Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

O2 TV s novou platformou, Netflix zdarma k Vodafone TV a T-Mobile TV za polovic

2.2.2021, Jáchym Šlik, aktualita
Televize od O2 přejde letos na novou platformu s lepšími funkcemi, k dispozici bude také moderní set-top box. Vodafone naděluje Netflix na 3 měsíce zdarma a T-Mobile láká nové zákazníky svou televizí s 50% slevou na 2 měsíce.

O2 TV: robustnější platforma s novými funkcemi v roce 2021

 
Na zákazníky O2 TV čeká letos zásadní změna – podle operátora dokonce největší od roku 2013. V plánu je totiž přechod na novou televizní platformu, která přinese přehledné uživatelské rozhraní s profily pro jednotlivé členy domácnosti, vylepšené třídění obsahu či rychlejší přepínání. Spolu s tím bude dostupný také nový chytrý set-top box pro O2 TV, aktualizace čeká také aplikace pro chytré televizory a mobilní zařízení.
 
 
Na novou platformu by měli být postupně převedeni všichni zákazníci, a to ve druhé polovině roku 2021. Nová platforma ovšem bude dostupná jen v rámci tarifů O2 TV Bronzová, Stříbrná či Zlatá, zákazníci s tarify M, L a XL proto budou převedeni na nové.
 
 

Vodafone TV: Netflix na 3 měsíce zdarma pro všechny

 
Díky partnerství mezi společnostmi Vodafone a Netflix čeká na zákazníky Vodafone TV dárek v hodnotě 777 Kč. Jedná se o předplatné Netflix Standard na 3 měsíce zdarma. Tento prostřední tarif stojí běžně 259 korun měsíčně a umožňuje sledování na 2 zařízeních současně v kvalitě HD. Bonus si můžete aktivovat z webové Vodafone samoobsluhy, aplikace Můj Vodafone nebo po přihlášení na webu Vodafonu, a to až do konce března. Využitím dárku se k ničemu nezavazujete, takže hned po registraci lze předplatné zrušit a nechat doběhnout tříměsíční předplatné. Nabídku mohou využít noví i stávající zákazníci Netflixu.
 
 

T-Mobile TV: sleva pro nové zákazníky i bonusy pro stávající

 

Televize od T-Mobile je nyní levnější pro nové zákazníky. Od tarifu S výše pro internetovou, satelitní a optickou televizi lze získat slevu 50 % na první dva měsíce z pravidelného paušálu (viz tabulka níže). Akce platí při aktivaci do 31. března 2021. Zkrátka ovšem nepřijdou ani stávající zákazníci, pro které si růžový operátor přichystal kanály Premier Sport HD a Nova Sport 2 HD volně přístupné již od tarifu S, a to po celý únor a březen. Ve stejném období mohou diváci objevovat také rozšířenou Videotéku, kde je nyní polovina obsahu (převážně filmů a dokumentů) zdarma ke zhlédnutí.

 

Tarif Akční cena Standardní cena Sleva
S 199,50 Kč 399 Kč 50 %
M 249,50 Kč 499 Kč 50 %
L 299,50 Kč 599 Kč 50 %
XL* 449,50 Kč 899 Kč 50 %
 
Zdroj: Tiskové zprávy