Orava představuje dva nové DVD přehrávače

Orava představuje dva nové DVD přehrávače
, , aktualita
Slovenská společnost Orava rozhodně nestojí stranou a svými novými produkty se snaží konkurovat i světovým výrobcům. Další dva nové DVD přehrávače jsou sice uvedeny prakticky zároveň, ve své podstatě jde o úplně rozlišné produkty. První...
K oblíbeným
reklama
Slovenská společnost Orava rozhodně nestojí stranou a svými novými produkty se snaží konkurovat i světovým výrobcům. Další dva nové DVD přehrávače jsou sice uvedeny prakticky zároveň, ve své podstatě jde o úplně rozlišné produkty. První novinkou je přehrávač DVD-569 Game s rozlišením 1 280 x 720 při přehrávání jpeg prostřednictvím výstupu YPbPr a rozlišením 800 x 600 při přehrávání DivX. Přehrávač podporuje všechny běžné formáty včetně DivX 6.0, MP4, QPEL a GMC. Má také zabudovaný video scaler, který konvertuje klasický PAL signál do vyššího počtu řádků, čímž dokáže zlepšit kvalitu obrazu na televizorech s funkcí HD ready. Výhodou je také zobrazování ID3 TAGů u MP3 a kompatibilita s programem Nero, takže vypalovaná média nepůsobí při načítání problémy. Speciální funkcí je pak hraní her, které ovládáte pomocí dvou přiložených ovladačů. Hry jsou samozřejmě z těch jednodušších, ovšem jako občasný zdroj zábavy jistě poslouží. Díky USB portu lze zapojit i mp3 přehrávač, USB klíč, digitální fotoaparát a další úložná zařízení. Jako vždy je u značky Orava velmi příznivá cena, za 1699,- Kč tak získáte kombinaci kvalitního přehrávače videa i hudby a zároveň i jednoduchou herní konzoli.Druhý přehrávač Orava PD-301 je trošku z jiného soudku. Jedná se totiž o přenosný DVD přehrávač, který tak můžete využít jak doma, tak na cestách. Novinka se díky kompaktním rozměrům (tloušťka 2,5 cm) může pyšnit i certifikovaným označením SuperSlim. Přehrává formáty DVD+R/RW, DVD-R/RW, MP3, Video CD (včetně disků s PBC funkcemi umožňujícími interaktivní přehrávání), SVCD, HDCD, CD-R/RW, MPEG4/DivX a JPEG. Displej má úhlopříčku 7" (17 cm), poměr stran 16:9 a rozlišení 480 řádků.Zdrojovým médiem může být DVD, CD, zařízení zapojená prostřednictvím USB a paměťové karty SD/MS/MMC. Přístroj disponuje AntiShock systémem proti otřesům, vestavěnými stereo reproduktory, výstupem pro sluchátka, AV vstupem/výstupem, je také vybaveno dekodéry digitálního prostorového zvuku Dolby Digital a DTS a má možnost napojení na TV či další DVD. Výhodou je menu v češtině, slabinou pak může být při delších filmech baterie, která vydrží kolem 90 až 120 minut. Velké plus si ovšem opět zaslouží nízká cena 3799,- Kč.

Zdroj: Orava
reklama
Nejnovější články
Dočkáme se 6. řady Black Mirror? Fanoušky překvapila reklama v ulicích Dočkáme se 6. řady Black Mirror? Fanoušky překvapila reklama v ulicích
V Madridu se objevila pouliční reklama na údajnou šestou řadu Black Mirror. Kolemjdoucí byli překvapení nejen tím, že na Netflixu nové díly seriálu nenašli, ale také samotnou formou reklamy, která reaguje na aktuální situaci.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi Telly aktualizuje aplikaci pro Apple TV. S novým designem i funkcemi
Zákazníci Telly (dříve Digi TV) si nyní mohou stáhnout novou verzi aplikace pro Apple TV. Operátor pokračuje ve sjednocování funkcí a designu aplikací pro všechny podporované platformy. Kromě nové grafiky se dostalo i na nové funkce.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů
Tento měsíc HBO GO potěší fanoušky thrillerů a detektivek, a to seriály jako Stopaři, Perry Mason nebo Zmizím ve tmě. Z filmových premiér stojí za zmínku novinky Zloba: Královna všeho zlého nebo Podfukářky.
5.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně
Po nekonečných odkladech divize LG Display konečně zahájila výrobu ve své druhé továrně na panely pro OLED TV. Původně se tak mělo stát již koncem roku 2019. Právě z čínské továrny pocházejí 48" panely.
5.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Denon představil první AV receivery s podporou 8K Denon představil první AV receivery s podporou 8K
Denon představil pro rok 2020 nové AV receivery z řady X. Všechny čtyři modely od AVC-X6700H až po AVR-X2700H jsou vybaveny konektorem HDMI 2.1 a podporují přenos videa v 8K rozlišení včetně upscalingu.
4.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik