Orava představuje nový systém domácího kina DAV-303

Orava představuje nový systém domácího kina DAV-303
, , aktualita
Společnost Orava přichází se systémem domácího kina DAV-303, jenž je integrován do jednoho boxu a nemá tedy satelitní reproduktory, ale přesto se chlubí 3D prostorovým zvukem. Sází tedy na jednoduchou instalaci bez nároků na prostor a také...
K oblíbeným
reklama
Společnost Orava přichází se systémem domácího kina DAV-303, jenž je integrován do jednoho boxu a nemá tedy satelitní reproduktory, ale přesto se chlubí 3D prostorovým zvukem. Sází tedy na jednoduchou instalaci bez nároků na prostor a také zde nikde nebudou mezi jednotlivými částmi plandat kabely.Pro 3D zvuk využívají reproduktory odrazů zvuku, který by pak měl k uším posluchatele dorazit podobně, jako by měl reproduktory postaveny kolem sebe. Navíc je toto zařízení vybaveno dekodéry digitálního prostorového zvuku Dolby ProLogic a Dolby Digital.

Box je vyroben z broušeného hliníku a uvnitř má dřevěnou ozvučnici. Jsou zde dva analogové stereo vstupy, dva digitální optické audio vstupy, dva digitální koaxiální audio vstupy a jeden RCA video výstup. Informace můžete nechat zobrazit na OSD, nebo na čtyřciferném LCD displeji. Dále je zařízení vybaveno rozhraním USB a slotem pro paměťové karty SD, MMC a MS (podpora MP3, JPEG, AVI a MPEG). Zařízení dále obsahuje zesilovač stereo 30 + 30 W RMS. Výstup pro subwoofer je pak 70W. V balení dostanete i dálkový ovladač a konzoli pro montáž na stěnu. Pořídíte jej za 5.599 Kč s DPH.

Zdroj: Orsat
reklama
Nejnovější články
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala