Onkyo představil nový 3D Blu-ray přehrávač

Onkyo představil nový 3D Blu-ray přehrávač
, , aktualita
Japonská společnost Onkyo oznámila, že vydává nový Blu-ray přehrávač s certifikací THX, jenž je schopen zobrazovat trojrozměrný obsah a zvládne přehrát širokou řadu formátů. Prodávat se začne v srpnu.
K oblíbeným
reklama
Přehrávač s názvem BD-SP809 přehraje kromě nejnovějších 3D Blu-ray disků i prakticky všechny typy CD a DVD včetně populárních formátů jako DivX HD, MP3 a WMA. Navíc je zařízení opatřeno USB portem, který uživatelům umožňuje přehrávat audio a video soubory z externího (USB, pevného) disku. Pokud máte doma lokální síť, můžete pak BD-SP809 použít k prohlížení videa, hudby a fotografií odeslaných ze serveru (podporována je certifikace DLNA 1.5).


Díky podpoře video-on-demand (VoD) Onkyo BD-SP809 uživatelům také umožňuje streamovat filmy a televizní pořady přímo do svých televizorů ze známých služeb jako Netflix, Blockbuster, Film Freh a VUDU. Technologie Onboard Qdeo od společnosti Marvell zajistí tichost provozu přehrávače při vysoké kvalitě obrazu 1080p. Díky dvěma HDMI výstupům mohou uživatelé jednoduše přepínat mezi dvěma displeji (například televizorem pro běžné sledování pořadů a projektorem pro filmy a sport).

BD-SP809 podporuje HD audio formáty jako DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD. Přehrávač se bude prodávat od srpna za 599 dolarů (cca 10 000 Kč).

Zdroj: Cdrinfo.com
reklama
Nejnovější články
HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů
Tento měsíc HBO GO potěší fanoušky thrillerů a detektivek, a to seriály jako Stopaři, Perry Mason nebo Zmizím ve tmě. Z filmových premiér stojí za zmínku novinky Zloba: Královna všeho zlého nebo Podfukářky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně
Po nekonečných odkladech divize LG Display konečně zahájila výrobu ve své druhé továrně na panely pro OLED TV. Původně se tak mělo stát již koncem roku 2019. Právě z čínské továrny pocházejí 48" panely.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Denon představil první AV receivery s podporou 8K Denon představil první AV receivery s podporou 8K
Denon představil pro rok 2020 nové AV receivery z řady X. Všechny čtyři modely od AVC-X6700H až po AVR-X2700H jsou vybaveny konektorem HDMI 2.1 a podporují přenos videa v 8K rozlišení včetně upscalingu.
4.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny? Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny?
Máte zálusk na letošní Philips OLED TV? Výrobce konečně potvrdil, kdy se dostanou na evropské trhy a kolik budou stát. Konkrétně se jedná o řady 805, 855 a 865, které nabízí velmi podobné parametry a úhlopříčky 55 či 65 palců.
3.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23 České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23
V rámci vysílání DVB-T2 lze od dnešního dne naladit první kanál v rozlišení 4K Ultra HD. Jedná se o kanál zaměřený na vesmír a kosmonautiku, který provozuje americká NASA. České Radiokomunikace jej zařadily do multiplexu 23.
3.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik6 komentářů