O2 TV s novou platformou, Netflix zdarma k Vodafone TV a T-Mobile TV za polovic

O2 TV s novou platformou, Netflix zdarma k Vodafone TV a T-Mobile TV za polovic
, , aktualita
Televize od O2 přejde letos na novou platformu s lepšími funkcemi, k dispozici bude také moderní set-top box. Vodafone naděluje Netflix na 3 měsíce zdarma a T-Mobile láká nové zákazníky svou televizí s 50% slevou na 2 měsíce.
K oblíbeným
reklama

O2 TV: robustnější platforma s novými funkcemi v roce 2021

 
Na zákazníky O2 TV čeká letos zásadní změna – podle operátora dokonce největší od roku 2013. V plánu je totiž přechod na novou televizní platformu, která přinese přehledné uživatelské rozhraní s profily pro jednotlivé členy domácnosti, vylepšené třídění obsahu či rychlejší přepínání. Spolu s tím bude dostupný také nový chytrý set-top box pro O2 TV, aktualizace čeká také aplikace pro chytré televizory a mobilní zařízení.
 
 
Na novou platformu by měli být postupně převedeni všichni zákazníci, a to ve druhé polovině roku 2021. Nová platforma ovšem bude dostupná jen v rámci tarifů O2 TV Bronzová, Stříbrná či Zlatá, zákazníci s tarify M, L a XL proto budou převedeni na nové.
 
 

Vodafone TV: Netflix na 3 měsíce zdarma pro všechny

 
Díky partnerství mezi společnostmi Vodafone a Netflix čeká na zákazníky Vodafone TV dárek v hodnotě 777 Kč. Jedná se o předplatné Netflix Standard na 3 měsíce zdarma. Tento prostřední tarif stojí běžně 259 korun měsíčně a umožňuje sledování na 2 zařízeních současně v kvalitě HD. Bonus si můžete aktivovat z webové Vodafone samoobsluhy, aplikace Můj Vodafone nebo po přihlášení na webu Vodafonu, a to až do konce března. Využitím dárku se k ničemu nezavazujete, takže hned po registraci lze předplatné zrušit a nechat doběhnout tříměsíční předplatné. Nabídku mohou využít noví i stávající zákazníci Netflixu.
 
 

T-Mobile TV: sleva pro nové zákazníky i bonusy pro stávající

 

Televize od T-Mobile je nyní levnější pro nové zákazníky. Od tarifu S výše pro internetovou, satelitní a optickou televizi lze získat slevu 50 % na první dva měsíce z pravidelného paušálu (viz tabulka níže). Akce platí při aktivaci do 31. března 2021. Zkrátka ovšem nepřijdou ani stávající zákazníci, pro které si růžový operátor přichystal kanály Premier Sport HD a Nova Sport 2 HD volně přístupné již od tarifu S, a to po celý únor a březen. Ve stejném období mohou diváci objevovat také rozšířenou Videotéku, kde je nyní polovina obsahu (převážně filmů a dokumentů) zdarma ke zhlédnutí.

 

Tarif Akční cena Standardní cena Sleva
S 199,50 Kč 399 Kč 50 %
M 249,50 Kč 499 Kč 50 %
L 299,50 Kč 599 Kč 50 %
XL* 449,50 Kč 899 Kč 50 %
 
Zdroj: Tiskové zprávy


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung představí 76" Micro LED TV, uvádí i 75" odolnou venkovní TV Terrace Samsung představí 76" Micro LED TV, uvádí i 75" odolnou venkovní TV Terrace
Samsung představil několik novinek dé své nabídky televizí. Dostane se na menší a o něco levnější televize Micro LED, ukázány byly také nové varianty Neo QLED a máme zde i venkovní odolnou televizi Terrace se 75" úhlopříčkou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v březnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály HBO GO v březnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály
V březnu si můžete na HBO GO uspořádat maraton všech dílů Pána prstenů a Hobita. Premiéru bude mít čtyřhodinový akční snímek Liga spravedlnosti Zacka Snydera, stejně jako nový seriál se Supermanem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí
LG prodává v Koreji srolovatelnou televizi Signature Rollable OLED R, konkrétně jde o 65" variantu 65RX OLED TV. Její cena je ale doslova astronomická, a tak není divu, že si ji údajně pořídilo jen 10 lidí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV? Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV?
Již tento měsíc vstoupí na vybrané evropské trhy série A90J od Sony. Prozatím ve dvou úhlopříčkách, na třetí z nich si zákazníci počkají. Cena je nakonec nižší, než se předpokládalo. Konečně totiž známé oficiální ceny v eurech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7 Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7
Od dnešního dne jsou ve volném vysílání Skylinku k dispozici dva sportovní kanály a jeden další pro kutily. Operátor také oznámil rozšíření obsahu na svém vlastním programu Skylink 7. kde mohou diváci sledovat několik nových seriálů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik