Orava představuje nový systém domácího kina DAV-303

Orava představuje nový systém domácího kina DAV-303
, , aktualita
Společnost Orava přichází se systémem domácího kina DAV-303, jenž je integrován do jednoho boxu a nemá tedy satelitní reproduktory, ale přesto se chlubí 3D prostorovým zvukem. Sází tedy na jednoduchou instalaci bez nároků na prostor a také...
K oblíbeným
reklama
Společnost Orava přichází se systémem domácího kina DAV-303, jenž je integrován do jednoho boxu a nemá tedy satelitní reproduktory, ale přesto se chlubí 3D prostorovým zvukem. Sází tedy na jednoduchou instalaci bez nároků na prostor a také zde nikde nebudou mezi jednotlivými částmi plandat kabely.Pro 3D zvuk využívají reproduktory odrazů zvuku, který by pak měl k uším posluchatele dorazit podobně, jako by měl reproduktory postaveny kolem sebe. Navíc je toto zařízení vybaveno dekodéry digitálního prostorového zvuku Dolby ProLogic a Dolby Digital.

Box je vyroben z broušeného hliníku a uvnitř má dřevěnou ozvučnici. Jsou zde dva analogové stereo vstupy, dva digitální optické audio vstupy, dva digitální koaxiální audio vstupy a jeden RCA video výstup. Informace můžete nechat zobrazit na OSD, nebo na čtyřciferném LCD displeji. Dále je zařízení vybaveno rozhraním USB a slotem pro paměťové karty SD, MMC a MS (podpora MP3, JPEG, AVI a MPEG). Zařízení dále obsahuje zesilovač stereo 30 + 30 W RMS. Výstup pro subwoofer je pak 70W. V balení dostanete i dálkový ovladač a konzoli pro montáž na stěnu. Pořídíte jej za 5.599 Kč s DPH.

Zdroj: Orsat
Nejnovější články
Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4 Marvel prozradil názvy filmů a doby uvedení Phase 4
Marvel Studios si chystají další fázi svých komiksů. Čtvrtá fáze (Phase 4) se chystá na příští rok a na Comic-Conu bylo už i oznámeno, jakých filmů se dočkáme, kdy to bude a také kdo v nich bude hrát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob Avengers: Endgame překonal Avatar jako nejvýdělečnější film všech dob
Nejvýdělečnějším filmem všech dob byl dlouhou dobu Avatar. To se ale nyní mění a v Marvelu udělali vše pro to, aby se to změnilo. Dokonce vydali delší verzi Avengers: Endgame, aby modrásky překonali. Což se podařilo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer The Witcher (Zaklínač) od Netflixu má první trailer
Jedním z nejvíce očekávaných seriálů letošního roku je The Witcher (Zaklínač), který připravuje streamovací služba Netflix. Na Comic-Conu v San Diegu byl nyní ukázán také první trailer pro připravovaný seriál.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala