O2 TV ztrácí kanály skupiny AMC, ale představuje i řadu novinek

O2 TV ztrácí kanály skupiny AMC, ale představuje i řadu novinek
, , aktualita
AMC, Film+, Spektrum, Sport1 nebo Minimax. Tyto a další kanály zmizí za pár týdnů z nabídky O2 TV. Naopak dojde k přidání desítky kanálů včetně exkluzivní novinky HGTV HD z rodiny Discovery. Připravena je i služba O2 TV Plus pro filmové fanoušky.
K oblíbeným
reklama
O2 oznámilo několik zásadních novinek, které se týkají služby O2 TV. A ne všechny budou pro diváky příjemné. Ačkoliv se vydaná tisková zpráva snaží vypíchnout především pozitivní změny, my začneme špatnými zprávami. O2 TV totiž přijde o kanály ze skupiny AMC, které zahrnují AMC, Film+, Spektrum, Sport 1-3, Minimax, JimJam, Spektrum Home a TV Paprika. O2 tvrdí, že ani přes dlouhá jednání se nepodařilo najít společnou řeč. Výše uvedené programy proto zmizí z nabídky 30. června 2021. V tento den budou mít diváci možnost naposledy sledovat také PornHub TV, která opouští český trh. Připomeňme, že vloni se podobně nedohodl konkurenční operátor Skylink se skupinou Discovery, kvůli čemuž diváci přišli např. o kanály Eurosport.
 
 
O2 se snaží smutek zákazníků vyvážit několika příjemnějšími novinkami. Od 1. července přidá do nabídky deset jiných kanálů. Exkluzivně v ČR nabídne program HGTV HD ze skupiny Discovery, který přináší zajímavé dokumenty a reality show ze světa prodeje nemovitostí, rekonstrukcí či restaurování. HGTV HD bude dostupné v tarifech Bronzová, Stříbrná a Zlatá, do češtiny bude lokalizován postupně. Mezi další novinky patří stanice FightBox HD (tarify Stříbrná a Zlatá) zaměřená na bojové sporty, Crime+Investigation (Zlatá) zabývající se zákulisími kriminálních případů, CS History (Stříbrná a Zlatá) s dokumenty nejen o vojenství nebo erotický kanál Vixen (Zlatá). Pro děti budou připraveny hned tři novinky: Nick HD, RiK TV (oba v tarifech Stříbrná a Zlatá) a Gametoon (Bronzová, Stříbrná a Zlatá).
 
Od 14. července se přidá také kanál Prima Star (tarify Modrá, Bronzová, Stříbrná a Zlatá) s reprízami oblíbených pořadů. Operátor také rozšíří dostupnost kanálů v některých tarifech. O2 TV Bronzová se tak rozšíří o Nick Jr. a FilmBox Premium HD, zatímco O2 TV Stříbrná nově nabídne Film Europe+ HD a History. Od 1. července se objeví také nová služba O2 TV Plus, která bude dostupná pro tarify Stříbrná a Zlatá. Jedná se o videotéku, kde budou k dispozici as dvě stovky filmů různých žánrů ze stanic FilmBox a Epic Drama. Každý měsíc se bude nabídka obnovovat. O2 TV Plus bude k dispozici pouze přes set-top box, a to v sekci Aplikace.
 
Oblíbený Dětský koutek se rozšíří o pořady z kanálů Nick Jr., Disney Channel a RiK. Od 1. září 2021 navíc bude divákům s tarify Bronzová, Stříbrná a Zlatá zpřístupněna videotéka National Geographic+ se spoustou dokumentů.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik