Orava představuje dva nové DVD přehrávače

Orava představuje dva nové DVD přehrávače
, , aktualita
Slovenská společnost Orava rozhodně nestojí stranou a svými novými produkty se snaží konkurovat i světovým výrobcům. Další dva nové DVD přehrávače jsou sice uvedeny prakticky zároveň, ve své podstatě jde o úplně rozlišné produkty. První...
K oblíbeným
reklama
Slovenská společnost Orava rozhodně nestojí stranou a svými novými produkty se snaží konkurovat i světovým výrobcům. Další dva nové DVD přehrávače jsou sice uvedeny prakticky zároveň, ve své podstatě jde o úplně rozlišné produkty. První novinkou je přehrávač DVD-569 Game s rozlišením 1 280 x 720 při přehrávání jpeg prostřednictvím výstupu YPbPr a rozlišením 800 x 600 při přehrávání DivX. Přehrávač podporuje všechny běžné formáty včetně DivX 6.0, MP4, QPEL a GMC. Má také zabudovaný video scaler, který konvertuje klasický PAL signál do vyššího počtu řádků, čímž dokáže zlepšit kvalitu obrazu na televizorech s funkcí HD ready. Výhodou je také zobrazování ID3 TAGů u MP3 a kompatibilita s programem Nero, takže vypalovaná média nepůsobí při načítání problémy. Speciální funkcí je pak hraní her, které ovládáte pomocí dvou přiložených ovladačů. Hry jsou samozřejmě z těch jednodušších, ovšem jako občasný zdroj zábavy jistě poslouží. Díky USB portu lze zapojit i mp3 přehrávač, USB klíč, digitální fotoaparát a další úložná zařízení. Jako vždy je u značky Orava velmi příznivá cena, za 1699,- Kč tak získáte kombinaci kvalitního přehrávače videa i hudby a zároveň i jednoduchou herní konzoli.Druhý přehrávač Orava PD-301 je trošku z jiného soudku. Jedná se totiž o přenosný DVD přehrávač, který tak můžete využít jak doma, tak na cestách. Novinka se díky kompaktním rozměrům (tloušťka 2,5 cm) může pyšnit i certifikovaným označením SuperSlim. Přehrává formáty DVD+R/RW, DVD-R/RW, MP3, Video CD (včetně disků s PBC funkcemi umožňujícími interaktivní přehrávání), SVCD, HDCD, CD-R/RW, MPEG4/DivX a JPEG. Displej má úhlopříčku 7" (17 cm), poměr stran 16:9 a rozlišení 480 řádků.Zdrojovým médiem může být DVD, CD, zařízení zapojená prostřednictvím USB a paměťové karty SD/MS/MMC. Přístroj disponuje AntiShock systémem proti otřesům, vestavěnými stereo reproduktory, výstupem pro sluchátka, AV vstupem/výstupem, je také vybaveno dekodéry digitálního prostorového zvuku Dolby Digital a DTS a má možnost napojení na TV či další DVD. Výhodou je menu v češtině, slabinou pak může být při delších filmech baterie, která vydrží kolem 90 až 120 minut. Velké plus si ovšem opět zaslouží nízká cena 3799,- Kč.

Zdroj: Orava
Nejnovější články
Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020 Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020
Film ve spojitosti se Star Wars to poslední dobou neměly lehké, jejich úspěch v kinech nebyl tak drtivý, jak si Disney přálo. Přesto na ságu nezanevře a potvrdilo, že se můžeme těšit na seriál Obi-Wan Kenobi.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight
Do seznamu připravovaných seriálů od Marvelu (Disney) se dostaly i dvě novinky. Kevin Feige totiž prozradil, že se chystá ženská verze Hulk v seriálu She-Hulk a pak schizofrenní hrdina Moon Knight.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die" Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
23.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala