a to s audiovizuálním záznamem v režimu stereo. Přehrát lze slušné portfolio formátů - DVD+R/RW, DVD-R/RW, VCD, SVCD, CD-R/RW, Kodak Picture a DivX.

Rekordér má vstupy DV-in, Audio RCA, S-Video, optický výstup a výstupy SCART, Coax, S-Video, Audio RCA, formát komprese MPEG1, MPEG2 a rozlišení obrazu více než 500 řádků. Jedinou slabinou je snad absence pevného disku, díky tomu je však přijatelná cena, která je ve značkových prodejnách Orava 3 599 Kč.

Zdroj: Orava
reklama
Nejnovější články
HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů
Tento měsíc HBO GO potěší fanoušky thrillerů a detektivek, a to seriály jako Stopaři, Perry Mason nebo Zmizím ve tmě. Z filmových premiér stojí za zmínku novinky Zloba: Královna všeho zlého nebo Podfukářky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně
Po nekonečných odkladech divize LG Display konečně zahájila výrobu ve své druhé továrně na panely pro OLED TV. Původně se tak mělo stát již koncem roku 2019. Právě z čínské továrny pocházejí 48" panely.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Denon představil první AV receivery s podporou 8K Denon představil první AV receivery s podporou 8K
Denon představil pro rok 2020 nové AV receivery z řady X. Všechny čtyři modely od AVC-X6700H až po AVR-X2700H jsou vybaveny konektorem HDMI 2.1 a podporují přenos videa v 8K rozlišení včetně upscalingu.
4.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny? Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny?
Máte zálusk na letošní Philips OLED TV? Výrobce konečně potvrdil, kdy se dostanou na evropské trhy a kolik budou stát. Konkrétně se jedná o řady 805, 855 a 865, které nabízí velmi podobné parametry a úhlopříčky 55 či 65 palců.
3.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23 České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23
V rámci vysílání DVB-T2 lze od dnešního dne naladit první kanál v rozlišení 4K Ultra HD. Jedná se o kanál zaměřený na vesmír a kosmonautiku, který provozuje americká NASA. České Radiokomunikace jej zařadily do multiplexu 23.
3.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik6 komentářů