Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Orava představuje nový systém domácího kina DAV-303

, , aktualita
Orava představuje nový systém domácího kina DAV-303
Společnost Orava přichází se systémem domácího kina DAV-303, jenž je integrován do jednoho boxu a nemá tedy satelitní reproduktory, ale přesto se chlubí 3D prostorovým zvukem. Sází tedy na jednoduchou instalaci bez nároků na prostor a také...
Orava představuje nový systém domácího kina DAV-303
Společnost Orava přichází se systémem domácího kina DAV-303, jenž je integrován do jednoho boxu a nemá tedy satelitní reproduktory, ale přesto se chlubí 3D prostorovým zvukem. Sází tedy na jednoduchou instalaci bez nároků na prostor a také zde nikde nebudou mezi jednotlivými částmi plandat kabely.Pro 3D zvuk využívají reproduktory odrazů zvuku, který by pak měl k uším posluchatele dorazit podobně, jako by měl reproduktory postaveny kolem sebe. Navíc je toto zařízení vybaveno dekodéry digitálního prostorového zvuku Dolby ProLogic a Dolby Digital.

Box je vyroben z broušeného hliníku a uvnitř má dřevěnou ozvučnici. Jsou zde dva analogové stereo vstupy, dva digitální optické audio vstupy, dva digitální koaxiální audio vstupy a jeden RCA video výstup. Informace můžete nechat zobrazit na OSD, nebo na čtyřciferném LCD displeji. Dále je zařízení vybaveno rozhraním USB a slotem pro paměťové karty SD, MMC a MS (podpora MP3, JPEG, AVI a MPEG). Zařízení dále obsahuje zesilovač stereo 30 + 30 W RMS. Výstup pro subwoofer je pak 70W. V balení dostanete i dálkový ovladač a konzoli pro montáž na stěnu. Pořídíte jej za 5.599 Kč s DPH.

Zdroj: Orsat