O2 TV s novou platformou, Netflix zdarma k Vodafone TV a T-Mobile TV za polovic

O2 TV s novou platformou, Netflix zdarma k Vodafone TV a T-Mobile TV za polovic
, , aktualita
Televize od O2 přejde letos na novou platformu s lepšími funkcemi, k dispozici bude také moderní set-top box. Vodafone naděluje Netflix na 3 měsíce zdarma a T-Mobile láká nové zákazníky svou televizí s 50% slevou na 2 měsíce.
K oblíbeným
reklama

O2 TV: robustnější platforma s novými funkcemi v roce 2021

 
Na zákazníky O2 TV čeká letos zásadní změna – podle operátora dokonce největší od roku 2013. V plánu je totiž přechod na novou televizní platformu, která přinese přehledné uživatelské rozhraní s profily pro jednotlivé členy domácnosti, vylepšené třídění obsahu či rychlejší přepínání. Spolu s tím bude dostupný také nový chytrý set-top box pro O2 TV, aktualizace čeká také aplikace pro chytré televizory a mobilní zařízení.
 
 
Na novou platformu by měli být postupně převedeni všichni zákazníci, a to ve druhé polovině roku 2021. Nová platforma ovšem bude dostupná jen v rámci tarifů O2 TV Bronzová, Stříbrná či Zlatá, zákazníci s tarify M, L a XL proto budou převedeni na nové.
 
 

Vodafone TV: Netflix na 3 měsíce zdarma pro všechny

 
Díky partnerství mezi společnostmi Vodafone a Netflix čeká na zákazníky Vodafone TV dárek v hodnotě 777 Kč. Jedná se o předplatné Netflix Standard na 3 měsíce zdarma. Tento prostřední tarif stojí běžně 259 korun měsíčně a umožňuje sledování na 2 zařízeních současně v kvalitě HD. Bonus si můžete aktivovat z webové Vodafone samoobsluhy, aplikace Můj Vodafone nebo po přihlášení na webu Vodafonu, a to až do konce března. Využitím dárku se k ničemu nezavazujete, takže hned po registraci lze předplatné zrušit a nechat doběhnout tříměsíční předplatné. Nabídku mohou využít noví i stávající zákazníci Netflixu.
 
 

T-Mobile TV: sleva pro nové zákazníky i bonusy pro stávající

 

Televize od T-Mobile je nyní levnější pro nové zákazníky. Od tarifu S výše pro internetovou, satelitní a optickou televizi lze získat slevu 50 % na první dva měsíce z pravidelného paušálu (viz tabulka níže). Akce platí při aktivaci do 31. března 2021. Zkrátka ovšem nepřijdou ani stávající zákazníci, pro které si růžový operátor přichystal kanály Premier Sport HD a Nova Sport 2 HD volně přístupné již od tarifu S, a to po celý únor a březen. Ve stejném období mohou diváci objevovat také rozšířenou Videotéku, kde je nyní polovina obsahu (převážně filmů a dokumentů) zdarma ke zhlédnutí.

 

Tarif Akční cena Standardní cena Sleva
S 199,50 Kč 399 Kč 50 %
M 249,50 Kč 499 Kč 50 %
L 299,50 Kč 599 Kč 50 %
XL* 449,50 Kč 899 Kč 50 %
 
Zdroj: Tiskové zprávy


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čipset Amlogic S805X2 s podporou AV1 míří do prvních TV boxů Čipset Amlogic S805X2 s podporou AV1 míří do prvních TV boxů
Po několika letech od představení se začíná čip Amlogic S805X2 dostávat do prvních zařízení. Odtud máme také technické detaily o tomto nástupci pro S805X a S805Y. Kromě vyššího výkonu nabídne i nový kodek AV1.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma Po zkušebním období Netflix zrušil také stránku s obsahem zdarma
Před časem Netflix v Česku zrušil možnost vyzkoušet si jeho služby na 30 dní zdarma. A nyní odstranil také speciální stránku, kde bylo možné zhlédnout několik filmů a epizod populárních seriálů i bez předplatného.
16.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu LG OLED TV zatím nepodporují hraní ve 4K120 s Dolby Vision na Xboxu
Microsoft oficiálně potvrdil testování her v Dolby Vision na konzolích Xbox Series X/S. Majitelé LG OLED TV si ovšem všimli, že novinka nefunguje při použití vstupu 4K120. Oprava by měla přijít brzy. Majitelé konkurenčních televizí mají potom smůlu úplně.
16.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více Disney+ už má 103,6 milionu předplatitelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Disney+ překonala hranici 100 milionů předplatitelů. Konkrétně jde o 103,6 milionu, což je velmi pěkné číslo, nicméně ne tak vysoké, jak se čekalo. Zábavní parky se sice otevírají, ale prozatím přináší ztráty.
16.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci Disney zkrátí exkluzivní období pro kina na polovinu. Následuje konkurenci
Disney je dalším velkým studiem, které se rozhodlo zkrátit období, po které jsou jeho filmy exkluzivně dostupné v kinech. Některé snímky bude možné streamovat již po 45 dnech od premiéry. Disney+ hlásí zpomalení růstu počtu předplatitelů.
15.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik