Onkyo představil nový 3D Blu-ray přehrávač

Onkyo představil nový 3D Blu-ray přehrávač
, , aktualita
Japonská společnost Onkyo oznámila, že vydává nový Blu-ray přehrávač s certifikací THX, jenž je schopen zobrazovat trojrozměrný obsah a zvládne přehrát širokou řadu formátů. Prodávat se začne v srpnu.
K oblíbeným
reklama
Přehrávač s názvem BD-SP809 přehraje kromě nejnovějších 3D Blu-ray disků i prakticky všechny typy CD a DVD včetně populárních formátů jako DivX HD, MP3 a WMA. Navíc je zařízení opatřeno USB portem, který uživatelům umožňuje přehrávat audio a video soubory z externího (USB, pevného) disku. Pokud máte doma lokální síť, můžete pak BD-SP809 použít k prohlížení videa, hudby a fotografií odeslaných ze serveru (podporována je certifikace DLNA 1.5).


Díky podpoře video-on-demand (VoD) Onkyo BD-SP809 uživatelům také umožňuje streamovat filmy a televizní pořady přímo do svých televizorů ze známých služeb jako Netflix, Blockbuster, Film Freh a VUDU. Technologie Onboard Qdeo od společnosti Marvell zajistí tichost provozu přehrávače při vysoké kvalitě obrazu 1080p. Díky dvěma HDMI výstupům mohou uživatelé jednoduše přepínat mezi dvěma displeji (například televizorem pro běžné sledování pořadů a projektorem pro filmy a sport).

BD-SP809 podporuje HD audio formáty jako DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD. Přehrávač se bude prodávat od srpna za 599 dolarů (cca 10 000 Kč).

Zdroj: Cdrinfo.com
Nejnovější články
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Matrix míří v USA znovu do kin Matrix míří v USA znovu do kin

Američtí diváci si po 20 letech budou moci znovu (někteří poprvé) užít legendárního sci-fi Matrix v kinech. Tam zanedlouho zamíří upravená verze s vylepšeným zvukem Dolby Armos a obrazem Dolby Vision. 

6.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix
Infotainment elektromobilů Tesla se stále vylepšuje a po hrách Atari se tu objeví i podpora některých streamovacích služeb. Zatím se hovoří o tom, že by jeden z následujících updatů měl přinést streamování služeb YouTube a Netflix.
28.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí
Výrobce televizí TCL přichází na český trh se dvěma novými řadami Smart TV, modely EP64 a EP66. Ty mají rozlišení UHD 4K, nechybí jim ani systém umělé inteligence AI-IN a také funkce Smart HDR.
27.7.2019, aktualita, Milan Šurkala