Orava uvádí LCD televizor a DVD rekordér

Orava uvádí LCD televizor a DVD rekordér
, , aktualita
Slovenský výrobce televizorů Orava nyní přichází hned se dvěma novinkami - LCD televizorem a DVD rekordérem. Jak jsme si už u této značky zvykli, její produkty jsou většinou výborné v poměru cena / výkon a nejinak by tomu mělo být i nyní....
K oblíbeným
reklama
Slovenský výrobce televizorů Orava nyní přichází hned se dvěma novinkami - LCD televizorem a DVD rekordérem. Jak jsme si už u této značky zvykli, její produkty jsou většinou výborné v poměru cena / výkon a nejinak by tomu mělo být i nyní. Produkty jsou zaměřeny především na uživatele, kteří si chtějí za rozumnou cenu dopřát nové technologie.

LCD Televizor Orava LT 822 má úhlopříčku displeje 82 cm, je vybaven technologií HD ready, má zabudovaný DVB-T tuner pro příjem digitálního vysílání a umožňuje kombinovaný příjem analogového a digitálního terestriálního signálu. Nechybí ani CI slot pro rozšiřující karty pro kódované kanály digitálního vysílání, HDMI rozhraní a technologie obraz v obraze (PIP). LCD displej má pak odezvu 8 ms a dynamický kontrast 6000 : 1. K tomu přidejme menu v češtině a za cenu 17 799,- Kč dostáváme do rukou opravdu dobře vybavený televizor.Druhým produktem je DVD rekordér Orava DVR-705 DivX, který nabízí výbornou podporu českých titulků s diakritikou. Nahrávat je možné na DVD ve formátu DVD+R/RWa DVD-R/RW a to s audiovizuálním záznamem v režimu stereo. Přehrát lze slušné portfolio formátů - DVD+R/RW, DVD-R/RW, VCD, SVCD, CD-R/RW, Kodak Picture a DivX.

Rekordér má vstupy DV-in, Audio RCA, S-Video, optický výstup a výstupy SCART, Coax, S-Video, Audio RCA, formát komprese MPEG1, MPEG2 a rozlišení obrazu více než 500 řádků. Jedinou slabinou je snad absence pevného disku, díky tomu je však přijatelná cena, která je ve značkových prodejnách Orava 3 599 Kč.

Zdroj: Orava
Nejnovější články
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Matrix míří v USA znovu do kin Matrix míří v USA znovu do kin

Američtí diváci si po 20 letech budou moci znovu (někteří poprvé) užít legendárního sci-fi Matrix v kinech. Tam zanedlouho zamíří upravená verze s vylepšeným zvukem Dolby Armos a obrazem Dolby Vision. 

6.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix
Infotainment elektromobilů Tesla se stále vylepšuje a po hrách Atari se tu objeví i podpora některých streamovacích služeb. Zatím se hovoří o tom, že by jeden z následujících updatů měl přinést streamování služeb YouTube a Netflix.
28.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí
Výrobce televizí TCL přichází na český trh se dvěma novými řadami Smart TV, modely EP64 a EP66. Ty mají rozlišení UHD 4K, nechybí jim ani systém umělé inteligence AI-IN a také funkce Smart HDR.
27.7.2019, aktualita, Milan Šurkala