O2 Videotéka pro půjčování filmů od Etnetera

O2 Videotéka pro půjčování filmů od Etnetera
, , aktualita
Společnost Etnetera se pochlubila svým novým portálem, který stvořila pro společnost O2. Dostal prostý název 02 Videotéka a my si v něm budeme moci vybrat filmy k zapůjčení a sledování z pohodlí domova.
K oblíbeným
reklama
O2 Videotéka v současné době obsahuje na 1000 filmových titulů, které si zákazník může virtuálně zapůjčit, což tedy znamená, že se k němu dostanou ve formě streamu. V první fázi je připraven streaming pro osobní počítače a chytré televizory Samsung a v další připravované fázi bude možné filmy z O2 Videotéky sledovat také na tabletech, chytrých telefonech a chytrých televizorech dalších výrobců. Filmy jsou také připraveny nejen pro zákazníky O2TV, ale pro všechny uživatele, kteří mají k dispozici dostatečně rychlé internetové připojení.

Půjčovna funguje tak, že se buď platí jednorázově pomocí platebních SMS nebo pravidelně v každoměsíčním vyúčtování za služby operátora. Po zaplacení je možné film zhlédnout do 48 hodin, přičemž tak můžete učinit kolikrát chcete. Ceny začínají na 30 Kč za starší filmy a horké novinky váš přijdou na 55 Kč.

O2 slibuje, že každý měsíc do základního výběru přibyde přibližně 30 nových titulů. Mezi ty patří české filmy i filmy od hlavních hollywoodských studií The Walt Disney Company Limited, Warner Bros Entertainment Inc., Sony Pictures Television International nebo Universal Studios International B.V.

Pro vývoj byl použit moderní webový framework Play společně s programovacím jazykem Scala, na němž staví také Twitter nebo FourSquare. Pro samotné ukládaní dat jsou využita řešení MongoDB a Redis.

Zdroj: TZ Etnetera
reklama
Nejnovější články
Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč
Společnost TP Vision vyhlásila cashback, který lze uplatnit při nákupu vybraných Philips OLED TV. Pokud k nim přidáte soundbar stejné značky, můžete získat zpět až 15 000 Kč. Akce je platná do konce března.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test
Sluch se u každého člověka liší, několik přednastavených profilů zvuku proto obvykle nestačí. Philips zahájil spolupráci se společností Mimi Hearing Technologies a v televizorech pro rok 2021 nabídne možnost vytvoření osobního sluchového profilu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Brzy ve vašich televizích. MediaTek oznámil nový 4K čipset s AI Brzy ve vašich televizích. MediaTek oznámil nový 4K čipset s AI
MediaTek MT9638 je nejnovější čipset pro Smart TV. Kromě toho, že podporuje současné technologie pro lepší kvalitu obrazu a zvuku, se může pochlubit jednotkou pro zpracování AI. Nechybí ani připojení přes Wi-Fi 6.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zjevení mezi UHD Blu-ray přehrávači. Nováček Reavon představil 2 modely Zjevení mezi UHD Blu-ray přehrávači. Nováček Reavon představil 2 modely
Po velmi dlouhé době se na trhu objeví nové UHD Blu-ray přehrávače. Postarala se o ně nová francouzská značka Reavon, která oznámila modely UBR-X100 a UBR-X200 určené pro náročnější klientelu.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Skládací microLED TV z Rakouska váží 1,3 tuny a stojí víc než celý dům Skládací microLED TV z Rakouska váží 1,3 tuny a stojí víc než celý dům
Na trh míří C SEED M1, 165" microLED TV s unikátní skládací konstrukcí. Pokud televize není používána, složí se do podlahy. Kromě vysoké hmotnosti je ovšem další překážkou astronomická cena.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik